Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 7 of 100 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 53 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 7 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jul 31, 2018 3:27 pm

Akame se uită la copilă și își aprinde o țigară. Tatăl meu, Eu, Tatăl tău cât și nepotul meu Damian ne-am antrenat așa. Ne-ai văzut cumva morți și nu știm? E problema mea cum să îl fac mai puternic cu metodele mele. Așa că dacă n-ai ceva mai important de făcut, poți pleca. și se uită la ea neutră. Că da, și Eden a pățit ceva de genul. Dar fără să știe Julietta.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 7 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jul 31, 2018 3:34 pm

Nu-mi pasă. Tortura asta pe post de antrenament o să ia sfârşit curând. Îţi promit. Acum Raven devine şi ea mult mai rece în gândire după ce a văzut ce se întâmpla la subsol. Dacă Damian vrea să fie lăsat să fie chinuit, atunci se uită înapoi la el şi după iese sub forma de umbră. Se întoarce la cei ce se antrenau şi merge la asistent. Dă-mi ceva mai greu cu care să mă lupt. Nu vreau să-i rănesc pe ceilalţi. îi spune serios. Trebuia să se descarce.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 7 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jul 31, 2018 3:43 pm

Ai oceanul în față. Sigur găsești niște monștrii ai mării cu care să te bați. zice instructorul. Bakugo nu știa cu cine să se bată în schimb. Iar Damian este legat și începe să fie torturat iar
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 7 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jul 31, 2018 3:47 pm

Hope simte că starea surorii ei s-a schimbat şi că emană foarte multă furie. ''Sigur găseşti''. Ce inutil eşti. spune fără pic de neruşinare şi pleacă către plajă. Ar fi mers după ea, dar mai bine o lasă singură deocamdată. Se uită la ceilalţi copii şi oftează. Damian e cu Akame-san, Raven e singură, Kaneki e dispărut, Ragnar s-a supărat pe mine.. Încă puţin şi o să ne destrămăm cu toţii. spune foarte tristă şi nu ştie ce să facă. A mai rămas ea cu Lolo şi Bakugo.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 7 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jul 31, 2018 3:58 pm

N-ai ce să faci. Suntem prea mici ca să ne ocupăm de problemele astea. se plânge Bakugo. El voia să se antreneze nu să vadă circ
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 7 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jul 31, 2018 4:09 pm

Raven intră în apă până la genunchi, când se opreşte şi conştientizează că nu ştie să înoate. Ar trebui să-l iau pe asistentul ăla prost şi să-l bat. spune supărată acum că n-are pe ce să se descarce. Se duce înapoi la mal şi se întinde pe nisip. Se simţea singură, aşa că închide ochii şi intră în mintea lui Eden, cum făcea şi Hope când era un bebeluş. Papa, nu-mi place în tabără. se plânge direct. Hope totuşi se gândeşte că nu face bine să fii trist atâta timp şi se ridică zâmbind la ceilalţi doi. Hai să ne antrenăm şi să dăm tot ce avem mai bun!
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 7 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jul 31, 2018 4:19 pm

E pedeapsa ta. Că îți place sau nu, rămâi acolo. îi zice direct fără multe explicații. Și cum ne antrenăm?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 7 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jul 31, 2018 4:23 pm

Movalia se încruntă puţin. Nu pricepi... Îl torturează pe Damian şi a zis că te-a torturat şi pe tine. Am văzut cu ochii mei. Nu vreau să fiu antrenată de un monstru ca ea. De fapt, nici nu ne antrenează. E la subsol cu Damian şi pe noi ne-a lăsat singuri. Pierd timpul degeaba. spune în continuare mai hotărâtă. Hope se gândeşte puţin. Nu voia să iasă din cuvântul lui Akame totuşi. Mai întâi ne batem noi doi şi după, câştigătorul cu Lolo. E bine?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 7 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jul 31, 2018 4:26 pm

Modul ei de antrenament nu te privește. Ai 9 ani, ce timp să pierzi?! Dacă nu se întâmplă ceva grav nu mă mai căuta. și închide conexiunea. Eden e de părere că a fost prea blând cu fetele. Bine. și se pune pe poziție.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 7 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jul 31, 2018 4:31 pm

Acum Raven chiar se enervează şi dă un pumn în nisip. Elevii ei sunt atât de orbi încât o apără şi când nu are dreptate? O să vadă ei toţi! Ştia că nu are nici măcar 5% din puterea necesară ca să o oprească acum din a-l tortura pe Damian şi nu are ce-i face aşa că pleacă în pădure şi se adânceşte până nu mai ştie nici măcar ea unde e. Căuta ceva cu care să se antreneze. Încet-încet se crează fata care o urăşte pe Akame mai mult decât Shirley, lol.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 7 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 100 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 53 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum