Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 69 of 100 Previous  1 ... 36 ... 68, 69, 70 ... 84 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 69 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun May 08, 2016 6:15 pm

În general cam la fel. Doar că eu călătoresc prin toată lumea. și se întinde în apa caldă. Înainte știam că te interesa vărul meu Izaya. Ai mai continuat? întreba calm. Că da, să afle și despre ei așa puțin.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 69 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun May 08, 2016 6:25 pm

Ei, nu era tocmai primul subiect pe care voia să îl abordeze cu Jimin, dar oftează şi se aşează lângă el. Da. M-am interesat dacă sunt şi în lumea asta şi am încercat să îi stric relaţia cu Shirley. Acum câteva luni l-am minţit că sunt însărcinată cu copilul lui, dar după un timp m-am plictisit. În schimb, m-am antrenat mult, de pe la 8 ani, în continuu, până acum, la 43. şi îşi lasă capul pe spate mai obosită, uitându-se cu coada ochiului la el. Oare mai avea să vorbească cu ea după ce a aflat câţi ani are?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 69 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun May 08, 2016 6:32 pm

Prăduitorul ăla chiar nu cedează. și chicotește. Acum nu îl deranjează vârsta ei. Că doar vorbesc ca prieteni vechi acuma. Și pentru ce te-ai antrenat? Trebuie să fie un scop.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 69 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun May 08, 2016 6:36 pm

Prima oară am vrut să o înving pe Shirley ca să îl iau eu pe Izaya dar după mi-am dat seama că ar durea-o mai tare dacă l-aş bate pe el şi i l-aş lua. Însă toate ideile ăstea mi s-au dus odată cu cheful de a-l chinui. Adică am şansa la o a doua viaţă şi mi-o consum pe un cuplu plictisitor? Ne'. îi răspunde ridicând din umeri şi se apropie mai mult de el, lăsându-şi capul pe umărul lui.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 69 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun May 08, 2016 6:49 pm

Iar blondul duce mâna pe lângă gâtul ei șino strânge ușor de umăr. Înțeleg. Dar pentru vârsta ta arăți foarte bine. Ți-ai găsit pe cineva? Ți-ar fi ușor să iei unul cu bani și să nu mai muncești. Ca data trecută.. și se lasă moale.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 69 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun May 08, 2016 7:00 pm

Fata chicoteşte iar şi se uită la el cu drag. Nu chiar. Am rămas singură de data asta. Să zicem că nu am dus lipsă de bărbaţi când am avut nevoie, dar nu m-am avântat în relaţii. îi explică şi reia după o pauză. Dar tu? Prin toate ţările vizitate, bănuiesc că ai găsit atrăgătoare foarte multe fete.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 69 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun May 08, 2016 7:19 pm

Iar el se uită la fel de ea. Mă distrez, am dat de fete care mai de care. și chicotește. După face din nou o formă de alint,să țină fruntea lipită de a ei. Dar în fiecare fată, te căutam pe tine. îi spune încet și sincer, după o privește adânc în ochi.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 69 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun May 08, 2016 7:29 pm

Fata inspiră lung şi adânc când îl aude că spune asta. Parcă o treceau toate palpitaţiile de pe pământ şi îl privea şi ea în ochi, dar fără să ştie ce să-i zică. Cu toate astea era bucuroasă...După câte prin care au trecut, tot pe ea să o caute...
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 69 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun May 08, 2016 7:37 pm

Și acum o pupă drăgostos pe vârful nasului. Da, mai ține la ea mult. Dar încă simțea nevoia de libertate. Totuși o doamnă de la recepție vine la el. Își cere scuze și dă portofelul. Când îl deschide, vede că a rămas fără nici un ban. Dar cu actele la el. Daaa, vestea asta ia stricat starea asta de pace interioară. Serios? Ce pază aveți și voi? striga el nervos. Nu numai că a rămas fără bani, dar și fără cardul de credit.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 69 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun May 08, 2016 7:43 pm

Serena priveşte scena apoi se ridică din apă şi îşi înfăşoară corpul cu un prosop. Merge în vestiarul în care era geanta ei şi scoate portofelul. Se pare că de a ei nu se atinsese nimeni. Plăteşte pentru ea şi pentru el şi îi face semn femeii să plece. Ieşim şi noi curând. apoi se uită la Jimin.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 69 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 69 of 100 Previous  1 ... 36 ... 68, 69, 70 ... 84 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum