Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 70 of 100 Previous  1 ... 36 ... 69, 70, 71 ... 85 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 70 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Nov 25, 2022 8:14 pm

Shiva e surprins Poti sa ai grija si de el, Vishu? Datoria de muritor e mare să stii. zise rațional in timp ce o sărută pe frunte.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 70 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Nov 25, 2022 8:21 pm

Trăim de atâta timp şi nu ţi-am dăruit nici un copil, deşi ne-am dorit mereu o familie. Ăsta e ultimul univers în care am decis să ne reîncarcănm, deci acum e momentul potrivit. şi urcă cu degetele pe pieptul lui. Singura mea condiţie este să îl iubeşti şi să îi aperi cum o vei face şi cu ceilalţi copii. Eu o să îi ascund aura şi puterile cât pot, dar tot o să fie în pericol mai mare decât restul. Şi pentru prima dată în acest an, îi zboară puţin gândul la viaţa pe pământ, cu familia lor, şi la faptul că o să fie ciudată situaţia. Dar e pregătită să îşi asume. Te iubesc prea mult ca să te refuz când vrei copii, Shiva. şi îl sărută pe buze.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 70 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Nov 25, 2022 8:25 pm

Te iubesc in orice univers si timp, Vishuu. Fă-mă un tată fericit. și o sărută lung pe buze. Sentimentele lui pentru ea din toate timpurile se combina acum la amândoi în timpul sărutului.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 70 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Nov 25, 2022 8:43 pm

Şi uite aşa începe conceperea copilului, în timp ce amândoi trăiesc emoţiile la intensitate maximă. Fericirea şi planul lor pentru 5 ani însă urmează să fie distrus de Yahve. După ce Shiva şi Vishnu termină runda, se aude şi vocea lui Yahve: Hei hei. Uite care e treaba. V-am lăsat să vă distraţi şi accept şi copilul ăla, ba chiar o să fiu drăguţ şi o să vă mai las un an ca să îl naşteţi şi să staţi puţin timp amândoi cu el. Dar atât. Cinci ani sunt prea mult şi dereglaţi legile universului. le spune atât ferm cât şi înţelegător, ca să nu fie el the bad guy. Vishnu se uită împrejur şi după la Shiva. Ăh, bănuiesc că e bine şi aşa.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 70 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Nov 25, 2022 8:49 pm

Mulțumesc căpitane. Rămân dator. Iti protejez eu raiul de mai e atacat de cineva. zise Shiva, liderul zeilor, că el ii invocă deci are și cea mai mare putere. Că să fie băiat și el.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 70 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Nov 25, 2022 8:55 pm

Astfel Yahve se retrage. Vishnu se uită fericită la băiat şi îl îmbrăţişează lung. Ce mă bucur că o să apuci trei luni cu copilul şi că o să îl creştem împreună ca o familie normală. Pentru ea însemna foarte mult treaba asta, că asta şi-a dorit de prima oară de când a rămas însărcinată.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 70 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Nov 25, 2022 9:00 pm

O să opresc timpul cat imi este permis ca sa stau cu voi, promit. zise Shiva găsind o soluție pt Damian , cât și pentru Vishuu.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 70 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Nov 25, 2022 9:04 pm

Cu ocazia asta, îi vin şi ei idei: Îi ducem în vacanţe pe diferite planete unde timpul trece mai repede decât pe Pământ. Aşa, lipsim o zi sau două dar de fapt petrecem o lună întreagă cu ei. Şi uite cum în sfârşit nu mai e aşa depresivă pentru că ştie că e iubită de tatăl (ambii taţi?) ai copiilor şi că pot găsi soluţii ca să fie împreună.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 70 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Nov 25, 2022 9:07 pm

Suntem zei, ne permiten orice. zise simplu Imi pare rau de Damian totuși. A sacrificat sufletele lui pereche pentru noi. Daaar ii dau senzatii tari cand se culca cu cine iubește. Asa ca suntem chit. și chicotește.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 70 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Nov 25, 2022 9:12 pm

Râde şi ea când aude replica aceea. Foarte bine. Că oricum are nevoie. apoi se pune peste el, lipindu-şi sânii de pieptul lui. Raven încă îl iubeşte, el încă o iubeşte pe Raven.. Sacrificiul trebuia făcut, dar încă pot fi împreună în vacanţe. zice simplu, că doar partida asta de sex a început datorită lui Damian şi Raven, nu zeilor. Acum o are şi pe Estelle care îi alină nebunia. Eu zic că e pe drumul cel bun. şi ridică privirea la el. Deocamdată nu are nici un pericol în faţă care să-l deregleze. Iar uite că aici greşeşte, Kaneki a ascuns planul acela malefic cu puterile de zeu si Vishnu nu îl prevede în viitor.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 70 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 70 of 100 Previous  1 ... 36 ... 69, 70, 71 ... 85 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum