Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 69 of 100 Previous  1 ... 36 ... 68, 69, 70 ... 84 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 69 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Nov 25, 2022 6:51 pm

Vreau să te văd, Raven. și o întoarce cu fata la el, peste ea. Astfel, când se face climax, parul ei nu doar că strălucește de tot, dar e combinat și cu fiecare climax al celor doi, din toate timpurile, astfel Damian vede cum fata se schimbă din mini secunda în alta, se simte foarte lung și plăcut.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 69 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Nov 25, 2022 6:56 pm

Movalia îl priveşte fix în ochii când o întoarce şi îşi încrucişează degetele cu ale lui. Te iubesc, Damian. spune gemând şi începe imediat să simtă şi ea ceea ce simţea şi Damian şi să îi vadă toate variantele din universuri. Toată faza durează mai multe secunde, dat fiind că sunt proiectaţi în foarte multe universuri. Când e gata, Raven răsuflă lung. Ce n-aş da să plec de aici şi să trăiesc pe vecie într-un univers în care sfârşim împreună. spune pentru că şi vraja sentimentelor ei se rupe şi e vulnerabilă acum.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 69 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Nov 25, 2022 7:04 pm

O să caut. zise el. Dar cum ii e poftă rău de ea , teleportează un ceas care funcționează. L-am setat la 5 ani pe pământ. De te ține un sex atât de lung. și o provoacă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 69 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Nov 25, 2022 7:08 pm

Cu tine mă ţine oricât. şi îl sărută iar pe buze, apoi îl priveşte în ochii. Îl vreau pe Shiva. spune simplu şi uite cum devine şi ea Vishnu, doar că fără haine. Corpul acesta e mai bine conturat, ca al unei adevărate zeiţe.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 69 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Nov 25, 2022 7:15 pm

Damian o iubește super mult. Ca muritor, în viata asta e Raven, ca zeu sufletul lui pereche e Vishuu. De aici și senzațiile. Astfel devine Shiva, roșcat și mai bine definit fizic. Vezi că atunci când sunt Shiva simti toate plăcerile muritiatelor din tot timpul, nu doar al tău. zise cu tupeu și o sărută.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 69 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Nov 25, 2022 7:22 pm

Dacă pe Damian nu îl poate avea mereu, Shiva ştie sigur că e sufletul ei pereche indiferent de univers. Şi uite că se muşcă de buză când îl vede şi se pune deasupra lui. Nu contează senzaţiile cui le simţi. Inima ta oricum e doar a mea. îi spune la ureche, pe un ton suav, în timp ce îl bagă înapoi în ea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 69 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Nov 25, 2022 7:30 pm

Ti-am dat trupul unui inger, cand plecăm vreau să imi dai un ingeraș, Vishuu. Mă ocup eu de naștere. zise plin de dragoste în momentul de față.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 69 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Nov 25, 2022 7:35 pm

Şi uite cum brusc nu se mai mişcă deasupra lui. Un copil 100% zeu, făcut din doi zei în forma lor adevărată, o să fie considerat un adevărat pericol pentru cei cu superputeri. îi spune pe un ton serios. Nici nu se mai gândeam că el o are pe Estelle, că ea mai are doi copii, că ce ar zice familia, etc. Gândul ei era doar la el şi la familia pe care o poate avea cu el.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 69 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Nov 25, 2022 7:37 pm

Uite că și el revine rațional. Ma luat gura pe dinainte. Stii cat de mult vreau copii. zise pașnic. După se mișcă Mă mulțumesc doar cu tine, Vishu.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 69 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Nov 25, 2022 8:10 pm

Apreciază, dar totuşi într-un colţişor de minte se gândea la asta. Şi uite aşa trece un an în care cei doi s-au bucurat de ei înşişi în muuulte locaţii, pe plaje, pe insule goale, în mijlocul mării, pe nori, în fiecare capitală de ţară, în piramide, etc. În momentul actual se aflau pe vârful unui munte, într-un cort, bineînţeles dezbrăcaţi. Luaseră o pauză ca să nu fie anii plini doar de sex, ci şi de timp împreună. M-am gândit mai bine la ce mi-ai spus la început şi vreau să am un copil cu tine, Shiva. Micul nostru zeu. zice în timp ce stătea întinsă lângă el şi îşi plimba degetele pe abdomenul lui.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 69 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 69 of 100 Previous  1 ... 36 ... 68, 69, 70 ... 84 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum