Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 81 of 100 Previous  1 ... 42 ... 80, 81, 82 ... 90 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 81 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Nov 27, 2022 3:11 am

Precum Zeus, Damian arunca cu fulgere spre ei. Să fie fun pana la capăt. Kaneki, al dracu, scoate coada de ghoul ce o folosește ca praștie și ii ia fata movaliei. Se ferește de fulgere in schimb.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 81 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Nov 27, 2022 3:15 am

Iar norocul face că până la urmă, o caracatiţă o prinde pe Raven de coadă şi o trage în adâncuri. Kaneki capătă prea mult avantaj şi câştigă. Movalia se face la normal şi rupe tentaculul. Bleah, ce scârbos e când te atinge una d-asta. se gândeşte pentru ea apoi înoată la suprafaţă ca să poată respira şi îl vede pe Kaneki la finish.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 81 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Nov 27, 2022 3:17 am

Cu o bătaie de palme toți monștrii sunt luați și uciși. Cu puterile lui le ridica bărbia la amândoi sa se uite la luna, Damian le făcea cu mâna de pe luna. Sper ca v-ați distrat cu mine ca arbitru.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 81 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Nov 27, 2022 3:21 am

Raven chicoteşte şi din degetul ei arătător trage un laser care trece chiar pe lângă urechea lui Damian. Intenţionat nu l-a nimerit. Dacă nu erai tu arbitru, sigur câştigam. Însă nu e supărată. A fost drăguţ. Noroc că puterile de zei ne permit să exagerăm. Măcar atât. le spune şi o cuprinde un sentiment pozitiv, ca atunci când erau mici şi se cicăleau toţi trei.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 81 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Nov 27, 2022 3:24 am

Uite ca zeul lor sensei ii teleporteaza pe luna pe toți trei. Sunt eu arbitru acu. Ca in vremurile bune. și chicoteste. Băieții sunt de acord, dar se uita și la Raven.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 81 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Nov 27, 2022 3:26 am

Movalia se uită împrejur, dar zâmbeşte. Sigur. Vă bat pe orice planetă. Până unde ne întrecem? şi se schimbă într-un costum mulat pe piele, că nu mai era potrivit costumul de baie în spaţiu.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 81 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Nov 27, 2022 3:39 am

Unu, Fără forme de zei. Doi , pana la soare și înapoi. Cât timp nu distrugeți planete, faceți orice. și acasă toți primeau tablete ca sa se uite, duh. Damian trage cu ochiul la Raven ca ii place , dar nu zice nimic. Kaneki era și el in haine de spațiu ca Jimin si Damian.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 81 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Nov 27, 2022 3:42 am

Perfect. şi se uită atât la Damian cât şi la Kaneki. Când Jimin dă startul, Raven îi prinde pe cei doi de picioare cu smoală şi îi ţine lipiţi de lună, apoi se propulsează înaintea lor cu nişte unde făcute în palme. Ce bine că le-a interzis formele de zei, că iar se futeau Shiva cu Vishnu. spune Shirley mai în glumă, mai în serios, în timp ce se uită.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 81 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Nov 27, 2022 3:45 am

Damian cu Kaneki se uita unul la altul și zâmbesc șmecherește. Își desfac amândoi cozile de ghoul și repeta același scenariu , fiind lângă Raven. O prind amândoi de picior și o arunca in spate. Când fac echipa chiar se inteleg. Jimin chicoteste.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 81 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Nov 27, 2022 3:50 am

Fata e dezechilibrată dar aruncă nişte lanţuri către ei şi îi prinde de gât pe amândoi, ca pe căţeluşii ei, mrrr. Asta îi opreşte din a mai zbura înainte. Îi trage de lanţuri şi astfel ei sunt împinşi în spate şi ea în faţă. Mersi, băieţi. spune când trece în zbor pe lângă ei. Iar ca să îi pună în dezavantaj, lanţurile acelea au la capătul celălalt nişte ancore grele (vrăjite bineînţeles, că în spaţiu nu e grativaţie) care îi trag în jos. Astfel Raven e destul de aproape să fie prima care ajunge la Soare.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 81 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 81 of 100 Previous  1 ... 42 ... 80, 81, 82 ... 90 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum