Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 64 of 100 Previous  1 ... 33 ... 63, 64, 65 ... 82 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Nov 25, 2022 11:51 am

Oh. Vrei să mă încerci? și o provoacă cu tupeu. De când s-au culcat are mai mult tupeu cu ea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Nov 25, 2022 11:57 am

Mă aşteptam să te prinzi mai repede. zice şi ea cu zâmbetul pe buze. Îşi duce o mână la penisul lui şi, fără să mai aştepte, îl bagă înauntru lent. Nici ea nu mai e aşa timidă. Ah, mi-ai lipsit. continuă pe acelaşi ton şi îl sărută.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Nov 25, 2022 11:59 am

Fiind excitat era deja tare oricum. O strânge tare de sâni și o sărută lung pe buze. Și mie mi-ai lipsit.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Nov 25, 2022 12:25 pm

Astfel cei doi au parte de un sex frumos de împăcare şi destresare de la tensiunea acumulată. Cu Damian în exil, cuplul împăcat, Raven cu bebeluşii şi Kaneki pe un drum de redescoperire de sine, lucrurile merg aşa normal aproximativ un an de zile. Deşi plănuise să lase copiii la Shirley şi ea să plece, nu a mai reuşit să facă asta că era prea ataşată de ei, aşa că movalia a colaborat cu Damian prin mesaje telepatice legat de ce trebuie să rezolve în univers şi atât. Nu s-au văzut deloc în timpul ăsta că nu a fost nevoie. A născut şi Estelle, o fetiţă cu aură de înger, cu păr verde, că doar nu o să îi moştenească toţi copiii numai pe Damian. Iar ca să fie totul în armonie, Ragnar cu Hope urmau să aibă nunta şi plănuiau să aibă şi un copil în viitorul apropiat. Acum era ziua cea mare, unde ambele familii se strânseseră să îi sărbătorească pe cei doi. Raven îşi adusese şi copiii în cărucior că nu avea cu cine să îi lase.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Nov 25, 2022 1:00 pm

Situația mentală a lui Damian este mult mai bună datorită lui Estelle. Nu mai are responsabilitatea multor destine, doar a familei lui. În plus ia plăcut rolul de a fii doctor lui Estelle la naștere. Kaneki în schimb a venit și el pentru cuplu că doar au fost prieteni buni înainte. Akame a ținut-o pe sora ei de tentații si sunt bine împreună. Faptul ca vrea răzbunare a mai scăpat-o de depresie. Jimin era bucuros că e șomer și nu mai face lucruri pentru frasu. Ragnar în schimb era emoționat. Gata de nuntă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Nov 25, 2022 1:10 pm

Şi să nu uităm că şi Cecilia a născut: un băieţel brunet ca ea. De generaţia asta vreau să avem grijă să se înţeleagă, nu cum a fost la voi. îi spune lui Raven când se întâlnesc cele două. Da, sper să nu mai avem băieţi certăreţi. şi chicoteşte şi ea, apoi bea dintr-un pahar de şampanie. De când nu mai are sentimente pentru Damian şi de când a născut, îşi mai îneacă amarul singurătăţii în alcool şi ţigări. Îl vede şi pe Kaneki care lipsise o perioadă şi îi face semn să se aşeze lângă ea la masă, că acum trecuseră de partea cu Biserica şi erau la petrecere. Cum e în Iad? Te ascultă demonii? iniţiază conversaţia.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Nov 25, 2022 1:16 pm

Kaneki o vede pe Raven și ii zâmbește politicos. Într-un final da, trebuie să fiu dur cu ei. și chicotește Tu cum esti? Isi face ăla treaba bine? referindu-se la rolul ei și al lui Damian. Dar ii evita numele.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Nov 25, 2022 1:24 pm

Mda, mă ascultă. Şi aia îşi face treaba de a-l alina. răspunde sec şi mai dă un pahar pe gât, apoi cheamă un chelner. Două pahare de whiskey pentru zei, te rog. îi spune şi după se uită la bebeluşi care, deşi era agitaţie pe acolo, ei dormeau duşi. Mai seamănă şi ei cu Damian. Sper să nu îi moştenească şi personalitatea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Nov 25, 2022 1:27 pm

Sper să nu aibă aceleași boli mintale. zise răutăcios și dă și el pe gat paharul cu whisky. Bine că nu mai il vedem. și ca tot e menționat. Ca un soț bun ce e, se uită după scoli online deja pentru fata lui, când se va face mai mare.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Nov 25, 2022 1:29 pm

Nu numai Kaneki a presimţit că Damian se va întoarce, ci şi Raven, doar că nu ştiau timpul exact când va fi asta. Preferă şi ea să nu zică nimic legat de revedere. Şi te distrezi în Iad? Bănuiesc că nu are cum să fie mai plictisitor decât aici, pe Pământ.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 64 of 100 Previous  1 ... 33 ... 63, 64, 65 ... 82 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum