Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 3 of 100 Previous  1, 2, 3, 4 ... 51 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Mar 25, 2018 12:46 am

După ce simte că Cecilia pleacă, Akame o ia involuntar pe Celia în brațe și o ține părintește la piept. Probabil copila avea nevoie de atenția lui Akame cel mai mult din cauza problemei lui Levi și a lui Klaus. Era într-o stare în care e conștientă că e în vis, dar nu se trezește încă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Mar 25, 2018 1:03 am

Dacă stăm să analizăm, cam aşa e...Celia se confruntă cu probleme cu doi băieţi, unul iubitul ei şi unul tatăl ei, amândoi care o ignoră. Nasol. Cecilia merge să se spele pe faţă şi după să pregătească micul dejun pentru toate. Avea o dispoziţie bună de la somnul acesta alături de fiica şi sora ei.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Mar 25, 2018 1:09 am

În cele din urmă Akame se trezește și o privește pe Celia cu drag. Ești o copilă atât de chinuită de soartă...Nu ai moștenit puterile noastre iar iubitul și tatăl tău te ignoră...Chiar îmi pare rău de tine. Dacă cu tatăl tău nu pot rezolva nimic, o să te fac cât de puternică pot și o să-ți rezolv relația cu băiatul pe care îl iubești. spune încet, în șoaptă și o pupă părintește pe frunte. Avea de gând să o țină în brațe până se trezește și copila. Acuma știm și de unde a moștenit simțul ăsta al protecției Eden...
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Mar 25, 2018 1:19 am

Cecilia pregăteşte waffe cu miere pentru toată lumea şi câte un pahar de suc cu vitamine. În timpul ăsta, alarma de la telefonul Celiei sună şi o trezeşte pe fată. Simte că e îmbrăţişată de cineva şi primul gând era normal către mama ei, dar e surprinsă când deschide ochii şi o vede pe Akame. Mătuşă?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Mar 25, 2018 1:21 am

Bună dimineața, Celia. și îi zâmbește cald de bună dimineața. Acum că era trează rupe îmbrățișarea și stă în fund și își întinde spatele. Mama ta e la bucătărie să facă de mâncare și am zis să avem un moment dinăsta mai apropriat. după se întoarce cu fața la ea. Te-a deranjat?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Mar 25, 2018 1:33 am

Fata opreşte alarma şi se freacă puţin la ochi, apoi se pune şi ea în fund. Nu.. A fost bine. răspunde şi zâmbeşte. Chiar îi plăcea să aibă parte de afecţiune, aşa că n-are cum să se plângă. Nici măcar iubitul ei, Klaus, nu putem spune că îi oferea atât de multă afecţiune, căci mai mult o chinuia.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Mar 25, 2018 1:38 am

Mă bucur. Atunci hai să mergem la masă.Probabil mama a terminat mâncarea deja.   și chicotește puțin. Merge puțin la baie să se spele pe față, mâini și să își pieptăne parul lung și pleacă la bucătărie când ea și Celia sunt gata. Neața mama. Cum ai dormit? și glumește puțin și o pupă mai afectuos pe obraz.


Last edited by Danu on Sun Mar 25, 2018 9:32 am; edited 1 time in total
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Mar 25, 2018 1:42 am

Am două fice acum, sau ce? întreabă Cecilia glumind şi ea. Eu bine. Voi? apoi le face semn să se pună la masă. Celia simte că e o atmosferă bună în casă aşa că se bucură de moment şi se pune să mănânce liniştită, analizându-le pe amândouă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Mar 25, 2018 1:45 am

Eh..Tu ai un look mai matur în timp ce eu îmi mențin lookul tineresc. și chicotește. Am avut un somn cu adevărat cald și afectuos după mult timp. Deci a fost perfect. Ce avem la masă?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Mar 25, 2018 1:46 am

Waffe cu miere şi ceai de fructe de pădure. le zice şi le pune farfuriile şi cănile pe masă. Da, a schimbat sucul cu ceai, că parcă merge mai bine. După se pune şi ea în capul mesei, ca o mamă matură ce este.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 100 Previous  1, 2, 3, 4 ... 51 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum