Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 76 of 100 Previous  1 ... 39 ... 75, 76, 77 ... 88 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 76 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 10, 2016 10:50 am

După o pune peste el când termină cu sângele. După cască lung și închide ochi, îi era somn. Un vampir nu poate face copii cu un om, deci nu se îngrijorează prea tare de asta că a dat drumul acolo.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 76 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 10, 2016 10:57 am

Ea îi zâmbeşte drăgăstos şi aşteaptă câteva momente apoi îi pune mâinile pe urechi să nu mai audă. Nu ai idee cât mi-ai lipsit în toată perioada asta şi cât de bucuroasă sunt că ne-am revăzut. Te iubesc, încă te iubesc. spune încet, în şoaptă şi continuă să se uite la el, parcă prinsă în transă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 76 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 10, 2016 11:04 am

Dar el deja a adormit și o ia în brațe. Nu a auzit și bănuit nimic. Dar avea un zâmbet pe față. Era fericit și satisfăcut.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 76 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 10, 2016 11:13 am

Şi ea se pune frumuşel cu capul lângă al lui şi adoarme de asemenea fericită. Încă avea codiţele în cap. Şi aşa începe să viseze trecutul, cum se cunoscuseră ei doi. Ea avea 6 anişori, era o fetiţă blonduţă, foarte optimistă şi energică. Era la o nuntă a unor rude îndepărtate din partea tatălui (ea era verişoară cu Shirley şi celelalte pentru că mamele lor erau surori, dar cum mama celorlalte murise, nu au mai ţinut contactul aşa mult, plus că ele nu aveau tangenţe cu rudele tatălui lui Serena. De asta fetele nu erau la nuntă). Pe când toată lumea era la mese şi mânca, ea terminase de ceva vreme şi alerga fluturaşii pe afară.
Spoiler:
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 76 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 10, 2016 11:24 am

Jimin la vârsta era de vârsta ei. E chiar opus de ce este acum. Nu își aranja deloc părul, cam timid și cu ochelarii pe el. Nu era chiar așa sociabil ca Serena. Purta haine normale. Pantaloni negri și cămașă albă. Nu îi place gălăgia nu nunții. Așa că el iese afară ca să citească o carte de povești la umbra unui copac.
Spoiler:


Last edited by Danu on Tue May 10, 2016 5:42 pm; edited 1 time in total
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 76 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 10, 2016 11:27 am

Fetiţa purta o rochiţă albă până la genunchi şi pantofiori cu scai, comozi. Văzuse un fluture albastru şi i se părea extrem de interesant aşa că începe să alerge după el. Şi cum aleargă ea cât aleargă că se împiedică de picioarele lui Jimin, pierzând fluturele. Ea cade pe jos şi se jiuleşte la un genunchi. De murdărit avea noroc că nu se prea murdărise pentru că pământul era uscat şi era foarte multă iarbă. Încep să îi dea lacrimile şi se pune în funduleţ să vadă ce are.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 76 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 10, 2016 11:33 am

Iar Jimin închide cartea și merge la ea. Ești bine? Te-ai rănit? o întreba ușir îngrijorat și întinde mâna.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 76 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 10, 2016 11:41 am

Curge sângeee. se plânge ea şi începe să se uite împrejur după vreun părinte, dar de unde? Toţi erau la masă, numai ei doi afară. Era foarte firavă când era mică. Încearcă să dea cu mâna dar se vad şi pe ea de sânge. Ai o batistuţă? îl întreabă încet, ştergându-se de lacrimi cu mâna cealaltă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 76 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 10, 2016 11:51 am

Iar el oftează. Îi dă batistuța și fuge repede. Ia un pahar cu gol. Știa de puterile sângelui lui. Așa că se înțeapă la deget șo umple puțin paharul cu sângele lui. Se întoarce la ea. Ia sucul ăsta magic. Îți va vindeca rănile. zice sigur pe el, dar nu zice că e sângele lui că ar putea să o sperie. Sângele copililor de vampir e foarte dulce, deoarece sunt cruzi.
Rana lui s-a regenerat deja.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 76 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 10, 2016 11:56 am

Blondina avea o mică reţinere, dar când ia o guriţă mică, i se pare ok la gust şi îl bea pe tot. După câteva momente rana se vindecă miraculos şi fetei încep să îi strălucească ochii. Whoaa. Cum ai reuşit? E incredibil! zice surprinsă către el şi încearcă să mişte piciorul.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 76 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 76 of 100 Previous  1 ... 39 ... 75, 76, 77 ... 88 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum