Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 70 of 100 Previous  1 ... 36 ... 69, 70, 71 ... 85 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 70 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun May 08, 2016 7:52 pm

Iar el iese din cadă și pune prosopul pe el. Oftează după lung. Nu am unde să stau. E în regulă dacă stau la tine o săptămână? Că fac bani destui în perioada asta și voi pleca în călătoriile mele. îi zice normal.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 70 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun May 08, 2016 8:07 pm

''Voi pleca în călătoriile mele''...? Serena îl priveşte lung şi zâmbeşte. Te pot eu refuza? apoi îi face semn să meargă să se schimbe ca să plece.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 70 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun May 08, 2016 8:16 pm

Iar după merge la vestiarul băieților să se schimbe. Își ia hainele și iese afară și o așteaptă calm. Da, Jimin mai e și fotograf. De-aia călătorește mult. Avea la el aparatul foto. Bine că nu l-au furat și pe ăla.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 70 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun May 08, 2016 8:24 pm

Fata se îmbracă şi ea, se uită într-o oglindă să nu aibă părul ciufulit şi iese cu geanta pe braţ. Pregătit? şi scoate cheile din geantă, apăsând pe un buton să se deschidă maşina. Era singura din parcare, Jaguar, cu un sistem complex în faţă şi televizor în spate. Da, fata îşi permitea, nu glumă. 24 de ani într-o firmă de spionaj chiar aduce profit bun, nu crezi? îl întreabă lăudându-se discret. Şi încă mai lucra, dar nu mai primea atât de multe misiuni. Oricum banii pe care îi avea puşi deoparte îi ajungeau până la moarte.
Spoiler:
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 70 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun May 08, 2016 8:31 pm

Ei, aici sunt differiți. El face bani mulți ușor și din poker. Dar îi cheltuie mai pe toți repede. Se uită la mașină lung. Voia și el una. Dar nu se holbează și intră în mașină. Faină mașină. Mă aștept să ai un palat la cum te lauzi. și comentează el ușor ironic, chicotind.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 70 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun May 08, 2016 8:38 pm

Ei, mă descurc şi la asta cât de cât. spune şi intră în maşină, îşi pune centura şi conduce spre casă. Dar tu cum ai de gând să faci banii? îl întreabă ca să facă şi un subiect de discuţie pe drum.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 70 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun May 08, 2016 8:56 pm

Prima sută de dolari e mai grea. După va fi mult mai ușor. În general fac bani din poker.Mai particip la tuneree profesioniste. Dar mai și manipulez oamenii la pariuri. și chicotește el. Mă cunoști suficient de bine încât să ști că nu îmi place munca.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 70 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun May 08, 2016 9:02 pm

Într-adevăr. Tipic. şi chicoteşte. După 10 minute ajung în faţa casei şi parchează maşina. Ei, trebuie să recunosc că nu am investit în casă pentru că ştiam că o să rămân singură, dar are patru camere plus sufragerie, bucătărie, două băi deci e de ajuns din punctul meu de vedere. apoi iese din maşină şi închide poarta.
Spoiler:
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 70 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun May 08, 2016 9:10 pm

Casa era drăguță. Dar cum a zis și ea, nu a investit așa de mult în ea. Se văd urme de uzură . Probabil trebuie vopsită din nou și iarba grădinii trebuie tunsă. E drăguță. E pe stilul meu. Nu îmi plac spațiile largi. și când se uită la pereți, observă că trebuie și ăia dați cu lavabil din cauza unor crăpături. Se văd totuși niște urme de uzură. Probabil nu stai mult pe acasă, nu? o întreba ceva mai serios.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 70 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun May 08, 2016 9:21 pm

Cu serviciul aveam perioade în care nu dădeam cu săptămânile pe acasă şi dormeam la hotel sau chiar în maşină. În ultimul an abia am lăsat-o mai moale, dar cred că vezi diferenţa între cum e aranjată maşina şi cum e aranjată casa. apoi chicoteşte şi deschide uşa. Nu avea vreo problemă că spune de defecte, pentru că le cunoştea şi ea bine, dar nu o interesau. Cât timp nu ploua în casă şi era cald, era bine. În interior era foarte curat, pentru că nimeni nu trecea pe aici înafară de ea. Nu avea servitori, bucătari sau grădinari; era doar ea. Fă-te comod. Mă duc să văd dacă găsesc nişte haine să ţi se potrivească, deşi am numai de fete aici.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 70 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 70 of 100 Previous  1 ... 36 ... 69, 70, 71 ... 85 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum