Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 80 of 100 Previous  1 ... 41 ... 79, 80, 81 ... 90 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 80 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Nov 27, 2022 2:20 am

Kaneki când o vede roșește instant Îți sta bine. și zâmbește. Astfel toată lumea e afara. Jimin simte ceva și se teleporteaza. A pus niște vampiri spioni ca sa se uite după copiii lui Raven. Nu îmi strigați voi planurile! striga blondul ca aceeași fata a lui Damian cu copiii lui, doar is gemeni. Bate niște fraieri și iar e la bruneți Ce bine că am pus niște spioni lângă copiii lui Raven. Iar era fratimiu pe aici și mai venea cu un plod. zise urâcios. Izaya rade la maxim
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 80 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Nov 27, 2022 2:27 am

Shirley începe şi ea să râdă. Mersi. Trebuia să ne gândim şi noi la asta. şi uite aşa stă liniştită pe un şezlong să se bronzeze. Mersi. şi îşi aprinde ţigara şi iese cu Kaneki. Dar ea nu vrea să stea la bronz, ci se duce în apă şi stă pe margine ca să fumeze. Cum acolo nu era numai tutun, ci şi iarbă, simte că se mai relaxează şi că nu mai e aşa tulburată emoţional. Adică dacă cu vrăji nu îşi poate opri sentimentele, măcar cu fumatul să meargă. Ajunge şi Cecilia cu Akame, Cecilia fiind şi ea provocator îmbrăcată. O bătea gândul să îi trimită un selfie lui Damian, dar când nu e evidentă.
Spoiler:
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 80 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Nov 27, 2022 2:35 am

Jimin știind mereu tot, trage o poza cu Cecilia când se apleca și ii trimite lui Damian. Știu că o vrei. Ia de aici. cu emojiuri malefice. Unu, te urăsc. Doi, șterge poza. Nu e ok sa faci poze la persoane pe ascuns. zise moralistul din el. Daar Jimin ii da dreptate și face asta.
Kaneki știind de movalie , sta cu ea pana e mai relaxata.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 80 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Nov 27, 2022 2:41 am

Cecilia nu ştia ce i s-a întâmplat ci doar se pune pe marginea piscinei cu picioarele în apă. Raven termină ţigara şi o aruncă la un coş, apoi intră cu totul în apă. Asta o ajută să se răcorească. Iese după cu capul la suprafaţă şi părul i se desprinde. Hei, Kaneki, pe cât pariem că te bat la o întrecere? Facem înconjurul insulei înotând, de la scaunul salvamarului. Orice abilitate e permisă.îi spune ca să facă lucrurile mai interesante, pentru că lumea era pusă prea pe relaxare şi erau plictisitori.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 80 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Nov 27, 2022 2:48 am

Jimin acuuuum e un drăguț , karma. Face poze normale la toți cu aparatul de fotografiat , poze de vacanța. Poate nu e aici, dar sa aibe niște poze. și se teleporteaza la Damian. Yo. Am zis ca poate vrei și tu niște amintiri cu noi. Dacă nu poți venii. și ii da pozele. Lui Damian ii topește inima. Așa ca ii da și el poze din spațiu. Astfel se întoarce Jimin la bruneți Vreți sa vedeți poze din spațiu Live? către bruneți.
Akame sare in apa și o provoacă pe sora ei la bălăceală. Kaneki in schimb ii place ideea. Ma bag.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 80 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Nov 27, 2022 2:52 am

Shirley e curioasă şi se apropie de Jimin să se uite. În schimb, Raven cu Kaneki se teleportează în mare, pe aceeaşi linie cu salvamarul. Ok, primul care dă ocol insulei şi ajunge înapoi aici poate pune o provocare celuilalt. Ce zici? spune pe un ton uşor competitiv, în timp ce plutea în apă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 80 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Nov 27, 2022 2:55 am

Pe locuri, fiți gata, start. și începe cursa. Daaar cum Damian e un băgăcios, in spatele lor apare un rechin gigant și monstru din spațiu. Ha. Ăsta e Damian. Să te fut in gură de bulangiu băgăcios . și înoată cu mai multă motivatie din cauza rechinului.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 80 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Nov 27, 2022 3:01 am

Raven vede şi ea şi îşi face două propulsoare în mâini. Că a zis că pot folosi orice putere. Damian, pentru asta, când terminăm cursa, să iei monstrul la tine şi să-l omori. îi spune şi ea ca să-l certe într-un fel.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 80 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Nov 27, 2022 3:04 am

Desigur șefa. Dar tot vă mai dau. Acum eu sunt arbitru. le zice la amândoi și pe sub ei apar caracatițe mutant ca sa ii prindă de picioare. Kaneki își face mâinile in focul iadului și este propulsat și el.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 80 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Nov 27, 2022 3:08 am

Iar movalia are altă idee şi anume se apropie de suprafaţă, ca să fie cât mai departe de monştrii şi îşi face o coadă de sirenă. Aşa se mişcă mult mai rapid şi nici nu mai stă cu grija că e atacată. Fir-ai tu, Damian! îşi spune în gând. Şi cu o mână aruncă o plasă din magie neagră în Kaneki, ca să îl împiedice din înotat.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 80 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 80 of 100 Previous  1 ... 41 ... 79, 80, 81 ... 90 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum