Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 62 of 100 Previous  1 ... 32 ... 61, 62, 63 ... 81 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 06, 2016 9:54 am

Blonda ia și ea un pahar. După scoate salata. E în regulă să mâncăm doar noi? întreba calmă. Pisicuțele spun că nu prea contează. Dar ia biberonul și îl pune în mână. Daaa, pisicuțele vor să facă pe bebelușii.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 06, 2016 10:03 am

Shirley nu le poate rezista şi pune laptele în biberon, apoi ia pe una în braţe, o ţine într-o mână pe spate şi îi pune biberonul la botic. Păi...Mama şi Papa nu cred că o să vină curând şi dacă restul dorm, asta e. Mâncăm cu Raizel-kun. zice zâmbind şi se pune lângă Akame să mănânce şi ea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 06, 2016 10:06 am

Daa, pisicu pune lăbuțele pe bibeoron și începe să bea, ca un adevărat pui mic ce e. Probabil îi amintește de momentele de când doar ce născuse și alpta copii. Akame începe să mănânce din salată. Nu vrei și tu Raizel? întreba când se ștergea la gură. Ok. și îi pune și lui o porție. Iar acum tătă lumea mănâncă liniștită.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 06, 2016 10:19 am

Şi trece vreo jumătate de oră iar Shirley deja oboseşte şi se plictiseşte să hrănească pisicile, aşa că se opreşte. Când o să dispară clonele, cred că o să fi plin. zice către mâţe, că nu mai ştia care era Izaya, dar na. Cecilia termină de mâncat şi aruncă cojile de la ou.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 06, 2016 10:21 am

Iar mâțele dispar și reapare Izaya. Pune biberonul gol la locul lui unde era . Mie mi-e cam foame. Mergem și noi să luăm micul dejun? și da, deja începe să îi chiorăie mațele. Raizel cu Akame au terminat micul dejun și fac curățenie. Să nu lasă mizerie pe acolo.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 06, 2016 10:33 am

Ăh, nu te-ai săturat? îl întreabă confuză, dar se resemnează şi se ridică din pat. Prea bine. Oricum şi mie îmi este foame. zice şi îl ia de mână, plecând spre bucătărie. Mă duc să văd dacă s-a trezit Levi. zice Cecilia întinzându-se în aer, să se mai deştepte şi ea puţin.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 06, 2016 10:36 am

Levi ia lăsat mesaj pe măsuța din cameră că e plecat pentru puțin timp cu o treabă și că se întoarce repede. Era la un salon de tatuaje și își făcea unul pe brațul stâng. Izaya o ia de mână pe bruneta lui și ajung în bucătărie.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 06, 2016 10:58 am

Dar Cecilia încă nu plecase spre cameră. Era încă în bucătărie şi îi vede pe părinţii ei venind, aşa că îi dă un cot lui Akame şi chicoteşte.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 06, 2016 11:06 am

Izaya nu prea are chef de salata beof. E cam grețoasă pentru micul dejun. Așa că își decojește ouăle sparte cu gemene și își face 3 felii de pâine prăjită. Akame s-a prins și zice. Se pare că ați continuat bine cu amorul cât timp noi am fost plecat. spune ea pe un ton mai malefic. Izaya s-a prins și începe să râdă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 06, 2016 11:22 am

Shirley se uită la Izaya şi începe şi ea să râdă. Nu, dragelor. Din vina voastră, nu! spune ea pe un ton normal şi ia Paşte apoi se gândeşte să mănânce şi ea un ou, deci ia două şi dă unul lui Raizel. Bună dimineaţa. Ciocneşti şi cu mine? şi îşi ţine oul jos, drăguţ.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 62 of 100 Previous  1 ... 32 ... 61, 62, 63 ... 81 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum