Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 19 of 100 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 59 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 19 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 17, 2016 9:49 am

Serena. îi răspunde, deşi se cam întreba al cui e fiul de are numele ''Kanie''. Să ştii că ţi-e mătuşă. E vampir şi d-asta e tânără dar urmează să se căsătorească. îi spune Cecilia repede lui Levi, că el nu ştia şi vedea decât o tinerică blondă şi bună, iar ea trebuia să-şi apere teritoriul.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 19 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 17, 2016 9:55 am

Ce să zic soția mea dragă. Nu am fost niciodată un casanova. se apără Levi. Bătăuș, criminal și eventual hoț da. Dar niciodată nu prea a fost casanova. Că a fost confuz cu Michelle , nu se pune. Akame se pune între ei. Și în plus, voia doar să facă pe politicosul.Akame oftează. Mătușă, sunt curios de povestea ta. Am auzit puțin și m-ai făcut curioasă... întreba curioasă. Dar a luat puțină distanță ca să nu facă din nou pe nepoliticoasa.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 19 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 17, 2016 10:22 am

Nu e cine ştie ce... îi zice ciufulindu-şi părul. În plus, îi era lene să povestească iar şi nu era tocmai o poveste pe care să o spui nepoţelelor tale. Cecilia îl trage pe Levi lângă ea pe capanea şi începe să se alinte.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 19 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 17, 2016 10:25 am

Te rog mătușăăă. îi spune lung Akame pe canapea. Levi dă și el din cap, că îl fărmântă și pe el. Ajunge și juniorul. Iar Akame îl cheamă imediat să stea cu ea. Îi zice că blonda e mătușa ei și că a sosit în vizită. Amândoi băieții își ia fetițele de mână.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 19 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 17, 2016 10:43 am

Oh, sunteţi toate cu iubiţii, ce drăguţ. le zice femeia încercând să schimbe subiectul. Da, el e Izaya Jr. spune Cecilia, vrând să o cam sperie pe blondină şi lăsând capul pe umărul lui Levi. Izaya Jr? De ce numele ăsta?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 19 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 17, 2016 10:47 am

E fratele meu vitreg. Avem mame diferite, dar același tată. îi răspunde scurt. Ce să zic. Sunt copilul din flori. și ridică din umeri și bea cafea calm. Iar Levi își mângâie cu drag pisicuța de Cecilia, că da, ea se pisicește. O fi luat instinctele de felină de la Izaya?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 19 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 17, 2016 11:09 am

Adică Izaya a făcut-o cu mama lui? Şi Shirley nu v-a omorât? Ciudat. Cecilia chicoteşte dar se pune peste Levi, cu funduleţul pe picioarele lui şi îl ia în braţe. Ei, şi Levi este fiul lui Caroline şi Inaho care sunt fraţi cu părinţii mei dar suntem căsătoriţi. apoi face pe drăgălaşa şi începe să îl sărute pe Levi. Serena nu mai pricepe nimic...era confuză şi de la faza cu ''fiul din flori''. Eu cu Jimin nu suntem rude...Suntem singurii normali?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 19 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 17, 2016 11:30 am

Iar Levi răspunde la sărut și o ia în brațe. Dar o oprește repede. Vrei să o faci să se simtă prost ca să plece? Ce fetiță rea ești.. îi zice Levi în șoaptă. Alexander era la etaj , se ținea de balustradă și se uita de sus la ei.Uhm. Din ce mi-a zis Izaya-Sensei, brunetul de jos a fost făcut pe cale artificială. Mama lui ia luat o bucată de păr din Izaya și a făcut din ea o sămâță. Știam că era îndrăgostită lulea de el. Dar de câteva luni și-a găsit în sfârșit pe cineva. și după sare jos , pe covor departe de ei. Doar ăștia patru sunt mai ciudați în părerea mea. Restul suntem normali. și își aprinde țigarea. Daa, Alexander seamănă mai mult ca Izaya la comportament ca băieții de pe canapea. Era și sadic când era nevoie, dar era serios ca brunetul. Iar după instinct, aprinde țigarea ca el( adică cu două degete) Iar juniorul se uită urât la argintiu. E aiurea că de fiecare dată când apare el, ia toată atenția.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 19 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 17, 2016 11:42 am

Dintr-o dată a dat interesul în Shirley care îl aude pe Alexander şi revine la ceilalţi, salutându-l normal. Cecilia îşi dă ochii peste cap şi îşi vede de sărutul ăla pe când Serena parcă mai pricepuse câte ceva. Tot e ciudat..
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 19 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 17, 2016 11:56 am

Sunt multe ciudățenii în casa asta. și chicotește. Numele meu este Alexander Frey. Încântat să te cunosc. îi spune politicos, aruncă țigarea la gunoi după ce o stinge și dă mâna cu ea. Bine, a salutat-o și pe Shirley, doar că mnah, politețurile. Levi continua să o sărute pe Cecilia. În timp ce Izaya îi se dă cu un praf somnifer pe față și adoarme imefiat afară, este răpit și dus în mașină.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 19 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 19 of 100 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 59 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum