Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 24 of 100 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 62 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu May 19, 2016 9:34 am

A zis ''Jimin'' sau nu aud eu bine? întreabă bruneta confuză şi merge cu Serena sus, în camera lui Akame. Cecilia deja se sperie. Dacă a reuşit să o violeze pe mama, cu noi e floare la ureche, nu?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu May 19, 2016 9:44 am

Jimin dă ochii peste cap. Sălbatice fete. Aveți nevoie de un bărbat ca să vă înblânzească. Dacă veți vrea asta, să mă sunați. le zice plin de sine. După se uită la sânii și fundurile lor. Așa că ia un stilou normal. Pe sânul drept al Ceciliei și pe fundul lui Akame( dar pe stânga) scrie numele lui în japoneză și numărul de telefon. Akame e cam mirată . Nu a dat de un tip cu așa curaj și lipsă de stres . Ei bine, eu am treabă de oameni mari. Distracție plăcută. și le zâmbește ușor pervers. Akame se uita la el atent cu Sharinganul. E total diferit de tata....Tata este întunecat asemănător unei păduri uitate de lume, pe timp ce ăsta e ca un soare cald într-o zi de vară la plajă... și se mușcă de buză. După le vede pe fete cum urcau scările. Deci așa arăți acum, Shirley, mult mai bine.Dacă eram un necunoscut, nu ghicieam niciodată că ai fost plată în tinerețe. și chicotește răutăcios.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu May 19, 2016 9:47 am

Shirley se încruntă şi îşi pune mâinile în sân. Ce a fost cu ţipătul lui Akame? Să înţeleg că le-ai întâlnit..Ai dat-o pe pedofilie? De aiaai transformat-o şi pe Serena? apoi îl priveşte atent. El nu se schimbase deloc. Cecilia cam roşise şi ea şi nu ştia ce să zică, dar se îmbracă repede.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu May 19, 2016 9:52 am

Akame se îmbracă repede. Dar salvează și numărul în telefon, așa, de curiozitate. Jimin chicotește. Ăăăă. Eu am trup și minte de puști de 19 ani. Deci nu se pune. și râde ușor. Daa, am dat de ele. Arată mișto, parcă îmi pare rău că le-am lovit atunci. M-am teleportat din greșeală în camera lor. Se sărutau goale, mai că era să facă sex. Nu mă așteptam ca ficele tale să fie niște perverse. Jur, când te-am cunoscut, aveai aere de sfântă. și ridică din umeri. Și mda, el nu s-a schimbat, dar bruneta da..
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu May 19, 2016 9:54 am

Când m-ai cunoscut tu, eram însărcinată...era normal să fiu ''sfântă''. Dar până atunci.. şi îşi dă ochii peste cap. În fine. Nu am venit să depănăm amintiri. Izaya lipseşte. spune revenind la comportamentul serios. Se cam schimbase, da. Acum era mai matură în gândire şi în acţiuni, mai puternică, mai înţepată, mai perversă..
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu May 19, 2016 10:00 am

Ok. Și vreți să îl caut eu? Bine... Și așa îmi era dor să îi văd moaca aia serioasă și tristă. și își dă ochii peste cap. Îl va căuta după energia lui spirituală. Se concentrează și caută mirosul lui în tot orașul. Până dă de el. E pe o navă camuflată în nori deasupra orașului.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu May 19, 2016 10:02 am

Ce draci face acolo? întreabă îngrijorată şi scoate telefonul să îl anunţe şi pe Alexander, să meargă toţi acolo. Du-ne la locul ăla. Fetele termină de îmbrăcat şi ies şi ele din cameră.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu May 19, 2016 10:12 am

Iar băieții își iau aparatele de zburat ca să se ducă acolo. Iar blondul face jos un cerc magic ce îi teleportează pe toți în interiorul navei, pe la intrare. Pfuu. Urât e locul ăsta. se plânge Jimin de praf. Că da, pentru el asta era mai important. Akame e mai degrabă pokerface. Ce dracu e cu tipul ăsta? Megem la bătaie și ne riscăm viețile iar pe el îl deranjează praful... o întreba pe Cecilia în șoaptă la ureche.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu May 19, 2016 10:14 am

E blond. Nu poţi să-i ceri prea multe. răspunde Cecilia ridicând din umeri. Shirley o ia în faţă şi vede că nu era nimeni unde se teleportaseră ei, dar era o uşă din spatele căreia se auzeau zgomote. Probabil acolo sunt? Cu paznici şi toate cele? şi bagă o umbră în aparatul care ţinea uşa închisă ca să îl strige şi să se deschidă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu May 19, 2016 10:18 am

Ei bine. Paznicii deja se luptau cu băieții. Spre deosebire de Shirley și compania, Alexander a intrat direct în intrarea soldaților și au început bătaia. Băieți, ce să îi faci. Jimin se uita la tip cu dispreț. Până și montșrii de unde vin eu sunt mai frumoși ca mamele voastre. le zice celor liberi . Și cum se supără , trag în el... Jimin face un fel de perete din aer ce oprește gloanțele. Nu mersi, puteți să le păstrați. Am auzit că sunt scumpe. și le întoarce în direcția lor și le dă drumul. După se plimbă chill în față. Îi lăsa pe băieții ăia să facă munca murdară. Nava era pe mai multe etaje. Unde sunt ei era subsolul navei.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 24 of 100 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 62 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum