Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 93 of 100 Previous  1 ... 48 ... 92, 93, 94 ... 96 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 93 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 13, 2016 5:27 pm

Iar brunetul o ia la dans. Muzica era una ritmată și dansantă. Cei doi merg înspre centru, unde sunt și blonzii.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 93 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 13, 2016 5:42 pm

Iar după un timp se apropie atât de mult că sunt unii lângă ceilalţi şi când îi vede, Melanie se sperie tare şi se piteşte repede în spatele lui Izaya. Hai să plecăm, te rog! spune privindu-i pe cei doi blonzi. Serena se opreşte şi măreşte ochii. Melanie? Melanie pleacă de lângă el ! E periculos ! zice şi cealaltă fată, îngrijorată pentru prietena ei. El e cel care m-a violat!
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 93 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 13, 2016 5:50 pm

Iar Izaya examinează situația. Ea arată către Jimin și nu îi vine să creadă. Dar cum Serena s-a repezit și Melanie a zis de o prietenă... Și-a cam dat seama. Se uită la blond lung. Își ia trabucul aprins și îl așează pe fruntea lui. I-auzi. Pula mea. Tocilarul a devenit violator? îi zice tare și cu ură. Jimin normal că îl doare foarte tare și începe să țipe.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 93 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 13, 2016 5:53 pm

Serena îi dă repede peste trabuc. Cam fătălău Jimin mic...Stă la toate prostiile pe care i le face Izaya. Ia termină-te! Şi tu, tu ce faci cu Melanie? îl întreabă cu tupeu. Roşcata stătea în spatele lui Izaya, cu pielea de găină, privind toată scena.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 93 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 13, 2016 6:01 pm

E iubita mea. De-aia stau cu ea. zice repede. Dar de ce stai cu Jimin? El e promis alteia. întreabă curios. Ai devenit violator și mincinos? Sunt mândru de tine.. Dacă nu făceai asta cu iubita mea poate veneam la nunta ta. și zice normal. Despre ce nuntă virbești? întreba iritat. Brunetul îi dă invitația primită și o citește. Vede semnătura părinților și îngheață de fiori.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 93 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 13, 2016 6:10 pm

Serena nu crede şi ia şi ea invitaţia să o citească, căscând ochii după. TE CĂSĂTOREŞTI?! îl întreabă tare, ţipând. Se făcuse toată roşie la faţă de furie şi îi venea să îl bată până nu se mai vedea. Şase luni despărţiţi şi îţi găseşti pe alta? BA CHIAR TE CĂSĂTOREŞTI CU EA?!
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 93 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 13, 2016 6:14 pm

Cred că am aflat ce voiau părinții să îmi spună. Nu am găsit pe nimeni! Asta e vina părinților mei! Nici măcar nu o știu cum o cheamă... se apără blondul. Că deh, acum a fost informat și el. Iar Izaya râde copios. O ia pe roșcată pe canapea și se uită la ei ca la o dramă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 93 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 13, 2016 6:18 pm

Ochii blondei încep să lăcrimeze şi îl plezneşte tare. Eşti un nesimţit! Ai promis să te căsătoreşti cu mine! Sună-ţi părinţii şi anulează tot! îi zice tare. Melaniei îi părea rău de fată şi parcă voia să o liniştească, dar nu ştia dacă e bine să se bage acum sau după ce rezolvă ei doi.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 93 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 13, 2016 6:21 pm

Iar el furios își sună părinții. Îi ceartă la telefon că le-a zis că o vrea pe Serena. Dar ei spun că ia luat prea mult timp și că trebuie să îi asculte. Că așa era legea familiei. Le-am zis.. Nu vor să anuleze.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 93 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 13, 2016 6:26 pm

Mno bine atunci! Du-te şi căsătoreşte-te cu aia! Decid ei de parcă ei o să trăiască de acum încolo cu aia. Oare poţi să faci şi tu ceva? Lui Izaya nu te împotriveşti indiferent ce îţi face, părinţii tăi îţi dictează viaţa, tu, TU CE POŢI SĂ FACI SINGUR?! ţipă disperată, curgându-i lacrimi cu nemiluita pe faţă. Deja nu mai putea şi roşcata vede asta aşa că îl lasă pe Izaya. Îmi pare rău, dar trebuie să o ajut. îi zice repede şi se ridică de pe canapea. A fost o greşeală să ne împăcăm. NU MAI VREAU SĂ TE VĂD VREODATĂ! ţipă Serena şi fuge repede afară din club, dar la ce tare plângea, îi era greu să alerge aşa că se duce în spatele clubului şi se aşează pe iarbă. Melanie merge după ea şi o ia în braţe, fără să spună ceva.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 93 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 93 of 100 Previous  1 ... 48 ... 92, 93, 94 ... 96 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum