Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 20 of 100 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 60 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 17, 2016 2:18 pm

Serena. se prezinta si ea si da mana cu el. Shirley deja e geloasa si sta in tocul usii, band din vin atenta.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 17, 2016 4:45 pm

Argintiul e calm și se așează undeva. Așa cum s-au prezentat ei. Eu sunt viitorul soț al lui Michelle Kanie, fica lui Jannette și Kazuya. Și spre deosebire de cei 4, nu am nici un grad de rudenie. și îi înțeapă subtil. Akame și Levi îl ignoră, dar brunetul se uită urât la el. Izaya era în baza lui Joker, era în operație.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 17, 2016 4:56 pm

Nici lui Cecilia nu ii pasa. Deja ma sarut cu "varul" meu. Vrei sa ma vezi si cu sora? il intreaba rautacios. Shirley chicoteste si il trage pe Alexander langa ea pe canapea, sa taca pana nu e batut. Cecilia se plictiseste si il ia pe Levi in camera lor.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 17, 2016 5:03 pm

O cred în stare. și face acuma pe tăcutul. Levi profită de ocazie. O lipește de dulap și o sărută pasional și senzual. Acum că răutăcioasa a plecat. Îmi poți spune povestea? Te roog. spune Akame curioasă și copilăros.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 17, 2016 5:13 pm

Serena se da batuta si reincepe sa povesteasca de la inceput tot in timp ce Shirley il ia discret de mana pe Alexander. Akame era atenta la Serena care se uita la ea de asemenea si Izaya Jr oricum nu avea sa spuna daca vedea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 17, 2016 6:08 pm

Akame e atentă la Serena. Juniorul e atent doar la Akame. Iar Alexander profită că Michelle nu e acasă și o ține de mână pe Shirley. În nava zburătoare(care e și bază) a Joker-ului se termină operația. Îi s-a implantat un cip de control în capul lui Izaya. Ascultă toate ordinele. Dar nu îi controlează mintea. Dar spre deosebire de Melanie, el nu poate să vorbească cum vrea. Înafară de înafara de aprobarea ordinelor, altceva nu știe. Și ca prim ordin, Jokerul îl pune să se facă ca la 19 ani(pedo, da) că așa îi place mai mult. La vârsta aia nu se vedea Rinneganul(da, nu îi place Joker-ului cum arată) , dar tot are puterile acelui ochi. Izaya își poate schimba vârsta cum vrea,dar tor înbătrânește cu fiecare trup. În timp ce Jimin rămâne la fel pt totdeauna. Al doilea ordin e să jefuiască niște bănci. Își ia armele și execută ordinul.
Izaya la 19 ani:
Spoiler:
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 17, 2016 8:46 pm

Shirley îşi încrucişează degetele cu ale lui Alexander şi zâmbeşte, dar pune mâinile lor mai în spate, să nu fie aşa evidente. Ar fi vrut să plece cu el de acolo, însă era prea evident.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 17, 2016 9:19 pm

Și cum Izaya Jr a moștenit simțul afacerii ca tatăl său, brunetul simțea cum Shirley și Alexander voiau să fie singuri. Așa cât blondele sunt ocupate, brunetul cască lung și scoate sunete din stomac. Vaai, ce foame îmi e. Ție nu Alexander? spune el cu talentul actoricesc. Alexander mușcă momeala și dă din cap că da. După se uită la Shirley.Domnișoară Shirley, ne puteți face vă rugăm micul dejun? o întreba pe brunetă calm. Normal că vor mânca în bucătărie, că doar nu mănâncă de față cu invitații nu?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 17, 2016 10:52 pm

Shirley pricepe şi ea şi îi dă drumul lui Alexander, ridicându-se politicoasă. Ăh, sigur. Vă pregătesc ceva sănătos. le spune zâmbind şi merge spre bucătărie cu ei. Serena nu îi bagă în seamă, că ea nu ştia de chestiile ăstea din casă şi continuă cu povestea. Era pe la ieşirea aceea în club. După ce sunt departe de fete, Shirley se întoarce către Izaya Jr. Nu te-oi fi plăcut eu la început, dar eşti deştept. Mersi.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 17, 2016 11:05 pm

Iar cum Akame avea în minte tot ce zicea ea de parcă ascultă scenariu de serial, stă atentă la Serena. Juniorul se uită la ei și ține mâinile pe lângă buzunar. Îmi sunteți datori cu un favor când va fi momentul. Distracție plăcută. și își ia o cutie mică cu înghețată și o lingură. Tare mic dejun sănătos are. Avea întâlnire cu niște amici prin oraș. Eu mă văd cu prietenii prin oraș. Dacă mă întreabă Akame, să îi spuneți că într-o oră,două revin. și le face cu mâna și iese din casă. Alexander răsuflă ușurat. Mda. O fi el un tip mai ciudat. Dar are minte. zice în timp ce se uită la el. După la brunetă. Ce ar fi să mă servești la micul dejun corespunzător? o întreabă la ureche, senzual.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 20 of 100 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 60 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum