Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 77 of 100 Previous  1 ... 40 ... 76, 77, 78 ... 88 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 77 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 26, 2022 10:35 pm

Mai lite totuși. Ca se prind. zise mai precaut acuma. Să mor eu de nu ii omor eu personal pe aia ce îl aduc înapoi pe Damian. referință la nunta lui Hope și a noului copil. Desigur. zise pașnic
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 77 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 26, 2022 10:39 pm

Mâna lui Raven cade de pe telefon fix peste mâna lui Kaneki, încă dormind liniştită. Shirley înţelege că trebuie să fie mai discreţi aşa că deocamdată lasă lucrurile aşa. Păi, ca să îţi explic direct, aseară am avut două vise consecutive cu Damian. Arătam diferit în ambele şi povestea era puţin diferită, dar ambele vise s-au oprit la primul nostru sărut. şi se uită atent la el. Se joacă cu mintea mea? De ce ar face asta?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 77 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 26, 2022 10:46 pm

Mai bine mă uit și îți arăt după. și pune mâna pe umărul ei. Inteleg acum. Păi Shiva, zeul lui, a decis ca voi să nu vă vedeți mai mult decât rude in lumea asta , deși sunteți suflete pereche. și face o pauza Acum ca voi nu va mai vedeți ca familie, sufletele voastre va caută in alta viața când dormiți. Ca și el pătește la fel ca tine. după se uita la Damian , pe el visurile astea îl lovesc tare urat din cauza traumelor Și aparent el nu știe de tine. Ii plac tare mult visurile alea, dar îl întristează. și da, cât timp povestea Ragnar ii arată cum sufletele lor se umbla in timp ca sa se caute, plus plânsetele și gândurile lui Damian.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 77 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 26, 2022 10:50 pm

Asta nu îi pică bine când află şi se întristează şi ea. Fuck. Asta nu e bine. şi chiar îi pare rău că pe Damian îl afectează aşa tare nişte vise frumoase. Nu putem opri cumva treaba asta? şi inspiră adânc. Gândul că sunt suflete pereche o încântă, dar i se pare mai important ca cineva să nu fie chinuit din cauza ei.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 77 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 26, 2022 10:55 pm

Uhm. Nu se poate. Estelle ii mai absoarbe din emoțiile negative, va fii ok. și zise pașnic. Se vor opri când o să simțiți amândoi toate viețile alea. Ori când nu mai sunt vieți de trăit. și ridica din umeri. Dar își zice pentru sine ca sa nu o sperie Dar nu se vor termina prea curând. Când nu sfârșea cu Raven, sfârșea cu tine.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 77 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 26, 2022 10:57 pm

Pe bune?! Dar aseară au fost numai două! Şi....am auzit de la cineva că eu sunt cea cu care a avut cele mai multe vieţi. spune fără să dea numele lui Kaneki totuşi. Măcar putem grăbi visele astea ca să fie mai multe pe noapte? şi se uită atentă la el.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 77 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 26, 2022 11:00 pm

Ragnar oftează Va trebui amândoi să trăiți toate viețile alea până când vă decideți să vă vedeți amândoi. și se oftica ca doar Shiva poate manipula așa ceva, Nitel nu.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 77 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 26, 2022 11:01 pm

Păi e în exil. N-avem cum. şi după lasă capul pe spate. Dar mersi. Măcar ştiu că nu mă chinuie el. zice politicos, însă începe acum să se gândească că Damian e cel chinuit de vise şi îi pare rău.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 77 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 26, 2022 11:12 pm

Să speram că nu va fii un exil lung. zise simplu și o lasă in pace. Daaaar, vorbind de inspita, Damian îl suna video pe Ragnar din spațiu , ca avea net. Am auzit ca sunteți in vacanța , cum e? zise argintiul pe un meteorit.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 77 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 26, 2022 11:15 pm

Cecilia, cum era lângă Ragnar, trage cu ochiul şi după întoarce repede capul, roşind. Încearcă să tacă dar fix atunci universul face în aşa fel încât se îneacă şi începe să tuşească repetat. Îşi pune o mână la gură şi îşi apleacă capul. Fuck. Acum m-am înroşit şi mai tare. şi ia repede o sticlă de apă să bea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 77 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 77 of 100 Previous  1 ... 40 ... 76, 77, 78 ... 88 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum