Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 98 of 100 Previous  1 ... 50 ... 97, 98, 99, 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jul 02, 2016 7:42 pm

Zaphine încă era supărată şi îi arată înapoi uşa, dând drumul Aurorei care merge să ia ceva să se îmbrace repede. Să nu te mai văd. Nu ai nici un drept să o faci cu fata mea, cât mai sunteţi şi rude. Ce vrei mai exact să-i faci? Prima oară o refuzi, acum o faci anal, data viitoare iei virginitatea, nu? Sau vrei să o faci aşa până găseşte pe cineva? Ieşi afară. apoi îl priveşte încruntată, cu ură. Cum fetiţa ei să facă aşa ceva, vaaaaaai.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jul 02, 2016 7:50 pm

Vai. Zise femeia care a luat bărbatul alteia și și-o trage pe ascuns în fiecare dimineață. Vaaai, zise femeia care înainte de căsătorie și-o trăgea în fiecare zi cu nescunoscuți. Vai, cum se poate ca eu, un puști simplu să o facă cu sora lui VITREGĂ? Vai , Doamne, nu se poate așa ceva. și da, Allan face pe urâciosul de față cu Zaphine.A da, apropo , vedeți că dacă nu făceam acum asta probabil eram în depresie amândoi. Am căutat un mod în care să o facem fără să fiu nevoit să îi iau virginitatea. Sayonara. O să îi zic mamei de copii tăi din burtă. Cred că îi va plăcea cum voi făceați copii în timp ce ea își jelea pisica. Și de unde știu? Ăăă, ca și tine, dimineața patrulam pe holuri și v-am văzut pe geam. Sayonara. și face cu mâna și pleacă. Că da, recurge și la șantaje . Că ce, e doar Allan, să fim serioși. Chiar dacă e un ,,motănel cuminte” de față cu Aurora, tot un urâcios e.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jul 02, 2016 8:17 pm

Aurora e cam şocată dar în acelaşi timp şi enorm de bucuroasă pentru că luptă pentru ea. Zaphine se încruntă. E o femeie care totuşi nu putea să lase asta să se întâmple. Îl prinde din urmă pe Allan, îl ia de braţ şi îl opreşte. Bine, ce vrei ca să nu afle mă-ta? îl întreabă direct, tot încruntată. Până la urmă avea să afle de sarcina ei, că era inevitabil, dar nu voia să afle de sexul pe ascuns.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jul 02, 2016 8:23 pm

Trăiască șantajul! Uite. Știu cât de important e pentru tine ca fica ta să devină regină. Iar eu trebuie să devin rege de asemenea. Probabil o să plec în lume în căutarea unei prințese și să o iau de soție. Ce vreau e destul de simplu, dacă o să o mai fac vreodată cu ea și nu îi iau virginitatea, nu te amesteca. Nu spune părinților mei că s-ar putea să se înfurie. Așa toată lumea e fericită, nu crezi? și ridică din umeri, având un mare zâmbet satisfăcător pe față. Că da, o are în mână pe regina Zaphine. Și din nou, trăiască șantajul!
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jul 02, 2016 8:25 pm

Femeia îşi dă ochii peste cap dar îi vine o idee în cap şi zâmbeşte şi ea. Fie. Te las să o faci cu ea, fără să îi iei virginitatea iar tu îţi ţi gura în legătură cu mine şi tatăl tău. apoi îi întinde mâna, ca şi când ar încheia un pact.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jul 02, 2016 8:33 pm

Iar el bate palma cu ea. El credea că a terminat foarte ușor. Noapte bună Aurora, doamnă Zaphine. și face o plecăciune. Că deh, acum face pe manieratul. Dar pleacă în camera lui. Trebuia să o lase să stea rozalia cu mama ei. Că el a făcut tot ce se putea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jul 02, 2016 8:55 pm

Zaphine aşteaptă să se ducă şi merge la rozalie în cameră, închide uşa şi zice hotărâtă. Fă-ţi bagajele. Mâine plecăm înapoi la castelul nostru. iar Aurora nu prea pricepe dar mama ei era înspăimântătoare în momentul ăsta şi o ascultă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jul 02, 2016 8:59 pm

Dar Izaya, care nu dormea, ci doar a terminat programul pe ziua de azi, aude tot pe hol( magic holul ăsta, zău) țipetele de mai devreme . Așa că merge la Zaphine să afle ce se petrece. Așa că intră în cameră. Hei Zaphine. Am auzit țipete. S-a întâmplat ceva?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jul 02, 2016 9:20 pm

Ah, da, şi cu tine trebuie să vorbesc. Aşa că îl scoate pe hol cât îşi lasă fiica să-şi facă bagajele. Eu cu Aurora plecăm mâine la castelul meu. Trebuie să o învăţ cum să conducă regatul şi să se familiarizeze cu poporul şi traiul acolo. O să ne mai întâlnim, dar o perioadă o să fiu ocupată cu ea. Iar de data asta nu îi mai aude nimeni vorbind.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jul 02, 2016 9:25 pm

Iar Izaya se întristează. Ah. Ce păcat... O să îmi fie dor de tine să ști... și se aproprie de ea. Așa, pentru ultima dată înainte de plecare. Să o simtă aproape , așa că o ia în brațe.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 98 of 100 Previous  1 ... 50 ... 97, 98, 99, 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum