Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 42 of 100 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 71 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jun 18, 2016 10:53 pm

Şi de aici vin lacrimogenele.. Bruneta începe să plângă şi Marietta îl scoate repede pe Hans afară. Îl sărută pe frunte şi îi zice să meargă să se joace pe undeva. Nu voia ca el să îşi vadă mama plângând. Eu nu pot să îl împart... se plânge bruneţica şi plânge mai tare. Cum să îl împart după toate prin câte am trecut? Să ştiu că face sex cu ea şi după vine să doarmă lângă mine? Sau nu vine deloc şi doarme cu ea... Tu cum ai reuşit? Marietta se pune lângă ea şi o mângâie pe cap. Eu nu l-am iubit pe tatăl tău atât de tare...Şi nu eram aşa de posesivă...Aici n-am cum să te ajut, căci e vorba de firea ta proprie, dar crede-mă că ar trebui să îi spui şi lui asta şi să îi asculţi părerea. apoi o ia în braţe, punându-i capul la pieptul ei în timp ce plângea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jun 18, 2016 10:56 pm

Hans era pe hol cu pisica și aude cum plânge mama lui. Se pune în fund pe covor și cu spatele de perete și ia pisica în brațe.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jun 18, 2016 11:00 pm

Vorbeşti cu el, da? zice Marietta în continuare, insistentă. Ea era la mijloc şi nu prea putea să le rezolve relaţia.. Trebuia să o rezolve ei singuri. Shirley se mai linişteşte momentan şi dă aprobator din cap. După asta femeia iese şi îi vede pe cei doi micuţi la uşă. Hai să mergem pe afară. Mama ta o să fie bine. îi zice calmă şi trimite o servitoare să îl anunţe pe Izaya că e liberă camera brunetei, ceea ce şi face.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jun 18, 2016 11:04 pm

O ia de mână și pleacă împreună cu pisica de acolo. După câteva minute brunetul primește mesajul de la servitoare. Își ia cârjele și pleacă spre camera brunetei. Hei. o salută normal. Voia să îi vadă starea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jun 18, 2016 11:06 pm

Shirley încă avea ochii roşii de la plâns, dar nu mai avea lacrimi pe faţă. Când îl vede înghite în sec şi îşi apleacă repede privirea, să nu se observe. Bună.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jun 18, 2016 11:11 pm

Iar el oftează, lasă cârjele jos și o ia în brațe. Nu ne deranjează nimeni. Eliberează tot. îi spune tandru.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jun 18, 2016 11:14 pm

Şi cum erau acum amândoi în fund în pat, brunetei îi vine iar să plângă, ceea ce şi face. Îşi lasă capul la pieptul lui şi mâinile tot acolo, plângând tare, din toţi plămânii. Deja o durea inima, capul şi în gât de la cât a plâns. O dureau toate cele.. Te urăsc. Trebuia să fii doar al meu... murmură printre sughiţuri.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jun 18, 2016 11:17 pm

Tot nu înțelegi că doar pe tine te iubesc? îi spune serios, o privea în ochi. A ridicat fața ei cu palmele.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jun 18, 2016 11:35 pm

Nu! apoi se strâmbă şi începe să dea din picioruşe. Eu abia îţi zisesem că am al doilea copil şi tu mă anunţi că te căsătoreşti cu alta? se plânge în continuare.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jun 18, 2016 11:38 pm

Mda, am ales momentul prost.. Dar trebuia să îți zic, să nu te mint.. îi spune brunetul mai încet. Dar așa cum am spus, căsătoria aia e de interes doar.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 42 of 100 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 71 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum