Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 68 of 100 Previous  1 ... 35 ... 67, 68, 69 ... 84 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 68 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun May 08, 2016 4:13 pm

Mona notează asta în agenda telefonului. Că deh, să vină și ea după naștere.În interior se află și un personaj despre care nu s-a mai zis de mult. Ci anume... Jimin Orihara ( Tatăl lui și al lui Izaya sunt frați, deci împart vechiul nume de familie) și cum de este aici? Jimin nu a murit și nu a înbătrânit niciodată. Arată la fel ca acum 60-70 de ani de la distrugerea vechii lor planete. Acesta a urmat eroul ce îi avea pe Izaya și frații lui în portal ca să scape de acolo. Dar nu le-a păsat de viața lor câtuși de puțin. Cum e un vampir nemuritor, până astăzi doar s-a distrat și s-a antrenat. Chiar dacă nu îi păsa de vechile cunoștințe, știa că trebuia să se bată cu brunetul într-o zi. Rivalitatea este prea mare ca să treacă peste. Mai mult ani a stat prin Europa . Și ce a făcut acolo? A făcut la ce e el maestru, la manipularea oamenilor. S-a folosit de acest lucru pentru a câștiga mai multe concursuri gen loto și să nu fie nevoit neapărat să muncească. A călătorit mai prin toată lumea. Acuma se afla aici tot din cauza vacanței. Că prin SUA a stat foarte puțin. Ironia sorții este că și el era acolo în clădirea cu baia aceea. Și e și mai ironic că a deschis în același timp cu Serena ușa ce îi despărțea. Era doar în prosop pe el. O vede pe femeie goală și își cere scuze ( că așa e normal) și dă să plece către altă ușă. Că da, voia să își ia o gustare.Dar până atunci, se uită la ea pentru câteva secunde. Îi plăcea cum arată.
Jimin:
Spoiler:
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 68 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun May 08, 2016 4:17 pm

Serena tresare când îl vede în faţa ei şi strânge clanţa în mână. Imposibil... murmură încet, parcă împietrită. Nu se mai mişca deloc, ci doar îl privea de jos până sus. Uitase şi că ea era goală.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 68 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun May 08, 2016 4:20 pm

Că ești expusă în fața unui tinerel? Nu e o tragedie. îi spune în timp ce ridica o sprânceană. Se dă la o parte ca să treacă ea. Că deh, nu putea să treacă dincolo dacă ea nu se mișcă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 68 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun May 08, 2016 4:25 pm

Şi când primeşte rekt-ul ăsta, blondina, vulcanică cum e şi ea de obicei, îşi revine, se încruntă şi spune pe un ton mai încet. Ce mai faci în viaţă, nenorocitule? apoi lasă clanţa în pace. E clar Jimin...Numai el mai are umorul ăsta grotesc.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 68 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun May 08, 2016 4:29 pm

Nu o să fiu pe cale să mă ofilesc peste două decenii.Tu? îi spune în timp ce se încruntă și el. Nu își dă seama cine e. Cel puțin pe moment. Dar chiar dacă și-ar da seama, tot la fel ar face. .
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 68 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun May 08, 2016 4:36 pm

Nici pe departe. răspunde făcând un zâmbet forţat şi îi întinde mâna. Apropo, mă numesc Serena. îi zice, punând accent pe numele ei, pătrând zâmbetul. Era curioasă de reacţia lui.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 68 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun May 08, 2016 4:41 pm

Iar el întinde mâna și dă noroc normal cu ea. Serena zici? Eu sunt Jimin. Îmi pare bine. îi spune cu un zâmbet normal pe față. Dacă eu sunt în viață, la fel și verii mei... E o posibilitate mare ca și ea să fie aici. și ca să verifice dacă e chiar ea....Face un gest care îl făcea des când erau împreună. Îi apasă cu palma în inimă așa mai delicat și o sărută mai pasional și o mușcă de buza inferioară, trăgând de ea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 68 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun May 08, 2016 4:49 pm

Chiar tu eşti... şopteşte după şi îl prinde în braţe, începând să dea cu năsucul peste năsucul lui, că şi pe asta o făceau înainte des, ca o formă de alint. Plus, nu era nici aşa perversă, ci doar drăgălaşă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 68 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun May 08, 2016 5:51 pm

Și el freacă nasul de al ei. Așa, de dorul vremurilor vechi. După se depărtează puțin de ea. Uff. Mi-ai lipsit. Ce mai faci? și o ia de mână ca să se mute la baia comună.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 68 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun May 08, 2016 6:09 pm

Blonduţa zâmbeşte şi merge cu el la baia comună, simţindu-se mult mai relaxată. Mai nimic interesant. Încerc doar să profit de viaţă, să lenevesc şi să mă răsfăţ. apoi chicoteşte. E cam plictisitor aici.. Dar tu? Tu ce mai faci?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 68 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 68 of 100 Previous  1 ... 35 ... 67, 68, 69 ... 84 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum