Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 22 of 100 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 61 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Nov 18, 2022 9:19 pm

Kaneki îl prinde și il lovește într-una în față De ce tocmai tu?? strigă nervos. Dar Damian râde necontrolat Asta numești tu pumni? Estelle dă palme mai tari ca tine. si are o privire aroganță
Spoiler:
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Nov 18, 2022 9:23 pm

Raven se uită cu o privire deja neutră. Nu îl mai recunosc. zice scurt şi sec. Toată faza o vede şi Estelle, în camera ei. Iar începe să se simtă prost pentru Kaneki.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Nov 18, 2022 9:45 pm

Și Raven, acum Estelle, ce ai cu mine?! rage Kaneki în timp ce îl bate pe Damian. Nimic. Doar ai gusturi bune. Am vazut că o să am o viață mai interesanta cu ea. și rade. Ba chiar ii trimite în cap amintirile cu cele două fete zicând de iubire, sex și când rămân însărcinate. Kaneki stă în genunchi și plânge, iar Damian e în picioare și se uită la el. Nici un pumn de la Damian iar Kaneki plânge.... și mormăie
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Nov 18, 2022 9:51 pm

Raven se eliberează de la Izaya şi se teleportează imediat în Iad, direct cu un pumn în mecla lui Damian. Nici o problemă. Mă întorc acasă şi omor copiii. zice insensibil. Se întoarce la Kaneki şi îi întinde mâna: Să mergem, Kaneki. Am treabă. şi învârte un kunai pe degetele de la cealaltă mână. Da, Raven e în stare de orice din cauze genelor de femeie nebună din familie.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Nov 18, 2022 10:07 pm

Damian o împinge pe Raven și o îl de guler pe Kaneki. O femeie când înșela e decizia ei, dar e vina ta
Nu mai fii in pula mea un pampalau daca vrei iubire. Maicata inca ia decizii pentru tine. Nu ai viziune, nu ai un viitor, esti un etern copil al mamei iar nici o femeie nu vrea asta.
iar Kaneki afectat îi dă un pumn. E acoperit de o aura godlike. Vreau să te omor.
Așa te vreau, Kaneki. iar Damian o teleportează pe Raven înapoi acasă Cu tine am treabă mai târziu.
Izaya ii pică fata, Kaneki se face după viziunea lui Shirley. Damian stie ce face.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Nov 18, 2022 10:14 pm

Raven ajunge înapoi lângă adulţi şi se uită la Izaya, apoi la ecran. Acum înţelege şi Shirley ce se petrece şi zâmbeşte. Deci Damian până la urmă de partea cui este? îşi zice în gând şi îi vine să râdă, dar nu se dă de gol. Toată situaţia pare ciudată pentru Estelle şi e curioasă ce se întâmplă cu Kaneki.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Nov 18, 2022 11:03 pm

Oh, vrei să mă omori? Cu ce? Știi că sunt mai bun ca tine. La bătaie, aspect , futut și bani. Nu ai nicio șansă
îl întărită mai tare. Aura lui Kaneki dispare și are forma de Lucifer. Par lung și rosu. Taci din gură. rage și se cutremura iadul.Finally.
Spoiler:
Acasă Izaya își ascunde zâmbetul mândru, dar ii zice lui Shirley Am gresit cu Damian. Uite ce frumos e Kaneki acum.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Nov 18, 2022 11:07 pm

Fetele (adică Raven, Estelle, Shirley) rămân cu gura căscată. I-a crescut şi masa musculară, şi tot. ADOR! şi pune ambele mâini pe masă. L-a trezit pe Lucifer din el.. Damn.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Nov 18, 2022 11:14 pm

Astfel Kaneki rage și il lovește pe Damian. Argintiul nu mai rade, scuipă sânge. Așa te vreau. Acum e rândul meu. și se șterge pe gură și il lovește în stomac cu piciorul de il trimite pe partea cealaltă de iad. Se face în Shiva si il ia de par. Tine minte sentimentul ăsta si cuvintele mele. Învață forma asta cu gandul de a ma ucide. Ca data viitoare nu te mai iau usor. și ii da drumul si se face argintiu. Sper să te văd ca un bărbat data viitoare, frate și se teleportează iar la Estelle. Kaneki nu mai e în stare de soc și se ridică. Ma doare, pentru ca e adevărat.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Nov 18, 2022 11:18 pm

Raven şi Shirley se abţin de data asta să nu mai meargă la Kaneki, că avea dreptate Damian când spunea că Kaneki a fost dădăcit prea mult. Până la adolescenţă le-a avut pe ele două şi nu i-a făcut prea bine, acum realizau şi ele două treaba asta. Estelle însă nu e prea mulţumită de rezultat. Nu puteai face asta după război? Un zeu trezit împotriva noastră e un dezavantaj. spune raţional.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 22 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 22 of 100 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 61 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum