Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 12 of 100 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 56 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 12 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Nov 17, 2022 5:53 pm

Într-o oarecare măsură da. Simt că sunt foarte compatibil sexual cu tine. Imi place nu doar cum arati, ci si că te tine mult si ma provoci. și chicotește, după ii mângâie spatele. O sa imi para rau ca zic asta, dar vreau să facem sex si dupa misiunea asta.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 12 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Nov 17, 2022 5:56 pm

Fata stătea relaxată să fie mângâiată. Te referi la misiunea din universul ăsta paralel sau după ce îi batem pe îngeri în universul nostru? şi ridică privirea la el.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 12 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Nov 17, 2022 6:01 pm

Misiunea e gata când te văd eu fericită. Indiferent care e. și o pupă pe frunte. Ca să se simtă apreciată și ea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 12 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Nov 17, 2022 6:09 pm

Estelle chiar e surprinsă de gest şi zâmbeşte. Ce îmi fut eu karma acum... îşi spune în gând, ştiind că nu numai el o să fie cel care regretă, ci şi ea. Dar asta e. Atunci, până se termină ''misiunea asta'', o să merg să iau o pastilă de a doua zi. Că dacă rămân însărcinată, un bebeluş o să facă ca fericirea mea să nu mai vină niciodată. O spune mai în glumă, mai în serios, şi se ridică din pat şi pleacă la baie. Ia pastila din sertarul chiuvetei şi după se uită în oglindă. Nu mă aşteptam să se ajungă la asta. Zici că mă rup de realitate şi nu e bine.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 12 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Nov 17, 2022 6:14 pm

Damian își prinde parul în coadă și își ia un maieul cu pantalonii scurti pe el. Se uită in sertar și ia un hanorac oversize și pentru Estelle. Ti-am lăsat un hanorac pe pat. Eu mă puc să fac paste, mă găsești in bucătărie. și ca un adevărat Chef pune sortul pe el.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 12 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Nov 17, 2022 6:27 pm

Face şi ea un duş după ăstea opt ore, îşi ia lenjerie intimă pe ea şi hanoracul de la Damian. Părul îl lasă desfăcut şi merge la bucătărie. Se aşează la masă şi se uită la Damian, dar de fapt se gândeşte la nişte scenarii şi anume, că o să vrea să caute universurile cu ea, să vadă ce variante de viitor are. Apropo, tu ai fost vreodată atât de curios încât ţi-ai căutat toate variantele de viitor, alături de oricare persoană? deschide subiectul.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 12 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Nov 17, 2022 6:30 pm

In momentul in care a dobândit puterile de zeu am vazut toate variantele de viitor posibile. și se uită la Estelle M-am gândit, și o să imi pară rău. Dar e ceva ce trebuie să fac. zice mai serios, după mănâncă normal
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 12 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Nov 17, 2022 6:38 pm

Şi ea oftează. Eu una nu am nici o variantă în viitor care să mă mulţumească. Şi discuţia o dă într-un loc sobru aşa. Puteam să nu vin după tine pe Marte şi sfârşeam cu Kaneki, cea mai bună relaţie, minusul fiind că e ''prea bună'', plictisitoare pentru mine şi cu o ceartă în relaţie că el o să vrea o familie dar eu nu... SAU să nu sfârşesc cu nici unul dintre voi şi să îmi găsesc un Sugar Daddy, dar tot neîmplinită eram. şi se ridică de la masă să pregătească bolurile şi tacâmurile pentru paste.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 12 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Nov 17, 2022 6:42 pm

Eu am ales viitorul in care Kaneki cu Raven sfarsesc împreună într-o familie clasică. Iar eu cu tine călătorind prin univers cu treabă. ii zice direct finalul, nu și cum. Amandoi stim ca ei vor o familie. Iar viața noastră nu prea ne permite acest fapt.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 12 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Nov 17, 2022 6:45 pm

Dacă ai fi ştiut viitorul înainte să o laşi însărcinată, mai alegeai să o laşi însărcinată? întreabă iar băgându-şi nasul în treburile lui personale, că e o persoană super curioasă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 12 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 100 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 56 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum