Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 56 of 100 Previous  1 ... 29 ... 55, 56, 57 ... 78 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 56 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 04, 2016 7:22 pm

Iar brunetul râde copios. O fi o pedeapsă divină aici? spune brunetul ce revine ca om. După îi face niște ceai roșcatei. Na, încearcă cât vrei. Îți dau voie. îi spune mai mult în glumă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 56 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 04, 2016 7:32 pm

Ei, imi dai. zice imbufnata. Imi dai ca sa iti dau si eu voie cu Mona? Sau mai rau, Serena? il intreaba apoi se uita la el fix. Si fa-mi si mie ceai, lenesule! Incerci sa te dai la ea? Nu merge! E insarcinata!
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 56 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 04, 2016 7:40 pm

Cât de crud mă crezi? Chiar n-am chef acuma. Am făcut în ultimul timp cât într-o jumătate de an fără pauză. Chiar crezi că nu mă pot controla? și face referire la evul mediu, ridicând o sprânceană. După face ceai și pentru ea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 56 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 04, 2016 8:09 pm

Shirley se îmbufnează şi se întoarce pe scaun cu spatele la el. Bine, supără-te pe mine! zice mai încet, punându-şi mâinile în sân. Voia şi ea să se joace şi el e aşa de rău şi face pe seriosul.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 56 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 04, 2016 8:36 pm

Iar el se reface motan și se pune pe capul ei. Nu voia să o supere neapărat. Doar face pe seriosul. Iar el miune drăguț ca să îl alinte. Mona chicotește în mintea ei. Ce copii sunteți. și acum râde normal. Da, îi sunt dragi.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 56 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 04, 2016 8:42 pm

Shirley nu mai spune nimic şi oftează lung. Îl ia de pe capul ei şi îl pune în braţe, mângâindu-l cu drag. O faci intenţionat. îi şopteşte la ureche şi îl pune pe masă. Era ciudat să stea să se alinte de faţă cu Mona. Se ridică să ia ceaiurile şi pe al roşcatei i-l pune în faţă, pe al ei îl ia direct şi începe să bea, după ce se aşează iar, normal.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 56 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 04, 2016 8:56 pm

Iar motănelul mic stă cuminte și se uită la ele, ghemuit. Eto... Tu ai experiență în asta. La ce medic trebuie să merg pentru control și naștere? Nu prea am încredere în spitanele astea de stat. întreabă serioasă. Că da, vrea să nască la un spital privat
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 56 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 04, 2016 9:06 pm

Eu am avut ambele naşteri la un spital de stat. Dar medicul care te-a supravegheat până acum şi la care ai făcut ecografiile ar trebui să-ţi fie până la final..Însă dacă nu vrei, te duc eu odată la cel la care am fost eu. spune liniştită şi soarbe din ceai. Cecilia vine acasă cu o dubă mare plină de mâncare de toate felurile şi haine pentru familion. După calculele ei, erau 5 în familia ei + 6 cu familiile lui Levi şi Michelle + 2 Mona, Raizel + Alexander + Torres cu iubita lui + Poate venea şi mama lui Izaya cu sora + poate veneau şi restul învăţăceilor enervanţi deci da, avea nevoie de muuuultă mâncare. Oare la Crăciun ce o mai fi? Acum plătise şi nişte băieţi cu muşchi să o ajute să ducă tot în casă. Intră ea prima şi strigă tare. Am adus tooooot. apoi face semn băieţilor să intre pe rând. Erau vreo 10, toţi bine lucraţi. Shirley cască ochii la ei. Pe lângă faptul că îi aglomerau bucătăria, arătau şi bine; dar nu! nu aveau potenţialul lui Raizel sau Alexander!
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 56 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 04, 2016 9:20 pm

Și pentru că fusul orar e de vreo 12-14 ore, Raizel pleacă câbd la el e seara târziu. Se teleportează în fața casei, pt că e un vampir nemuritor dăăh. Plus că a vorbit cu Mona dinainte că se vor vedea acolo. A venit și el cu cadouri, dar nici așa ca Cecilia. Se duce la fete și le dă două bilete la concertul B.A.P. din vară la Los Angeles. Îi știa pe băieți că au fost cu ei colegi de liceu. Plus CD cu autograf.Erau pt gemene într-o sacoșă. Femeilor însă le-a luat bilete la un centru spa scump din korea, cu tot cu bilete de avion în vară. Să fie răsfățate. Izaya primește o sabie veche. Că el e cu dinăstea. Mona și Izaya îi mulțumesc. Roșcata îl pupă pe obraz și Izaya dă mâna cu el după. Maică, ai cumpărat toată piața. spune brunetul râzând. Evident că s-a făcut om când a sosit Raizel
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 56 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 04, 2016 9:30 pm

ÎMI PERMIT! strigă ea ca o îngâmfată. Plus că ţi-am consumat doar un card. Cred că am nimerit unul cu foarte mulţi bani.. Acum e gol, păcat. spune şi i-l aruncă înapoi pe cel de care nu s-a atins. Băieţii termină de adus toată mâncarea şi acum bagă hainele în sufragerie. Offf, Doamne. Câte avem acum de făcut...Şi e ultima zi. se plânge bruneta şi se uită la mâncare, neştiind de unde să înceapă. Dar renunţă la a se mai gândi la asta, deocamdată, şi îi mulţumeşte frumos lui Raizel pentru cadou.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 56 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 56 of 100 Previous  1 ... 29 ... 55, 56, 57 ... 78 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum