Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 23 of 100 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 61 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 18, 2016 5:47 pm

Of si eram si eu relaxata... Il lasi 30 de minute singur si nu mai raspunde.. apoi se imbraca suparata sa mearga si ea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 18, 2016 5:54 pm

Eu merg cu băieții. Am înțeles că ești ucenica lui Raven, să vorbești cu ea că poate știe mai multe. îi zice Alexander mai serios. După începe să se îmbrace.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 18, 2016 7:16 pm

Shirley merge în sufragerie unde Serena terminase de mult povestea şi doar discuta normal cu Akame. Izaya lipseşte şi s-a dat la ştiri unu care seamănă cu el doar că varianta mai tânără. Însă...nu arăta aşa la 19 ani în nici un univers şi nu ştiu ce să zic, dar nici la telefon nu răspunde. apoi se uită împrejur mai îngrijorată. Poate îl pot mirosi? Adică, nu sunt un câine, dar vampirii au mirosul mai dezvoltat. Doar să îmi dai o haină purtată de el recent. iar bruneta acceptă şi merge cu ea în dormitor unde îi dă pijamaua, că doar ce plm, aia e cea mai recentă, însă simţurile blondinei nu sunt deja dezvoltate şi nici nu sunt foarte puternice, fiind doar pe jumătate vampir. Ăh...atunci poţi te rog să îl chemi pe Jimin? Chiar mi-e frică şi vreau să-l găsim. şi Serena acceptă, sunându-l. Spera să fi terminat turnirul ăla.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 18, 2016 7:26 pm

Și cum Akame era impresionată de povestea ei, ținea ochii mari. Era ușor tristă din cauza poveștii ei. Dar își revine repede.Văzând cum cei mari au treburi, pleacă de acolo. Levi era cu Cecilia sus în camera lor, în lenjerie intimă. Nu făcuseră încă sex, ci doar pupăceală drăguță. Ăăă.Bărbatul îmi lipsește și am chef de prostii. Și cum am eu primul drept la surioara mea, o confisc o perioadă. spune ea pe un ton posesiv. O ia direct de mână și o duce în camera ei. Se dezbracă de haine și rămâne în lenjerie intimă. Se lipește de ea când o îmbrățișează. Jimin doar ce terminase concursul, a făcut bani foarte frumoși. 100.000 de dolari mai exact. Moshi Moshi. Jimin la telefon. răspunde cu un ușor accent japonez, da, încă îl avea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu May 19, 2016 12:19 am

Eu sunt. Am vorbit cu familia verisorilor nostrii. Dar e o problema acum...Izaya a disparut, nu raspunde la telefon nu nimic si s-a dat la stiri despre un baiat care cam seamana cu el pe la 19 ani. Incercam sa il cautam. Ai timp sa vi? il intreaba normal si se uita la Shirley. Ceciliei ii era cam ciuda ca a luat-o de langa Levi si l-a lasat așa, dar nici pe sora ei nu o poate refuza.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu May 19, 2016 12:26 am

Pentru tine orice. Îmi dai adresa prin mesaj te rog? Că nu știu unde stau. Că vin prin teleportare să nu mai irosesc timp și bani. îi zice calm. Iar Akame se pune peste Cecilia în pat și o sărută pasional, începând să îi scoată sutienul.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu May 19, 2016 8:33 am

Serena stia adresa de cand ii spiona si i-o zice apoi zambeste de la acel "pentru tine orice". Cecilia o strange pe surioara ei de fund, bagand mainile pe sub chiloteii ei.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu May 19, 2016 9:07 am

Akame geme ușor, o sărută pasional de buze și îi strânge sânii. Jimim vede adresa și se teleportează. Dar în loc să o facă în față, ajunge în balconul camerei fetelor. Era mirat de palatul lor. Așa că intră ușor, fără să facă zgomot. Se uita la gemenele bisexuale și prima oară credea că a greșit casa, dar după ce e mai atent, simte mirosul sângelui lui Izaya și Shirley. Ce mari v-ați făcut, parcă ieri țipa mama voastră să nu îi intru în ea că sunteți acolo. spune ușor mai tare ca să fie auzit. Akame se sperie ușor, credea că e un inamic. Ea trimite o mână de Susanoo în strânga, Cecilia o gheară mare din umbre din dreapta. Le prinde cu ambele mâini cu o barieră și le distruge simultan. Cine dracului ești? De partea Joker-ului??? spune nervoasă. Totuși, spera să nu fie un dușman. E cel puțin la fel de puternic ca tata de poate să distrugă simultan susanoo-ul meu și umbrele Ceciliei... își zice blonda ușor speriată de puterea lui.  Blondul dă din cap că nu. Spre norocul vostru, nu. Dar cred că îmi știți numele, sunt Jimin Orihara. spune el cu un zâmbet ușor malefic pe față.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu May 19, 2016 9:17 am

Jimin? De ăsta discuta Serena. şi se uită la Akame, apoi la Jimin supărată. TU AI VIOLAT-O PE MAMA ÎN UNIVERSUL CELĂLALT CÂND NE AVEA! NESIMŢITU DRACU! apoi îl împinge repede cu o mână de umbră înapoi pe balcon. Dacă nu îl poate răni, măcar să îl depărteze. O lasă pe Akame şi îi aruncă nişte haine să se îmbrace amândouă repede.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu May 19, 2016 9:30 am

Sunt chemat să vă ajut și așa vă tratați musafirii? Ce urât. spune blondul ce împinge umbra cu ușurință. După se uită la ele goale, că nu se puuteau îmbrăca în 3 secunde de cât e el aici. Aveți trupuri frumoase. De ce vă obosiți să vă îmbrăcați? spune el cu o privire mai perversă. Și Akame țipă în gura mare. MAMAAA, JIMIN VREA SĂ NE VIOLEZEEEEE PE MINE ȘI CECILIA !! zice tare să o audă toată casa. Levi era cam adormit, nu s-a trezit.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 23 of 100 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 61 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum