Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 29 of 100 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 64 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 19, 2022 12:16 pm

Și eu vreau să mă răzbun. Mai ales după ce am văzut cum ei doi si-au jurat iubire veșnică pe la spatele nostru. și se uită în gol, supărat. Izaya îl vede și se prinde de ce face.Și Kaneki a intrat in joc.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 19, 2022 12:19 pm

Ce-ai zis?! şi se uită cu ochii mari la el. Asta o face să mai facă o explozie în cafenea şi mai mare. Acum sunt răniţi nişte pompieri. Fuck. zice scurt dându-şi seama. Se pare că iar e sensibilă la emoţii intense. Ciudat e că acum nu se mai adună ciori în apropiere. A, wait. Tu ai acum acces la puterea ta de zeu. Nu îl poţi localiza? Sau măcar pe Estelle. şi se apropie de el, încercând să nu mai scape de sub control.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 19, 2022 12:22 pm

Abia ieri am obținut puterile astea. Nu știu cum să le controlez. Dar încă am amintirile date de Damian. și ii trimite lui Raven atât momentul când Estelle și Damian zic te iubesc, momentul când Estelle ii jură dedicare plus cum au dormit lipiți. Viclean Kaneki, viclean.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 19, 2022 12:29 pm

Raven se supără şi mai tare şi îl împinge pe Kaneki mai în spate. Fuck you! Nu voiam să le văd! şi simte cum inima îi bate din ce în ce mai tare, mult prea tare. Zeul din ea nu o mai sprijină cu putere brusc şi se simte ameţită. Pune mâna pe un copac ca să se sprijine. Kaneki, ceva nu e bine. spune greu înainte să leşine. Şi uite cum...începe să sângereze între picioare, semn că ceva foarte rău s-a întâmplat la burtă. Shirley vede şi oftează lung. Gata, un copil e pe moarte. În sfârşit. Chiar dacă sună ciudat ce spune, este totuşi spre binele movaliei.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 19, 2022 12:33 pm

Kaneki știe și el ce e cu ea. Așa că o ia în brațe. Te duc la spital să vedem ce ai. și fix acolo se duce. Pentru controale și alte nebunii. Uff. Îmi pare rău că și Kaneki se implică cu șocuri emoționale ca Damian. Dar e spre binele ei.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 19, 2022 12:42 pm

Raven aproape că nu mai e conştientă când o ia Kaneki. Nu spune nimic, dar când ajung la spital, leşină. Asistentele o pun pe o targă şi o bagă urgent în operaţie. Shirley vine şi ea la spital când vine Kaneki şi face o vrajă pe Raven ca să îi anuleze puterile, pentru că ar fi fost ciudat să intre în operaţie dar ea să se regenereze, nu? Mersi, Kaneki.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 19, 2022 12:44 pm

Am văzut ce a văzut și Damian. Sunt de acord cu el. și oftează lung. Sper să merite.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 19, 2022 12:50 pm

Operaţia durează maxim 30 de minute, pentru că lucrurile erau clare în burtă. O cos la loc şi doctorul iese să vorbească cu cei doi. Nu ştiu dacă ştiţi, Raven Kanie avea doi băieţi şi o fată. A pierdut unul dintre băieţi. Fata şi celălalt băiat sunt în stare perfectă şi Raven poate duce sarcina la capăt liniştită. Ar trebui să se trezească din clipă în clipă. Puteţi intra dacă vreţi. le spune. Shirley îi mulţumeşte şi aşteaptă ca doctorul să plece. Mă duc să îi dau iar drumul la puteri. Tu vrei să rămâi? întreabă curios şi viclean, că e curioasă cum percepe Kaneki toată situaţia.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 19, 2022 12:52 pm

O să rămân. Are nevoie de mine mai mult ca oricând. și preia inițiativa. Ia prins bine dușul ăla rece al lui Damian.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 19, 2022 12:54 pm

Zâmbeşte şi ea şi face cum a zis, apoi pleacă. După câteva minute se trezeşte, acum că are iar puterile. Mmm, Kaneki? zice încă obosită, apoi îşi dă seama unde e şi pune repede mâinile pe burtă, panicată. Kaneki! Ce s-a întâmplat?!
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 29 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 29 of 100 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 64 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum