Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 41 of 100 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42 ... 70 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 41 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Nov 20, 2022 2:09 pm

Mă limitez la atât. ii zice simplu sa o liniștească. Noi mai putem sta vreo 2 zile pe pământ și trebuie să plecăm. Mă bucur că ați venit atât pentru mine, cât și pentru Estelle. Mi-as fi dorit ca să putem sta mai mult cu voi, dar avem responsabilități ce nu țin cont de ce vrem și ce nu. și uite că Damian o strânge de mână și își ia rolul de cap de familie super serios. Akame e impresionată Tu vezi ce văd și eu, nu?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 41 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Nov 20, 2022 2:15 pm

Cecilia chiar se bucură de asta. Ok, oficial mă declar mulţumită de relaţia asta. Le prinde bine amândurora. şi cum e ea mai emoţionată de moment şi mai drăgăstoască, merge să îi ia pe amândoi în braţe deodată. Noroc că trăiesc veşnic. Abia aştept momentul în care o să îmi văd nepoţeii. Estelle o îmbrăţişează şi ea pe Cecilia şi simte căldura de mamă care îi lipsea. Mulţumim.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 41 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Nov 20, 2022 2:19 pm

Damian o imbratiseaza și el. Norocul meu e că am luat o soție care îți seamănă , mama. referire atât la inima lui Estelle, cât și la sâni , evident. Akame se prinde și rade.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 41 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Nov 20, 2022 2:47 pm

Cecilia ridica o sprânceană și rupe îmbrățișarea. S-a prins și ea dar nu mai comentează. Acum ca sunteți căsătoriți, v-ati legat complet pe viata. Sa va bucurați de zilele astea doua pana plecați. Le urează și ea ca să fie fata bună. Estelle nu mai avea alte ocupaţii, că la răufăcători renunţase, şi acum se putea axa strict pe familie. Da, mersi, mai avem de găsit planeta şi gata problemele.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 41 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Nov 20, 2022 2:53 pm

Așa o să facem. și pleacă împreună cu Estelle in…California! Dacă nu avem o lună de miere, măcar să avem o zi dulce. o sărută, pe plajă. Meritau și ei măcar o zi de vacanță. Ți-ai îndeplinit dorința. Nu îți bate joc. dar in realitate Jimin face Plecam si noi. Dar ne puteți vizita. si le face la gemene cu ochiul. Așa unchi, așa nepot.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 41 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Nov 20, 2022 2:59 pm

Estelle se întinde pe nisip şi îl pune pe Damian deasupra ei în timp ce se sărută şi se bucură unul de altul. Serena pleacă cu Jimin şi rămân surorile. Ştii.. de când cu faza cu karma care ţi se întoarce nasol, parcă nu mi se mai pare bine să ne futem cu Jimin pe ascuns de Serena. Doar că ea nu ar accepta niciodată. spune uşor gânditor.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 41 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Nov 20, 2022 3:04 pm

Mă gândeam că vrei să te alint, măndro. o sărută și o atinge pe trup. Acum că suntem căsătoriți , nu mai facem sex, doar dragoste. și da, e sentimental acum. Dacă acceptă da, dacă nu aia e. și ridica din umeri.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 41 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Nov 20, 2022 4:01 pm

Mm, perfect. spune şi în loc de rochia de mireasă, apare un costum de baie. Că e mai uşor aşa de pipăit. Pentru moment Akame cu Cecilia pleacă şi ele acasă. Las că găsesc ele o cale de rezolvare pentru lipsa unui bărbat în pat.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 41 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Nov 20, 2022 4:05 pm

Și Damian doar in boxeri de plaja e. Când o vede in costum de baie , ii se ridica instant. Nici bine nu îți văd pielea că deja mi s-a sculat. și o prinde de sâni și o săruta franțuzesc. Și ca sa fie romantic, își unește degetele cu inelul lui de al ei.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 41 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Nov 20, 2022 6:38 pm

Îl strânge şi ea de mână şi face o magie de invizibilitate totuşi, că na. Trebuie doar să fie şi tăcută. Iar cu ocazia asta, îi dă boxerii jos.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 41 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 41 of 100 Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42 ... 70 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum