Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 2 of 100 Previous  1, 2, 3 ... 51 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 2 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Mar 24, 2018 11:37 pm

Tu și Celia mai bine ați adormi , împreună eventual că fata se simte slăbită și probabil are nevoie de atenția ta ca să știe că nu te pierde din cauza lui Levi. îi zice serios. Eu mai stau aici să meditez.După vin să dorm cu voi. și se uită la cer lung.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 2 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Mar 24, 2018 11:43 pm

Bruneta se resemnează şi o sărută scurt pe Akame, apoi pleacă la Celia care nu se schimbase încă în pijamale. Are o scurtă discuţie cu mama ei şi se schimbă amândouă, apoi se bagă în pat. În timpul ăla, Raven aflase recent că Akame venise iar în oraş şi că avea de gând să stea, dar nu putuse s-o viziteze că ştia că e cu sora ei şi nu voia să strice atmosfera. Acum că o prinde singură, se teleportează lângă ea şi îşi dă gluga de la haină jos. Nu ne-am mai văzut de mult. Toată ziua am vrut să te prind singură şi n-am reuşit.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 2 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Mar 24, 2018 11:48 pm

Știam că o să vi. De-aia i-am zis Ceciliei să se odihnească. Ca să poți venii și tu. și zâmbește puțin. După se uită la ea atent și începe să râdă. Levi ma făcut un monstru pentru că m-am menținut tânără 20 de ani. Tu în schimb cred că ai un secol de când nu ai mai îmbătrânit.Ce mai faci? Am auzit că l-ai luat pe fiul meu sub aripa ta. Ți-a provocat necazuri?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 2 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Mar 24, 2018 11:54 pm

Nici măcar unul. îi răspunde şi zâmbeşte şi ea. Chiar voiam să-ţi mulţumesc pentru cum l-ai crescut şi pentru că nu ai lăsat potenţialul lui să se irosească. M-a ascultat de fiecare dată şi a rămas la fel de respectuos. îi explică pe scurt. Am auzit că acum lucrezi pe cont propriu, dar dacă vrei să faci o vizită bazei de eroi, eşti bine primită. Poţi vedea şi ce fac copiii, şi cum mai e pe aici. Eden o să plece zilele acestea din ţară cu Julietta şi ar mai fi ultima noastră şansă să-l vedem bătându-se. îi propune după, căci Akame a fost una dintre elevele ei cele mai de apreciat, iar Raven este o femeie paşnică şi primitoare.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 2 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Mar 25, 2018 12:01 am

Hmm. Din ce-am văzut în animtirile lui se dădea ,,zeu” în pat pe lângă prietena lui ca să o domine. Mi-ar face plăcere să-l readuc cu picioarele pe pământ. și are o față mai malefică acum. Dar da, mâine o să vin și o să provoc fiecare copil ca să văd potențialul lor. Eventual îi și antrenez individual dacă doresc, dar asta după ce o readuc în formă pe Cecilia și îi cresc încrederea Celiei. și își aprinde o țigară iar. Mi-ai urmărit activitatea nu? Am ajuns cum ai fi sperat să fiu de când eram mică? Nu stăpânesc întunericul ca tine sau mama datorită luminii primite de când am fost însărcinată cu Eden.... și o întreba serios. Da, Akame în casă ia rolul de ,,bărbat” și le susține pe celalte fete. Dar este și fată și simte nevoia de recunoaștere și ea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 2 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Mar 25, 2018 12:14 am

Nu ai ajuns rea, ceea ce mă îngrijora, aşa că e bine. Ai crescut într-o femeie iubitoare şi păsătoare, puternică dar care nu abuzează de ceea ce are, aşa că da, sunt mulţumită de tine, Akame. îi răspunde şi o mângâie pe cap, să o alinte şi pe ea, că ştia că are nevoie de atenţie. Totuşi, Raven nu e pe invers aşa că nu poate să-i ofere mai mult.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 2 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Mar 25, 2018 12:21 am

Mai mult nu are nevoie. Akame acum e matură și recunoaște cine e bisexual-homosexual și cine nu. În plus, o respectă pe Raven prea mult ca să facă o copilărie dinasta. Mulțumesc, aveam nevoie de niște atenție. și îi zâmbește cald. După care se ridică în picioare și se scutură de praf. Din păcate nu mai pot sta mult că Cecilia și Celia au nevoie de mine, așa că la revedere, Raven. Ne vedem mâine,menținem legătura. și o privește cu drag.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 2 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Mar 25, 2018 12:23 am

Sper să fiţi fericite. Am încredere în tine că o să îţi dai silinţa să fie totul bine. şi cu asta îşi pune iar gluga şi dispare. Cele două fete adormiseră în patul mare din camera Celiei. Rar dormeau împreună, când chiar se simţeau naşpa amândouă. Acesta era oarecum unul dintre cele momente, dar de asemenea Cecilia făcea asta şi pentru Akame.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 2 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Mar 25, 2018 12:28 am

Fata intră în casă iar și hainele ei se fac în pijamale ca să nu piardă timpul aiurea cu căutatul hainelor. Akame e conștientă că cele două fete se simt foarte nașpa din cauza lui Levi, așa că se pune în mijlocul lor și se acoperă cu plapuma. Duce capul fetelor aproape de ea de parcă le-ar ține în brațe. Vrea fetele împreună că toate suferă din cauza bărbaților. Akame suferă din cauza lui Jr, Cecilia din cauza lui Levi și Celia din cauza lui Klaus. Cineva trebuia să preia golul lor o perioadă așa că o face Akame pentru binele brunetelor.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 2 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Mar 25, 2018 12:43 am

Toate cele trei fete dorm adânc şi liniştit. Dimineaţa, Cecilia se trezeşte cu braţul lui Akame între sânii ei, ţinându-l aşa posesiv acolo. Zâmbeşte când vede ce paşnice arătau celelalte două şi încearcă să se ridice din pat fără să fie simţită.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 2 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 100 Previous  1, 2, 3 ... 51 ... 100  Next

Back to top


Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum