Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 78 of 100 Previous  1 ... 40 ... 77, 78, 79 ... 89 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 26, 2022 11:20 pm

E bine. și uite că și Ragnar e malefic. Pune telefonul in fata brunetei. Argintiul când o vede roșește imediat și e ceva mai timid Bună, Cecilia, cum e zborul? zise pașnic. Jimin când vede tot, ii face semn lui Shirley. Aaaa. Punem pariu ca face copii și cu ea? Deja sunt doua. zise in șoaptă
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 26, 2022 11:25 pm

Cecilia termină de tuşit şi se uită urât la Ragnar pentru o secundă, apoi înapoi la telefon, ca şi cum nu e nimic ciudat între ei. Ăh, e bine, mersi. răspunde simplu şi în cap îi vine instant imaginea cu ei doi la nuntă când aproape că se sărutau şi se pierde puţin cu gândul. Tu ce faci?
Shirley pune o mică oglindă în aşa fel încât să vadă în spatele ei unde erau Cecilia cu Ragnar. Ce pariu să punem că la cum vorbesc zici că sunt nişte adolescenţi proaspăt îndrăgostiţi. şi râde puţin de ei. Dacă mai vine pe pământ, mă aştept la încă un copil, clar. îi răspunde lui Jimin.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 26, 2022 11:35 pm

Aceeași viziune are și el și îl ia cu emoțiile. Se roșește și se bâlbâie. Sunt ok. Cu treaba de zeu. și acționează destul de adolescentin pe o treaba serioasă. Am o întrebare pentru tine. Cum stai cu somnul ? și o întreabă direct , ca da, era curios.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 26, 2022 11:51 pm

Bruneta se uită surprinsă la el, că fix despre asta discuta mai înainte. Ăh, binişor. Tu? şi nu ştie dacă să îi zică adevărul sau nu. Ce fac?! Îi spun? Ai zis că Shiva l-a făcut să uite asta intenţionat. îl întreabă repede pe Ragnar. Shirley deja nu se mai uită cu oglinda, ci se întoarce cu tot corpul şi faţa la ei. Voi doi nu eraţi certaţi? îl întreabă direct pe Damian.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 26, 2022 11:58 pm

El când o vede așa , ii face jocul. Știam ca ești stresată. Bine ca ești ok. după ii Răspunde lui Shirley Zise bruneta cu blonzii in vacante . ca să o cicalească. Nu zice nimic. ii Răspunde lui Ceci.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Nov 27, 2022 12:05 am

Shirley se strâmbă la el şi se întoarce înapoi pe scaun. Cecilia face cum spune Ragnar şi nu se dă de gol cu visele, dar nici nu ştie ce să îi mai spună, fiind prea încurcată în emoţii. Păii... Sper că Estelle şi copilul sunt bine. Iar în timpul ăsta, Raven se trezeşte şi se freacă puţin la ochii. Ea oricum nu aude nimic pentru că are căştile în urechi. La naiba. Am dormit pe Kaneki.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Nov 27, 2022 12:10 am

De asemena Akame și copilul vostru. Răspunde pașnic.Mi-a părut bine să vă aud din nou. Chiar dacă sunt in exil, puteți să mă sunați. Pa pa. zise pentru toți și face cu mâna. A avut niște emoții pt bruneta , daaar s-a controlat.
Kaneki in schimb încă dormea , dar nici gălăgia din spate nu îl deranja.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Nov 27, 2022 12:17 am

Bruneta oftează lung şi dă telefonul înapoi lui Ragnar. Lasă capul pe spate şi se gândeşte la vise. Spera să nu dureze multe nopţi treaba asta. Raven se uită la Kaneki şi după în jur şi în spate, să vadă ce fac ceilalţi din familie. Culcă-te liniştită, că mai avem două ore de zbor. îi spune lui Raven şi îi face semn să se întoarcă înapoi. Movalia nu comentează şi lasă iar capul pe umărul lui Kaneki, dar încă nu adoarme, ci stă pe telefon.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Nov 27, 2022 12:23 am

Cum lumina din telefon îl trezește , brunetul se uită la movalie. Ai dormit bine? întreabă pașnic. Altul cu somnul.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Nov 27, 2022 12:27 am

Raven ridică repede capul de pe el. Nu voia să fie prinsă că stă pe el, dar acum asta e... Am dormit foarte adânc şi.. cred că am căzut pe tine. Scuze. îi spune întorcându-se cu faţa la el.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 78 of 100 Previous  1 ... 40 ... 77, 78, 79 ... 89 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum