Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 17 of 100 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 58 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Nov 18, 2022 3:01 pm

Damian este politicos și dă mâna cu ea. Ti-ai uitat uniforma. și pune pe Estelle și roșcat o uniformă neagră, de armată , ca cea de generali. Aici este harta cu raiul. Trebuie să selectam ce atacam primul.
Damian se uită, și cum are experienta zice Războiul se câștigă prin logistică. Prima oară trebuie să eliminăm fabricile lor de arme si bibliotecile cu magie. După cei ce se ocup de management. Iar in final totul o sa fie usor pt un atac direct. iar Lelouch da, e impresionat că gândește la fel, astfel ei stau mai mult de vorba între ei
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Nov 18, 2022 3:05 pm

Estelle zâmbeşte involuntar când îi vede cât de repede au început să se înţeleagă. Însă, pentru CC e puţin suspectă toată treaba. Se uită la Damian cum obişnuia să se uite la Kaneki. îi spune în gând lui Lelouch, că nu îşi ascundeau nimic, apoi vine lângă băieţi la masă. O să o tragă pe Estelle mai târziu de limbă. Trebuie să ne împărţim în aşa fel încât cei mai puternici să se lupte cu liderii îngerilor. Că ei sunt ţinta noastră.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Nov 18, 2022 3:24 pm

Lelouch vede și el asta, dar nu comentează. Damian in schimb știe ceva. Eu si Estelle o sa mergem in rai. Eu deghizat in inger iar ea e prizoniera mea. E o conversație militara pe lângă închisoare. Si cum ii elimini? la care Damian cu un zâmbet malefic Camera aia o va inchide Estelle ca o barieră.
Energia mea e o otrava pentru ei. Imi va face placere sa ii vad cum se fărâmițează unul câte unul.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Nov 18, 2022 3:29 pm

Îi place şi lui CC ce aude. Văd că te-ai schimbat comportamental. Te potriveşti mai bine acum de partea noastră. Atunci aşa rămâne. Când vreţi să începem? Estelle se pune lângă Damian. Ce mult seamănă Damian cu Papa..
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Nov 18, 2022 3:41 pm

Nu am mai văzut-o pe Estelle de câteva zile.
Vreau să stau cu ea putin si sa plecam ziua următoare.
și o strânge de coapsa pe sub masă, pofticios. Lelouch se prinde și chicotește Nu am nimic împotrivă. Să vă distrati ca aveți muncă după.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Nov 18, 2022 3:53 pm

Oh dar nici eu nu mi-am mai văzut fiica de aproape două săptămâni. sare CC repede. Noi mergem la o ţigară şi după faceţi ce vreţi. şi uite aşa Estelle e luată de lângă Damian pe repede înainte, fără să apucă să zică ceva. Cele două ies afară şi CC îi dă o ţigară fetei ei. Ţi-am observat privirea. Sper că triunghiul tău amoros nu o să te oprească din a te bate împotriva lui Kaneki dacă e cazul. Altfel îngreunezi misiunea. îi spune direct pe faţă. Până la urmă ţine mai mult cu Damian pentru că el e mai puternic, darrr vrea să se asigure că totul o să decurgă bine. Nu-ţi face griji. Am ales de mult pe cine vreau alături de mine. spune simplu, fără să divulge faptul că ştie cum o să arate viitorul ei. Dar Kaneki nu ştie, nu e aşa? Ai grijă la karma. şi trage din ţigară lung. Fetiţa ridică din umeri. Ce se poate întâmpla? Am despărţit două cupluri. În cel mai rău caz mă despart şi eu de Damian după câţiva ani. CC vede că fiica ei nu ia în serios karma, ceea ce nu e bine, dar o lasă să facă ce vrea ea. Se aşează amândouă pe o bancă să fumeze şi să îi mai povestească Estelle ce s-a întâmplat în ultima vreme cu Damian, că fata e foarte apropiată de părinţii ei şi ţine mult la ei.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Nov 18, 2022 4:31 pm

Dar și Lelouch vrea să vorbească cu el.Cand o văd pe Estelle atat de feminină si ascultătoare, tu chiar esti bărbat. și chicotește. Ce planuri ai cu ea? și devine serios. Sunt atras si atasat de ea. Asa ca o ajut cu planul vostru. Ca am nevoie de aliați. la care Lelouch se baga La altceva mai mult nu? la care Damian se uită la el Doar dacă mi se dedica mie o voi lua in serios
iar Lelouch chicotește Stii, poti obține asta foarte ușor. Ea la bază e un înger. De vezi in timpul sexului că ii strălucesc ochii, că e mult mai sensibilă si la climax ii strălucește parul, e semn că te iubește. Că pentru ingeri sexul cu iubirea e plăcerea maximă pe care o pot avea. De obtii asta te legi de ea pe viață. și chicotește In același timp, e reactia lor naturală cand vor să rămână însărcinate. Așa că te vei trezii cu un copil. Nu iti bate joc de ea, te rog. și se uită în ochii lui. Damian ascultă și dă din cal aprobator Am grijă de ea. Si de se întâmplă asta, voi asuma toată responsabilitatea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Nov 18, 2022 4:57 pm

După ce ascultă toată povestea, CC termină şi ţigara şi spune: Dacă lucrurile rămân serioase între voi doi, nu ar strica un moştenitor cu gena lui, să ştii. spune mai în glumă, mai în serios şi chicoteşte. Însă Estelle e speriată de copii ca de dracu. Ăăăă.... Daa.... Discutabil. şi aruncă şi ea ţigara apoi se ridică de pe bancă. Singura variantă în care aş accepta asta ar fi dacă l-aş naşte şi apoi l-aţi lua voi să-l creşteţi. Eu nu vreau să schimb scutece şi să mă chinui să îl opresc din plâns. spune sincer, deşi şi ea a fost la fel când era mică. Apoi îi face cu mâna mamei ei şi pleacă după Damian. Papa sper că nu îl sperii pe Damian să fugă de la mine. spune în glumă şi se apropie de ei.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Nov 18, 2022 5:05 pm

Nu, a fost o discuție foarte plăcută. și ii zâmbește. Să vă distrați. și le face cu mâna. Damian fiind un pofticios, o ia de mână pe Estelle și se teleportează iar în lumea lui. Câteva ore pe pământ sunt câteva săptămâni aici. o ia de fund și o lipește de perete. Între timp Lelouch ii zice lui CC.Damian mi-a promis că are grijă de ea de rămâne însărcinată. Să ii ordon lui Estelle să facă copil cu el?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Nov 18, 2022 5:07 pm

CC se aşează lângă el şi ridică din umeri. I-am spus şi eu de copil, că ne-ar folosi cineva cu gena lui. Pare să fie de acord, dar doar dacă ni-l dă nouă după ce îl naşte. A zis că nu vrea să aibă povara îngrijirii lui. îi explică. Situaţia e puţin ciudată că fiica ei nu are nici un ataşament legat de copii şi ar face-o doar din pură responsabilitate.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 17 of 100 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 58 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum