Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 61 of 100 Previous  1 ... 32 ... 60, 61, 62 ... 80 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 06, 2016 12:06 am

Dar în secunda 1 îi acoperă la loc cu mâna dreaptă. Ouăle sparte le-a dat drumul pe pat. Da Papa. Nu fi așa de răăău! striga și ailaltă când îl ia de mâna dreaptă. Na, fiecare mândră a luat câte o mână. Ce va face? Ăăăă. Se face în pisoi și se bagă în decolteul brunetei. Noroc că nu mai mai sunt sfârcurile așa tari și poartă ceva larg. Mârâie la ele ca o felină micuță ce e.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 06, 2016 12:17 am

Ei. Se transformase. Nu mai avea nici un farmec acum. Nu se mai satură de sânii mamei...Of. se plânge Cecilia şi se uită la Akame. Hai să-l batem şi pe Raizel la ouă! exclamă ea voioasă. Shirley se miră puţin dar nu le zice nimic. Voia să plece mai repede fetele.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 06, 2016 12:20 am

Ce să zic. De parcă Levi al tău nu se satură să te tot pipăie. replică motanul răutăcios. Iar blonda dă din cap și o ia de mână să plece cu ea din cameră și chiar asta face. Închide și ușa că daaa. Iar Raizel era și el treaz. Era în bucătărie și bea o cafea.
Între timp , Izaya se alintă. Vrei să îți arăt cea mai dulce tehnică a mea ever? o întreba calm. Încă rămâne puțin motan.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 06, 2016 12:21 am

Ăh, sigur. îi răspunde femeia normal. S-a dus şi cheful lor de sex.. Cecilia coboară cu sora ei şi când îl văd pe Raizel, imediat sar pe el. Hristos a înviat! zice bruneţica tare, cu un ou în mână, aşteptând să ciocnească cu el.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 06, 2016 12:26 am

Kage bushin no neko jutsu! spune el ce face o armată de clone pisoi de toate felurile ce sar acuma în pat și se alintă pe lângă brunetă. Da, un rai al mâțelor!
Ei bine, Raizel ia un ou random și bate cu Cecilia Adevărat a înviat. și de data asta câștigă el. Akame face și ea același lucru, dar se repetă rezultatul. Ăsta e noroc. spune blonda ce face pe ofticata.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 06, 2016 8:40 am

Ne-a bătut. Asta înseamnă că are ouăle mai tari ca Papa? şopteşte către Akame şi chicoteşte. Shirley e surprinsă şi nu ştie cu care pisică să se joace aşa că se lasă întinsă pe spate şi le mângâie pe care apucă. Cât de drăguuţ.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 06, 2016 9:02 am

Iar pisicile mieune în cor și una câte una se pune pe corpul ei. Nu erau grele, doar sunt mici și pufoși. Da. răspunde chicotind și ea acolo. Levi se trezește și el. Dar nu avea timp de mic de jun sau spartul ouăleor. Avea peste o oră o programare așa că scoate scara pe geam și coboară repede la garaj să își ia nașina și să plece din spate.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 06, 2016 9:24 am

Neruşinatul. Nici nu a anunţat-o pe Cecilia.. În fine, bruneţica lasă oul spart pe masă şi începe să îl decojească, că îi era foame. Uitase şi de Paşte, la naiba. Noroc că se dusese Caroline cu Michelle dimineaţă devreme să ia şi lumină şi Paşte iar păhăruţele erau în frigider deja. Shirley n-avea responsabilităţi. Era în Raiul Pisicilor. Nu îi mai păsa.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 06, 2016 9:42 am

Eh, Levi s-a obișnuit mai mult cu scara și să facă chestii ascunse. Akame decojește și mănâncă și ea un ou. Iar uite ce fac pisicuțele, o parte din ele iau un biberon vechi de când erau gemenele bebelușe . Se folosește de tehnica de teleportare ca să ia din frigider sticla și să se teleporteze înapoi. Că era frig pentru pisici acolo înăuntru. Vrem lapte! spune Izaya în cor cu celelalte pisicuțe și îi arată biberonul și sticla cu lapte.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 06, 2016 9:50 am

Ia. Dar e rece.. spune fata uitându-se la sticlă. Însă na, pisicile pot bea şi rece. Cecilia deschide să îşi ia şi ea salată de boeuf şi vede acolo păhărelele cu Paşte, aşa că ia unul repede şi îl pune în faţa lui Akame. Te-ai apucat să mănânci dar ai uitat de asta. zice şi ea ia Paşte, apoi scoate şi salata.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 61 of 100 Previous  1 ... 32 ... 60, 61, 62 ... 80 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum