Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 58 of 100 Previous  1 ... 30 ... 57, 58, 59 ... 79 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 58 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Nov 23, 2022 4:19 pm

Mrrr. Deci putem să ne futem acum mommy? zise cu tupeu, ca să o cicălească. O face intenționat totuși. Akame se ridică și ii dă o palmă.Clar nu mai esti fiul meu. Esti un psihopat obsedat sexual ce ne-a manipulat pe toti. strigă nervoasă. Hai că nu e chiar așa. V-am dat 5 generatii, putere si dragoste. Sunt un zeu foarte bland să stii. Poate prea blând. și se uită urat la ea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 58 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Nov 23, 2022 4:24 pm

Cecilia îşi lasă şi ea nervii să o controleze şi sare pe Damian. Îl doboară la pământ şi începe să îi dea pumni în faţă. Poţi să ne dai toată fericirea din univers. Dacă vii să ne spui că e totul o minciună, e degeaba. îi explică şi dă cu furie în el în timp ce îi cădeau lacrimi din ochii. Raven alege să meargă la Hope să vorbească cu ea mai în spate, să o aline, că până la urmă, cum a zis, ea nu voia să piardă familia asta, mai ales pe sora ei.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 58 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Nov 23, 2022 4:30 pm

Damian râde dar gândește pentru el.Bun. Dă latura asta afară. Va avea nevoie Akame. dar in realitate rade la fiecare pumn. E prima oară când mă bati. Mommy. și încă o cicaleste asa. Eden se uită masca. De ce asculti de psihopatul asta , Raven? Nu te am crescut asa
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 58 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Nov 23, 2022 4:37 pm

Cecilia îl prinde de păr pe Damian şi îl dă cu capul de nisip e mai multe ori, până îi dă sângele. Eu nu sunt persoana aia cu care ai fost căsătorit! Şi nu ţi-aş da niciodată un copil, psihopatule! apoi îl ridică şi îl aruncă într-un copac. Ea rămâne în genunchi şi se uită la Akame. Raven oftează. Ştiu, Papa. Dar astea au fost decise acum mult timp. Când mi-am trezit zeul, mi-am amintit cine eram de fapt. îi răspunde sincer. Ştiu că am fost complice dar eu chiar m-am ataşat de voi. Însă nu îmi pot schimba trecutul. în timpul ăsta o strânge pe Hope în braţe că plângea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 58 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Nov 23, 2022 4:48 pm

Mrrr. Imi place mai mult când esti nervoasă, moomy. Poate am gresit si nu te-am ales din nou pe tine. se vindeca și scoate limba. Ti-am zis că o să mă urâți toti. Dar nu pentru Raven, ci pentru ce am făcut fiecăruia. Eu sunt Dumnezeul vostru, așa ca arata ceva respect. zise urat. Akame se duce la Shirley și o ia în brațe. A luat-o depresia. De ce mereu când mă îndrăgostesc am traume, mama? și plânge.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 58 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Nov 23, 2022 4:57 pm

Shirley îşi ia fata în braţe cu drag. Nu contează ce spune el. Asta e viaţa noastră. Nu e o minciună. şi o sărută pe creştetul capului. Cecilia se înfurie şi mai tare şi îşi readuce la viaţă forma ei de moarte cu coasă, pe care nu a mai folosit-o de vreo 2 generaţii pentru că nu a fost nevoie. Dar atunci Raven o vede şi se pune între ea şi Damian. Îmi pare rău, Cecilia, dar nu ai nici un sfert din puterea zeilor. Nu vreau să pierzi şi tu un copil. şi o dă pe sentimentale cu ea, că ştie că e cea mai dedicată mamă dintre toate. E de ajuns, Damian. Ai enervat-o destul. îi spune şi lui în gând, ca să nu se afle planul lor. Cecilia revine la forma iniţială şi îşi şterge lacrimile. Sper să mori în chinuri în exil, Damian. zice de final. Hai să mergem. Nu mai avem ce discuta cu nici unul dintre ei. şi uite cum toţi care nu sunt zei pleacă. Ultima era Hope, dar îşi face şi ea aripile de înger şi se duce la părinţii ei acasă. Nital, din fericire tu eşti singurul care sfârşeşti cu cine voiai. O să te ierte. Dar doar pe tine. îi spune şi răsuflă acum că totul e gata. Serena avea un zâmbet pe faţă. Well, mie mi-a plăcut să le dăm nişte traume familiei ăleia. Mersi dragilor. şi pune mâinile pe umerii celor doi ''gemeni'', adică Damian şi Jimin. Ea nu avea nici un sentiment de remuşcare sau tristeţe. Probabil că ea cu ei doi erau cei mai malefici din grup.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 58 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Nov 23, 2022 5:02 pm

Trebuie să vorbim. Nu mai am mult timp. ii zise lui Raven. Lucifer pleacă și el cu o durere de rău, dar nu avea de ales. Frumos film, Damian. și chicotește.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 58 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Nov 23, 2022 5:04 pm

Atunci hai la penthouse-ul meu. îi spune şi ca să nu dea nimic de bănuit, îşi ia la revedere de la restul şi pleacă şi ea. Serena îi pupă pe amândoi pe obraz. Atunci hai să ne ducem şi noi, Jimin. Nitel, vii? şi se uită la Ragnar.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 58 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Nov 23, 2022 5:12 pm

Nu e ca și cum mai pot schimba ceva. și pleacă cu ei. Damian in schimb când e singur cu Raven se uită în ochii ei. Am distrus si manipulat vieti pentru tine. Acum am plătit pretul suprem. Te rog, Raven, din toată dragostea mea, nu iti irosii viața. și devine emoțional.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 58 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Nov 23, 2022 5:42 pm

Fata se uită cu drag la el şi îl îmbrăţişează. Îţi promit. O să mă bucur cât pot de viaţă, că asta e ultimul nostru univers. Aici nu o să o dau în bară. şi după se uită la el şi îi mângâie chipul. Voia să îi spună iar că regretă că nu sfârşesc împreună, dar e de la sine înţeles. O să te veghez. Dar ai grijă de tine că eşti plin de gânduri şi tulburat psihic. Ăsta nu e semn bun. zice blând privindu-l în ochii.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 58 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 58 of 100 Previous  1 ... 30 ... 57, 58, 59 ... 79 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum