Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 8 of 100 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 54 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Nov 17, 2022 11:06 am

Damian o ascultă atent, suna bine dar are un feeling că ceva nu e in regulă. Mulțumesc pentru ofertă, dar refuz. Nu știu ce se petrece cu mine și ultimul lucru pe care îl vreau este să risc. iar in momentul ăla , capul lui Damian este bombardat de țipete. Țipetele acelea provin din sufletele tuturor celor distruși de energia lui, pt ca nu se pot duce nici in Iad , nici in Rai. TĂCEȚI DIN GURĂ! rage tare și provoacă un cutremur de câteva secunde.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Nov 17, 2022 11:31 am

Estelle analizează situaţia fără să se agite şi îi vine în cap o altă variantă: Asta nu sună bine. Nu te poţi apropia de cei dragi, ai prea multă energie în tine, îngerii de vânează şi acum te bântuie sufletele omorâte? şi stă dreaptă în picioare, că s-a dezechilibrat de pe bolovan. Tu ce soluţie ai? Pe cine epuizezi energia aia ca să îţi revii la normal? Şi ce asigurare ai că după ce revii la normal, nu o să te vâneze îngerii? Că o să fii mult mai slab.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Nov 17, 2022 11:35 am

Nu știu , mă doare capul și tot ce vreau acum este să dorm. Răspunde agitat. Probabil va trebuii să învăț cum să controlez toată chestia asta nouă. Dar nu am idee cum. mormăie acuma.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Nov 17, 2022 11:44 am

Cum să dormi? Dacă te atacă cineva în somn? şi chicoteşte. Încearcă să puncteze mult faptul că acum e pe cont propriu. De fapt, poate e mai bine că nu te aliezi cu mine că sunt curioasă ce o să se întâmple cu Raven şi familia ei dacă un înger de omoară în somn. Crezi că se întorc împotriva îngerilor sau rămân loiali ca nişte căţeluşi? şi face o faţă gânditoare, cu mâinile în şold.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Nov 17, 2022 11:50 am

Damian fiind un mare troll, Răspunde: O să te ajut dacă faci sex cu mine ca să mă descarc. Altfel nici o șansă. well, a zis o chestie de genul intenționat ca să o pună și pe ea intr-o postură de a alege între ce e corect și ce trebuie.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Nov 17, 2022 11:59 am

CE MĂ?! zice tare şi rămâne cu gura căscată câteva momente, apoi oftează. Nu avusese în plan vreodată să se fută cu el, având în vedere conflictului lui cu Kaneki, dar era un avantaj că e băiat frumos. Face o pauză şi după revine: Orice vietate pe care o atingi, moare. Deci nu prea e posibil aşa ceva.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Nov 17, 2022 12:05 pm

Oh, deci ești de acord. Good. Hai în baza mea din altă dimensiune. Am acolo droguri ca să mă liniștească. Că acum distrug tot din cauza emoțiilor. Răspunde ceva mai vesel acum. Damian being Damian. In plus, nu ne poate vedea nimeni, nici Raven, nici Kaneki. Nu funcționează magia acolo. ca să o liniștească. Damian vede sexul doar ca ceva fizic, nu emoțional. De aici și comportamentul.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Nov 17, 2022 12:10 pm

Fata rămâne surprinsă de cât de lejer e el, dar n-are decât să ofteze lung şi să meargă după el. Ţi s-a mai zis că eşti foarte ciudat? îl întreabă pe drum. Şi sper că e de la sine înţeles că nimeni altcineva nu trebuie să afle de faza asta.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Nov 17, 2022 12:16 pm

Compensez prin calitatea sexului. zice scurt la faza de ciudat. Tu știi că o să ne avem amândoi la mână, nu? Amândoi avem pe cineva de pierdut. ia o tenta mai serioasă. Astfel intra amândoi in portal și ajung in dimensiunea lui. Era un spațiu complet alb cu o vilă mare. De regulă aici mă antrenez. O zi pe pământ e echivalentul a 4 luni aici. O să am nevoie de tine de o săptămână pământești. ii zice atât serios, cât și horny puțin. Voia să se antreneze dar să aibă și sex la îndemână.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Nov 17, 2022 12:37 pm

Chicoteşte puţin când îl aude dar se uită atent împrejur. Era o zonă interesantă şi frumoasă. O săptămână pămânească aici? Adică mă vrei un an şi ceva în lumea asta? şi se uită mirată la el. Well, la asta nu se aştepta dar cumva e bine. Adică nu refuz. Ne putem antrena pentru bătălia care va urma cu îngerii. şi se simte deja mai relaxată. Intră în casă şi vede că era mobilată modern, aerisită, în negru şi alb. Ştii că te poţi antrena şi singur. De ce mă vrei atâta timp aici? se gândeşte totuşi să întrebe, pentru că ea trebuie să fie atentă să nu divulge informaţii confidenţiale legate de îngerii decăzuţi la persoanele nepotrivite.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 100 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 54 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum