Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 53 of 100 Previous  1 ... 28 ... 52, 53, 54 ... 76 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 53 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Nov 22, 2022 2:19 pm

Și Ragnar fix la decolteul ei se uită câteva secunde. Aaa, da, va trebui sa stau in pat. se scuza repede. Oh. Pai de e asa, Hope san poate sa stea cu tine pana iti revii. zise Jimin imagini cu Hope goala, deasupra.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 53 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Nov 22, 2022 2:27 pm

Mergeţi acum. Vă aduc eu mâncarea acolo. le spune ca să meargă mai repede, să nu aştepte până după masă. Şi de fapt, ca să nu îi deranjeze din ceva ''important'', Serena teleportează platourile lor cu mâncare în camera lui Ragnar. Hope nu se împotriveşte şi se ridică de la masă. Mulţumim. O să am grijă de el. spune cuminte.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 53 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Nov 22, 2022 3:21 pm

Ragnar se duce în camera lui și cum e cu Hope pe pat, în mintea lui apar imagini cu ea goala, făcând sex și excitata. Sângele lui fierbe atat de tare încât nu mai poate și se pune deasupra lui Hope.Hahaha. I-am fiert sângele destul. zise malefic
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 53 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Nov 22, 2022 3:51 pm

Serena se uită printr-o vrajă şi proiectează acţiunea din cameră pe un ecran pe masă cât ea mânca cu Jimin. Era şi vremea. şi răsuflă. Acum să sperăm că merg până la capăt. În cameră, Hope se uită mirată şi puţin ruşinată la Ragnar. Eşti bine? Să te ajut cu ceva? şi nu ştie ce să facă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 53 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Nov 22, 2022 4:08 pm

Jimin fiind după sex, se uită liniștit cu Serena. Ragnar se uită atât la Hope cât și la decolteul ei. Hope, nu stiu cum sa spun, dar de ceva timp vad in tine dorințele mele sexuale. Cred că e timpul pentru următorul pas. zise rosu și ii scoate sanii la vedere.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 53 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Nov 22, 2022 4:13 pm

Ea îşi pune repede mâinile peste sâni şi nu ştie ce să zică. I-ar fi spus că nu sunt căsătoriţi, doar că regula aia nu mai exista şi de asemenea o parte mare din ea voia să facă pasul acesta cu Ragnar. Hai, Hope. Ai încredere în el. Soarta e de partea voastră. o încurajează şi Raven care şi-a băgat puţin nasul, că ştie că sora ei ţine la ce spune ea. Hope o aude şi după lasă mâinile jos. Doar... ai grijă. şi se gândea că a venit momentul. Au aşteptat destul.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 53 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Nov 22, 2022 4:16 pm

Promit. Te iubesc. și o sărută lung și ii masează sanii de care el e foarte atras. Damian ii zice lui Raven E conform planului. Bună manipularea, este?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 53 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Nov 22, 2022 4:19 pm

Da. A fost amuzant să colaborăm toţi, mai ales cu puterile de zei. şi zâmbeşte. Acum plecase de acasă şi era în drum spre spital pentru o treabă. Hope îi răspunde la săruturi şi îşi dă şi ea tricoul jos. Măcar la partea de dezbrăcare să contribuie. Şi eu te iubesc.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 53 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Nov 22, 2022 4:48 pm

Cu sângele fiert la maxim și pofticios, ii suge sfarcurile și continua să o dezbrace de haine. Damian nu numai că nu se uită, dar blochează pe toți din a ii spiona cu magia lui. Hai gata distracția. Lăsați amorezii sa aiba intimitate. către toți care trăgeau cu ochiul. Gemenele cu Shirley nu că erau toate la somn, obosite.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 53 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Nov 22, 2022 4:54 pm

Cu asta îi împiedică pe Serena şi Jimin să se mai uite. Ce urât. Dar mă rog, e clar ce o să se întâmple. şi se resemnează. Hope rămâne goală şi simte cum se încălzeşte şi ea. L-a dezbrăcat pe Ragnar cu magia şi l-a lăsat în boxeri, totuşi, că încă e ruşinoasă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 53 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 53 of 100 Previous  1 ... 28 ... 52, 53, 54 ... 76 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum