Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 62 of 100 Previous  1 ... 32 ... 61, 62, 63 ... 81 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Nov 24, 2022 6:36 pm

Se va întoarce mai repede decât crezi. zise serios. Și nu trebuie să faci mare lucru. La întoarcere Estelle il va ruga pe Damian să se culce cu mine odată că ii pare rău că nu a apucat să își ia la revedere cu mine. El va accepta și va putea petrece o noapte cu oricine inafară de Raven. și ia o pauză. De te culci cu el, amândoi o să vă îndrăgostiți la primul orgasm. Îți vei reaprinde sentimentele pentru el, la fel și el cu tine. Diferența e că deja e instabil psihic din cauză că o iubește pe Raven cât și pe Estelle. De se îndrăgostește și de tine nu va mai stii care e viața lui și care nu. Va fii confuz complet și depresiv. iar Akame când aude asta zice. Fă-o. Iti scot eu iubirea din cap oricum. Vreau să îl văd cum suferă. zise cu poftă de răzbunare.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Nov 24, 2022 6:52 pm

Bruneta se uită confuză la amândoi, apoi îşi zice în gând: Au înnebunit toţi şi eu am rămas singura căreia i se pare ciudat sau ce naiba? apoi zice cu voce tare: O să ţin minte. Mai discutăm când vine momentul. şi oftează. Înţeleg scopul vostru, dar deocamdată îl urăsc prea tare ca să vă zic de pe acum că mă culc cu el. Vreau să mă focusez pe Akame şi copil, liniştită. apoi îşi ia sora de mână.
Şi uite cum vine şi seara şi Hope, cum a promis, o să plece de la Raven ca să îl viziteze pe Ragnar. Dacă nu te descurci cu copiii, mă suni şi vin imediat. spune serios. Am magie şi sunt un zeu. Nu îţi mai căuta scuze şi mergi la el. Nu eşti obligată să îl accepţi înapoi, doar vezi cum decurge treaba. şi îi face semn să plece mai repede. Hope roşeşte deja în obraji, îşi face aripile de înger şi zboară către conacul vampirilor.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Nov 24, 2022 7:12 pm

Eu ti-am dat doar un sfat cum să ii o intorci. O să îți zic când sunt cu Estelle ca să știi când să te vezi cu el. Decizia e a ta. zice simplu și pleacă. Akame cum e cu sete de răzbunare și își știe sora, gândește. Eu cu ea mergeam să ne culcam cu Jimin atunci când n-am făcut sex cu barbati mult timp. O țin departe de bărbați in timpul exilului lui Damian. De arată ca in glob și nu o să facă sex cu nimeni până atunci, va accepta să se culce cu el. isi face planul de înaintare. În realitate doar o ține de mână și ii face cu mâna lui Kaneki. Acum îl vede iar ca fratele ei mai mic.
Ragnar în schimb ii se făcuse tare dor de Hope. Dar cum a fost ce a fost ii e tare rușine să se vadă cu ea după cum s-a simțit.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Nov 24, 2022 7:29 pm

Oricum acum că s-a aflat adevărul, nici Serena nu îl mai lasă pe Jimin să se fută cu altcineva, că nu mai are de ce să le manipuleze prin sex. Cecilia nu se prinde de treabă şi după ce pleacă Kaneki, ea şi Akame îşi văd de viaţa lor în continuare. Iar Hope ajunge la conacul vampirilor şi merge direct la geamul dormitorului lui Ragnar. Nu ştia exact unde ar putea fi acum, dar îşi încearcă norocul printr-un ciocănit. Acum ori niciodată.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Nov 24, 2022 7:39 pm

Ragnar nu știe cine e, dar ca un zeu politicos se duce să deschidă. E foarte surprins că e Hope.Oh. Bună,Hope. zice pașnic. Te ajut cu ceva?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Nov 24, 2022 7:42 pm

Fata se panichează când vede ce amabil e cu ea şi o trece un gând să fugă în zbor, doar că Raven o simte. Stai acolo şi vorbeşte cu el! Pleci doar dacă nu decurge conversaţia bine. spune repede. Astfel surioara se pune cu palmele pe pervaz, încă afară plutind. A trecut o lună! De ce nu m-ai căutat până acum? sunt singurele cuvinte care îi trec prin minte deocamdată.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Nov 24, 2022 8:01 pm

La cum te-ai simtit.. M-am simțit prost să mai apar in viața ta. zice sincer cu părere de rău, dar le poftește în conac.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Nov 24, 2022 8:02 pm

Însă fata încă nu vrea să intre, că e nesigură pe situaţie. Puteai să vii să-mi dai o explicaţie. Sau nu ai nici una? şi se încruntă puţin.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Nov 24, 2022 8:16 pm

Ce explicație să iti dau? Am aflat totul cu două ore in urmă de anunțul lui Damian. și oftează lung. Lui chiar ii părea rau
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Nov 24, 2022 8:19 pm

Hope se supără şi intră în cameră, dispărându-i astfel aripile. Mă refer la o explicaţie legat de tot ce aţi făcut în trecut, acum că ai iar amintirile. spune direct, stând lângă geamul deschis. Şi la cum am fost eu aleasă să te ajut să te trezeşti.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 62 of 100 Previous  1 ... 32 ... 61, 62, 63 ... 81 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum