Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 63 of 100 Previous  1 ... 33 ... 62, 63, 64 ... 81 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 63 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 06, 2016 11:27 am

Desigur. și după ce zic normal cuvintele pentru ciognirea ouăleor, îl sparge. Hai fă și cu mine. spune Izaya ce ia un ou random. După se repetă același rezultat. Se pare că am ghinion azi.... și după începe să mănânce.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 63 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 06, 2016 11:33 am

Ouăle lui Raizel sunt cele mai tari!! strigă Cecilia tare, apoi începe să râdă copios. Shirley se întoarce la ea puţin încruntată. Se gândea şi ea la perversiuni, dar totuşi, fiica ei să strige în gura mare? Tu pleacă în treaba ta. N-ai un soţ pe la etaj sau am uitat eu? zice cicălitor şi începe să decojească oul. Cecilia tresare. Aaaa, da,da! zice şi fuge repede sus.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 63 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 06, 2016 11:47 am

Necontrolate sunt gemenele. și oftează scurt. Akame se încruntă și pleacă și eala soțiorul ei care dormea buștean, legat în pat de lanțuri să nu fugă. Puțin cam sadică nu? Ei bine, Raizel se ridică de la masă după ce a râs destul. Trebuia să vadă ce face Mona. Se scuză și se duce. Că deh, e și Izaya acolo și nu îi poate face nimic brunetei cu el de față.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 63 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 06, 2016 11:55 am

Cecilia vede scrisoarea şi oftează lung. O să îi rup odată scara aia.. zice supărată şi se pune la televizor, că nu mai avea ce face. Shirley mănâncă liniştită, dând drumul la radio, să asculte şi muzică, că aşa era plictisitor.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 63 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 06, 2016 12:12 pm

Cecilia ar trebui să procedeze ca Akame. Brunețelul ei doarme și nu se mișcă...Nu că nu se foiește, dar nu poate de la lanțuri. Așa că îi acoperă gura ca să tacă. Și cum e ea o perversă în întreaga regulă...Îl scapă de pantaloni și se joacă cu erecția lui de dimineață. Levi era la salonul de tatuaj, omul îi desena pe braț. Nu mai avea mult oricum. Era o surpriză pt brunetă. Mona se trezește și ea și deja are poftele de gravidă. Bună dimineața dragilor. Pot să iau micul dejun cu voi? spune ea ce îl ține de mână strâns pe Raizel. Mda... Și aici aflăm de unde a învățat Akame să țină cu forța de proprietatea ei.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 63 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 06, 2016 12:39 pm

Sigur. Bună dimineaţa. îi spune şi îi face semn să se poftească. Poftele gravidelor nu sunt mereu normale aşa că cine ştie ce voia ea să mănânce dimineaţa asta...Oricum putea să ia ce vrea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 63 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 06, 2016 12:55 pm

Mi-e foame... Dragă, poți să îmi dai și mie 5 ouă și o salată beof? Și o înghețată la desert. întreba calmă, chit că ce cerea e cam mult.E cam mult nu crezi? întreba în timp ce se ducea la frigider. Eeee. Lasă, Iau și eu o zi pauză de la dietă. Doar odată pe an e paștele. și chicotește ea. Brunetul acceptă și îi le aduce la masă. Levi a terminat tatuajul și se plimbă prin Mall. Voia să își ia și un accesoriu ceva. Vede un ceas mișto și îl cumpără. Cu o cămașă neagră ce are mânecile trase ca să se vadă tatuajul, plus blugi și pantofi de aceeași culoare. Își dă cu un nou parfum cumpărat și pleacă cu mașina. Da, s-a dichisit pt Cecilia. Awww. Raizel, în ce stadiu ești cu Mona? îl întreba la ureche. Vorbea de sex normal, dat codat.Ăăă. Încă la iepuri dat ea nu vrea să o mai facem.... Zice mereu că e obosită.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 63 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 06, 2016 1:11 pm

Eşti sigură că e bună îngheţata? Mai bine o prăjitură, să nu fie prea rece. zice Shirley concentrată. Şi ea a fost însărcinată şi a fost foarte atentă, avea experienţă. În perioada asta eşti sensibilă şi te poate lua răguşeala imediat.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 63 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 06, 2016 1:22 pm

Huh? Bine. și face pe fata cuminte și Raizel schimbă înghețata cu o prăjitură cu ciocolată. Începe să mănânce calmă. Iar Levi ajunge în spatele casei. Se folosește de o fantomă invizibilă ca să vadă dacă e în cameră. Vrea să o prindă nepregătită.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 63 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 06, 2016 2:40 pm

Shirley termina de mancat si se intinde. Merg pana la baie. ii zice lui Izaya si pleaca. Voia de fapt sa se uite la Raizel, dar chiar nu putea si cu Mona si cu sotul ei de fata. Pacat.. Spera sa se prinda el ca trebuie sa vina. Cecilia era pe un fotoliu si se uita imbufnata la televizor.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 63 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 63 of 100 Previous  1 ... 33 ... 62, 63, 64 ... 81 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum