Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 55 of 100 Previous  1 ... 29 ... 54, 55, 56 ... 77 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 55 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Nov 22, 2022 10:58 pm

Mie îmi zici? spune mai cu tupeu acuma. Mai vreau. zise pofticios. Ce frumos e când nu sunt traume la mijloc.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 55 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Nov 22, 2022 11:03 pm

Hope îşi trage sufletul şi noroc că erau copii cu puteri, că se recuperează mai repede. Îşi prinde părul în coadă şi îşi mişcă iar funduleţul cu el înauntru. Da? Şi eu mai vreau. răspunde şi ea senzual.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 55 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Nov 23, 2022 12:19 am

Mrrr. Nu mă așteptam să fii de genul. și o prinde tare de fund. Damian a tras puțin cu ochiul. Femeile inger sunt foarte futăcioase când iubesc pe cineva. Ai de recuperat mult cu ea, Ragnar. zise Damian după a 10 a rundă cu Estelle. Verzuia încă mai vrea.
Nu-mi spune. Tu m-ai excitat ca să am sângele fierbinte. Nuuuu. Eu am venit cu ideea doar că mă ține Estelle in futai de 10 ore deja. O să vezi și tu de ce ingerasele sunt mai al dracu ca dracii. chicotește și încheie conversația. Nu întreabă mai mult că nu îi mai păsa deja, o vrea doar pe Hope. Astfel, începe și runda a doua, Damian a 11 a.
Ai parul asa strălucitor la orgasm. Imi va trebuii ochelari de soare. glumește cu soția lui.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 55 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Nov 23, 2022 9:14 am

Estelle râde de el când îl aude. Să vedem când avem timp. zice uşor inocent în timp ce era călare pe el. Acum e clar ce fac două dintre cupluri şi mai rămân Raven cu Kaneki, care nici măcar nu formează un cuplu. Cum ziceam, Raven mersese la spital pentruu... a luat copilul mort de acolo. Că dăduse o mică depresie în ea pe tema asta. Cei de la morgă i-au făcut un sicriu micuţ şi Raven a mers cu el să îl înmormânteze singură în cimitirul familiei, unde erau toate persoanele din familie care au murit. Îi făcuse şi o piatră cu numele lui şi data şi adusese un buchet de trandafiri albi. Dar nu e lăsată mult timp singură că apar Shirley cu Julietta, mama şi bunica. Îmi pare rău că nu te-am putut ajuta cumva. Dacă am fi ştiut... şi îi pune o mână pe umăr. E ok. Am nişte karma de plătit oricum. zice simplu şi oftează. Sunt sigură că o să fii o mamă minunată. Raven stătea jos pe iarbă lîngă mormânt. Eu îmi doream o familie întreagă, adică cu un tată pentru copii, un soţ. Şi tocmai zeul echilibrului nu are parte de asta. spune uşor ironic.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 55 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Nov 23, 2022 10:03 am

O să spun întreg adevărul maine când o să plec. Inclusiv cum mi-am ales eu părinții. Să nu le zici nimic. ii zise doar lui Raven, că o simțea rănită acuma, toți zeii știu de ce a făcut Damian până acum. Plus că mai trebuie să se trezească și Ragnar.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 55 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Nov 23, 2022 10:21 am

Să mă chemi şi pe mine. Că oricum o să fie o ceartă mare şi o să se dea vina şi pe noi. îi răspunde în gând iar în realitate o ia pe mama ei de mână. Voi sunteţi cele mai bune mame din viaţa mea. apoi le îmbrăţişează pe amândouă. Mai stau puţin toate trei acolo, apoi pleacă împreună la penthouse, să le arate Raven ce vrea să facă şi cum.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 55 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Nov 23, 2022 10:29 am

O să fiți toți.. și după se uită la Jimin și Serena. Că și ei știu tot. Mâine plec și trebuie să fie și Ragnar cu noi. Aveti cum să il grăbiți?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 55 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Nov 23, 2022 10:53 am

Îl ducem pe planeta lui Jimin. Acolo timpul trece cum trece pe planeta aia a ta. spune simplu şi se uită la Jimin. Scopul e să îl enervăm şi să concureze cu Jimin pentru titlul de rege până îşi trezeşte zeul.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 55 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Nov 23, 2022 11:02 am

Îți sunt dator rău Serena. Ai acceptat ca iubitul tău să se pretindă eu din trecut cu Shirley și gemenele ca să le amintească in subconștient de viața anterioară. Iti voi da orice vrei când terminăm cu planul meu. Absolut orice. zise pe un ton mai suav ultima propoziție. Eh.Păi ce nu fac eu pentru geamanul meu. și chicotește. Il mai lasam putin ca sunt ca iepurii acuma. revenind la Ragnar.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 55 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Nov 23, 2022 11:40 am

Să fiţi siguri că îmi sunteţi amândoi datori grav. răspunde şi ea uitându-se la manichiura ei. Doar nu credea lumea că Jimin se fute cu altele fără ca Serena să ştie, nu? Până atunci, abia aştept drama de mâine. Raven, cheam-o pe Hope la tine ca să îl putem lua pe Ragnar. şi găseşte soluţie şi pentru futaiul lor excesiv. Raven o aude şi îi transmite surorii sale să vină pe la ea când termină acolo. Hope era cocoţată pe pereţi cu Ragnar când primeşte mesajul şi fix atunci îşi dă drumul. Ah, te iubesc. spune obosită şi transpirată, apoi îl sărută scurt pe buze şi se dă jos de pe el. Merg să fac un duş. M-a chemat sora mea. Dar mă întorc diseară. Şi uite cum îngeraşul nu mai e aşa înger.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 55 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 55 of 100 Previous  1 ... 29 ... 54, 55, 56 ... 77 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum