Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 29 of 100 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 64 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Oct 01, 2016 8:35 pm

Iar blondul o duce frumos la bucătăria regală. Îi așează frumos scaunul ca să se așeze și după se pune și el. Cum e rege, mereu are de ales ce mâncare îi place. Așa că bruneta putea să aleagă ce vrea și ea. În plus, find evul mediu, aici mâncarea e proaspătă. Cum nu există frigidere, animalele vânate erau pregătite imediat.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Oct 02, 2016 9:23 am

Da, doar că ea nu prea cunoştea meniul de aici (şi fiind evul mediu, nici nu exista o listă cu mâncărurile ce puteau fi pregătite), aşa că nu ştia ce să zică că vrea exact. Doar nu spunea homar îmbibat în sos de roşii prăjite cu garnitură de miel, naiba. Ăh, ce mănânci tu, mănânc şi eu. spune mai ruşinată şi stă cuminţică.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Oct 02, 2016 9:39 am

Având în vedere că el e atent la silueta lui și dimineața nu trebuie să mănânce prea mult, are un grătar de pui cu o salată. Îi zice unei servitoare să îi dea și ei același lucru. Ok. I-am zis unei servitoare să îți dea. îi spune drăguț. Ia zi, mai târziu vrei să mergem la un bal mascat? Așa ca să ne mai distrăm puțin odată până pleci acasă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Oct 02, 2016 10:56 am

Păi se organizează seara asta? întreabă curioasă. Primeşte şi ea porţia ei şi începe să mănânce încet.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Oct 02, 2016 11:40 am

Da. Mereu este un bal mascat la sfârșit de săptămână. Precum cluburile de la tine acasă. Că am citit și din reviste. spune normal după ce mănâncă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Oct 09, 2016 3:06 pm

Bine atunci. Ar fii chiar interesant. şi termină şi ea de mâncat, apoi se ridică de la masă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Oct 09, 2016 6:36 pm

Așa cei doi tineri petrec timp împreună până mai pe seară. Sunt conduși de servitoarele în camerele lor ca să se îmbrace. Allan nu a spus fetelor sau familiei pe unde e ca să nu fie scandal,desigur.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Oct 10, 2016 11:07 pm

Fata îşi ia iar rochia aceea frumoasă care îi plăcea şi pe care o alesese mai devreme. O servitoare o ajută să îşi aranjeze părul, cu toate că nu prea avea ce face cu părul scurt. Îşi împleteşte doar o şuviţă din faţă şi o prinde la spate, mai de eleganţă aşa.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Oct 11, 2016 2:39 pm

Și să nu uităm de măști. Că deh, de-aia e bal mascat. Servitoarea nu uită așa că îi dă o mască venețiană. Și cum e o petrecere la sfârșit de săptămână, se strânge ceva lume . În general atmosfera e una plăcută și relaxată. Că deh. De la atâtea certuri ( Cu joker, mai nou cu Akame) și gălăgie, merită și un moment de bine, nu?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Oct 12, 2016 9:45 am

Și așa cei doi au parte de o seara foarte frumoasa împreună,însă trebuie sa se termine așa cum se termina tot ce e frumos. Adică Cecilia este trimisa înapoi acasă căci se pare ca Bella auzise ca soțul ei e în acel castel de la spioni angajați de ea pentru când se intalnea cu cu Aurora și era în drum spre cetate. În universul lor era seara și toți dormeau. Cecilia se strecoară în camera ei și se pune si ea la somn. Oricum era obosita de la bal.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 29 of 100 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 64 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum