Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 88 of 100 Previous  1 ... 45 ... 87, 88, 89 ... 94 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 88 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 28, 2022 1:37 pm

Încă o ține bine de fund și o mișcă și el. Faptul că ii strălucește părul și sunt lipiți îl excita tare. Raven... ii geme numele.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 88 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 28, 2022 1:40 pm

Movalia îl muşcă de buză şi se uită la el. Da, Kaneki? întreabă în timp ce se apăsa mai tare pe el. Părul îi cade pe pieptul lui, iar lumina trece deja de jumătate.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 88 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 28, 2022 1:42 pm

Nu îți mai dau drumul. zice autoritar și posesiv, o sărută lung și apasat, simțind și el cum devine din ce în ce mai excitat.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 88 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 28, 2022 1:46 pm

Începe şi ea să geamă mai des şi mai tare şi într-un final are orgasm. Îşi apleacă capul lângă gâtul lui şi părul străluceşte puternic, apoi se stinge.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 88 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 28, 2022 1:48 pm

Orgasmul lui e în același timp cu al ei. Ca să fie sincronizare. Brunetul se uită la movalie. Ii era tare drag de ea. Mi-a fost dor de tine.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 88 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 28, 2022 1:52 pm

Ridică capul şi îl sărută pe obraz, apoi se aşează în pat lângă el. Şi mie. îi răspunde zâmbind, apoi începe să se joace cu părul lui lung. Iar din cauza asta, se adânceşte iar în gânduri în timp ce îl învârte pe un deget.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 88 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 28, 2022 1:59 pm

Raven, tot ce vreau este să mai avem o relație. Consider că ne trebuie prezenta celuilalt. zise simplu în timp ce o privește zâmbind
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 88 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 28, 2022 2:01 pm

Raven se trezeşte din transa ei şi se uită surprinsă la el. Acum era momentul potrivit să spună şi ea ce are pe suflet: Şi eu vreau să mai încercăm odată, dar... nu te deranjează faptul că am trei copii cu Damian? Nu o să îi neglijez pentru o relaţie, că ei nu au nici o vină. spune totuşi cu o mică anxietate.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 88 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 28, 2022 2:27 pm

Kaneki știe in ce se băga totuși. Pe cât de gheață are inima acum, nu are ceva cu sufletele nevinovate. Mai ales a lui Raven. Oftează lung. Având in vedere că cel mai mult timp il petrec in iad, nu as avea o problema cu copiii tai. Cat timp putem sta împreună, te ajut si eu. zise simplu. Ca nici el acum nu mai poate avea relația de dinainte. Are responsabilitate acum.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 88 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 28, 2022 2:33 pm

Răsuflă şi ea când aude răspunsul şi îşi încrucişează degetele de la o mână cu ale lui. Mersi. Chiar mă simt depăşită de situaţia actuală. Într-un fel nu vreau să te împovărez cu copii care nu sunt ai tăi, dar nici nu aş putea fi cu cineva care nu îi acceptă şi nu mă ajută. zice ce are pe suflet şi se uită la tavan. Şi mai e şi treaba asta cu sentimentele... Nu mai pot să le închid. Vă iubesc mult pe amândoi. şi acum vine în joc şi alcoolul cu o durere de cap şi vulnerabilitate emoţională care o fac să lăcrimeze. Asta e ultima noastră reîncarnare şi simt că viaţa mea e un haos. Chiar acum când era cel mai important ca totul să meargă bine. Fix ce şi-a dorit cel mai mult -să aibă o familie liniştită- nu i-a mers. Karma că l-a ajutat pe Damian cu planul.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 88 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 88 of 100 Previous  1 ... 45 ... 87, 88, 89 ... 94 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum