Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 94 of 100 Previous  1 ... 48 ... 93, 94, 95 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 94 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 13, 2016 6:32 pm

Iar Jimin îi venea să plângă și el. Dar e încremenit. Izaya se duce la el și îi dă un picior între picioare. Blondul normal că a căzut pe jos. Dar îl trage Izaya de păr. Bă muie. Din cauza ta am ratat sigur o seară de sex mișto cu o super bunăciune.Ce ai de spus în apărarea ta? îi zice și îi scuipă în față, după dă pumni în el. Blondului îi se umple paharul și îi oprește pumnul. E enervat la culme și încep să se bată.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 94 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 13, 2016 6:42 pm

Mi-a promis... Mi-a promis de la 14 ani că o să se căsătorească cu mine... zice Serena printre sughiţuri. Melanie o mângâie pe cap şi o ţine strâns, să se descarce. Ştiu..Îmi pare foarte rău. Îmi pare rău că te-am lăsat atunci şi că l-am întărâtat de aniversarea voastră. Dacă nu eram eu, voi nu vă despărţeaţi deloc şi acum tu erai în locul fetei celeilalte. spune şi roşcata să se descarce. Se simţea cam vinovată. Dacă nu se întâmplau toate astea, nu îmi mai dădeam seama cât de laş este şi cât de mult depinde de ceilalţi. Şi după un timp Serena se mai linişteşte. Melanie o bagă într-un taxi şi o trimite acasă apoi revine în club să vadă ce face Izaya.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 94 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 13, 2016 6:45 pm

Mulțimea era ca la box, pe margini. Restul era liber. Tot strigau,, Bătaie, bătaie, bătaie" . Iar cei doi băieți se bat pe ringul de dans.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 94 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 13, 2016 6:59 pm

Roşcata merge acolo şi când îi vede că se bat, se supără. Izaya, termină în momentul ăsta! zice tare, făcându-şi loc printre ceilalţi de acolo. Serena ajunge acasă fără pic de vlagă, fără nici un chef şi se închide în cameră, plângând foarte tare.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 94 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 13, 2016 7:02 pm

Dar dragă.. Mă bat cu ăsta. îi zice repede și se apără de scaunul lui. Jimin nici nu mai gândește, era aproape turbat se furie.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 94 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 13, 2016 7:04 pm

Fata îşi dă ochii peste cap şi ridică rochia, să se vadă puţin chiloţeii. Dar Izayaaa, eşti sigur? îl întreabă mai seducător. Nu voia să iasă vreunul rănit de acolo.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 94 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 13, 2016 7:07 pm

Iar când o vede așa, se oprește din bătaie și îl oprește cu o palmă în față. Ne batem mâine. Mă cheamă femeia. spune repede și fuge la ea. Jimin oftează sec și merge la bar să își înece amarul.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 94 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 13, 2016 7:13 pm

Roşcata începe să râdă şi lasă rochia jos. Ţi-am descoperit slăbiciunea se pare. îi zice mândră şi îl ia mai în spate. Ieşirea asta oricum a fost un eşec, se pare. Poate mai încercăm. Acum trebuie să plec acasă, sper să nu te mai baţi cu el. şi după îl sărută pe obraz. Apreciez că mi-ai luat apărarea şi te-ai bătut pentru mine. iar cu asta pleacă din club, ia un taxi şi merge acasă. Serena era într-o depresie totală şi nu trecuseră nici 10 minute că terminase un pachet de şerveţele. Dar pe cât de tristă era, pe atât era şi de furioasă aşa că sună la părinţii lui Jimin şi ţipă direct SĂ ŞTIŢI CĂ SUNTEŢI NIŞTE SCÂRBE DE PĂRINŢI! SPER SĂ NU FIU NICIODATĂ CA VOI! DE LA 7 ANI ÎL IUBESC PE BĂIATUL ĂLA IAR VOI MI L-AŢI LUAT! MI-AR FI RUŞINE SĂ MAI TRĂIESC PE PLANETĂ DACĂ AŞ FI ÎN LOCUL VOSTRU. SĂ ÎL OBLIG SĂ SE CĂSĂTOREASCĂ CU ALTA PE CARE NU O ŞTIE ÎN LOC SĂ ÎŞI ALEAGĂ EL ?? NE ÎMPĂCASERĂM ŞI ERAM FERICIŢI, CA ÎNAINTE! DAR AŢI STRICAT TOTUL! SPER SĂ ARDEŢI ÎN IAD PENTRU ASTA! apoi închide direct telefonul şi îl aruncă pe unde prin cameră, plângând în continuare pentru asta.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 94 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 13, 2016 7:24 pm

Părinții sunt dezamăgiți. Au aflat acum că au pierdut o fată care îl iubea sincer. Dar nu au ce face, legea e lege. Jimin pleacă acasă, iar Izaya își ține concertul normal.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 94 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 13, 2016 7:32 pm

După câteva zile bune de plâns, depresie şi nemers la şcoală, Serena decide că trebuie să treacă peste. Terminase de văzut mai multe seriale scurte despre despărţiri dureroase şi modul în care fata se ridica după ele o inspira aşa că decide şi ea să devină mai rea de acum încolo. Până la urmă, băieţii vin şi pleacă. Voia să strângă nişte bani pentru a se muta singură aşa că apelează la Shirley, dar ea o refuză instant pentru că nu era într-o stare tocmai bună financiar. Se transferă şi de la liceu la altul şi ca să câştige acei bani, nu , nu face împrumut la băncile ăstea proaste, ci alege cea mai uşoară meserie din care câştigi bine: prostituţia. Da, se angajează la o firmă care găsea prostituatelor bărbaţi dispuşi să o facă cu ele şi să plătească bine. Nu, asta nu a învăţat-o din seriale, dar voia să devină oarecum stăpână pe corpul ei şi să ştie că nu mai aparţine nimănui. Trec alte 6 luni şi de la despărţirea definitivă până acum ea numai acolo a lucrat şi a strâns o sumă destul de bună.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 94 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 94 of 100 Previous  1 ... 48 ... 93, 94, 95 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum