Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 27 of 100 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 63 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Apr 04, 2018 10:50 am

Hmm. Asta poate că acum sunt băiat și nu mai mă consideră o copie. și ca să fie amuzant, Akame redevine fată în costum de baie. Semănarea dintre fete la construcție și față era evidentă, doar la păr se vede care e care. Cecilia, ar cam trebui să plecăm puțin. O să înceapă Shirley să se certe cu Akame.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Apr 04, 2018 12:50 pm

Bruneta se strâmbă când aude ce spune fata ei și schimba tonul. Cum adică ca ești băiat? Copia noastră oricum erai ca ești născută din noi, desteapto. Se pare ca n-a durat mult amabilitatea mămicii. Uite acum iar seamănă cu tine, Izaya. Vorbește prostii. Cecilia începe sa chicoteasca iar. Înainte se îngrijora când cele doua se certau, dar acum era deja nesemnificativ.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Apr 04, 2018 12:53 pm

Nu mai pupi avion privat. răspunde Izaya pe scurt că la atacat. Că ce? Să îl facă prost pe față pe banii lui? Nici vorbă. Akame râde și joacă rolul blondei. Oh.Mersi de compliment mama. Inteligența cred că o am de la tine. și acum o atacă Akame puțin.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Apr 04, 2018 1:00 pm

Ia luati-va de mana și plecați în lume ca atunci când erai mica. Reuniunile astea de familie niciodată nu au decurs bine când erați amândoi împotriva mea și nu vreau sa distrug insula ca mă enervați voi. le zice ca o mofturoasa și se ridica de pe șezlong.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Apr 04, 2018 1:05 pm

Izaya chicotește și le zice fetelor în gând. Mai bine ați pleca. Mama voastră deja a luat-o în serios și nu e ok. le zice fetelor în gând. Bine Mama. Nu am vrut să te supărăm. Eu cu Cecilia am plecat. O să vă trimitem invitație când o să vă facem nepoței.Cius. și le face cu mâna după care pleacă cu bruneta înapoi la avion. Știa că Shirley nu era serioasă și că așa e reacția ei.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Apr 04, 2018 1:08 pm

Pai tocmai îi s-a zis ca nu mai primește avion privat ca atât Akame cât și Izaya au obiceiul de a vorbi prostii, nu de a fi prosti, helău. Bruneta nici nu le face cu mana și se supără așa ca se teleporteaza în casa. Cele doua gemene merg astfel înapoi la noua lor casa ca sa aranjeze mobilierul si tot ce mai e nevoie.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Apr 04, 2018 1:12 pm

Iar ca să nu se termine prost pentru brunetă, Izaya deja comandă un avion ca să o mai îmbuneze pe Shirley. Nu se bagă peste ea în cameră, doar îi apare în cameră poza cu avionul lor și factura. Brunetul e în camera de sex toys și o aștepta.Lui Izaya îi mai place să o supere pe brunetă intenționat ca să o bucure după. În casa cealaltă Akame se folosește de clonele băieți ca să mute tot. Că de ce nu?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Apr 04, 2018 1:19 pm

Când vede asta, fata mămicii se luminează instantaneu. Știa deja unde e brunetul și de ce e acolo, așa ca se teleporteaza în fata ușilor, le deschide larg și spune senzual, deja dornica Chinuie-ma pana dimineața, daddy. Pana la urma, latura ei supărăcios îi aducea o tona de beneficii și toți stim asta. Astfel cei doi încep sa facă dragoste, deci acum îi putem lasa în pace și sa ne întoarcem la gemene. Cecilia era cu designul camerelor și ajuta și ea cu umbre.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Apr 04, 2018 1:23 pm

Ce crezi că ar merge aici afară ? Să facem și noi un jacuzzi în spatele vilei? întreba Akame în timp ce se uită la geam și la terenul liber de acolo. Voia ca totul să fie perfect și să nu lipsească nimic.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Apr 04, 2018 1:27 pm

Da. Un jacuzzi intr-o parte și amenajam puțin malul lacului ăsta cu o trambulina sau pod. Deja îmi imaginez ce petreceri se pot da aici. răspunde fericita, inpreunandu-și mâinile.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 27 of 100 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 63 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum