Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 86 of 100 Previous  1 ... 44 ... 85, 86, 87 ... 93 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 86 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 28, 2022 11:24 am

O să ii dau voie să te pipăie. De vrea mai mult il bat. zise blondul autoritar si protectiv. Mnoh , chestie comuna între el și frasu. Eu mă uit după Raven.
Să ii văd reactia.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 86 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 28, 2022 11:35 am

Astfel Serena pleacă după Kaneki. Dansa în apropierea lor, cu un pahar în mână şi la un moment dat se dă obosită. Se pune la o măsuţă mică chiar lângă ei. Dă paharul pe gât şi trage cu ochiul la Kaneki. Raven cum fuma şi se uita împrejur, o vede imediat pe străină. Iar Serena pune o mână pe umărul lui Kaneki. Ah, asta e melodia mea preferată. Nu vrei să dansezi cu mine? îl întreabă şi se apropie de el, făcând evident decolteul ei.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 86 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 28, 2022 11:42 am

Cum Kaneki era pe alcool și uscat, nici nu stă pe gânduri și o ia de mână ca să danseze cu ea. Măcar el să se distreze. Jimin trage cu ochiul la amândoi.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 86 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 28, 2022 11:46 am

Movalia ridică o sprânceană şi o analizează pe tipă de jos în sus. Ce mai e şi cu asta? Dar Serena profită de ocazie şi dansează suav cu el, îi pune mâinile pe şoldurile ei stau destul de apropiaţi.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 86 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 28, 2022 11:51 am

Kaneki o prinde de fund și dansează cu ea. Jimin își menține nervii în el ca să nu facă o scenă. Alți doi care vor să se fută dar nu știu cum să înceapă. Încă un cuplu dinasta si imi dau demisia.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 86 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 28, 2022 12:07 pm

Serena chicoteşte în sinea ei, ştiind că Jimin o să fie deranjat de fază. Dar nu durează mult că Raven stinge ţigara şi merge la ei doi. Îl ia pe Kaneki de mâna care era pe fundul lui Serena şi îl întoarce către ea. Însă blonda e şireată. Poţi să îţi aştepţi rândul. Sau ţi-e frică că n-o să mai vrea apoi? şi îl ia pe Kaneki de braţ, unde avea muşchi. Mai atinge-l odată şi rămâi fără degete. spune Raven posesiv şi îi prinde mâna, aproape că i-o dă peste cap. Damn. Ce posesivă e. îşi zice în gând şi râde.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 86 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 28, 2022 12:18 pm

Jimin se uită și chicotește. Kaneki în schimb e rău acuma Te distrezi sau nu in seara asta? Că dacă nu, măcar o fac eu. zise cu tupeu, la beție și ceva extaz.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 86 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 28, 2022 12:22 pm

Well, cu întrebarea asta e prinsă pe nepregătite, că ea oricum nu era genul care să petreacă în club. Dar se uită urât la tipa aia şi apoi îi lasă mâna şi îl sărută pe Kaneki. Alcoolul îşi spune cuvântul. Bine, hai să ne distrăm. zice încet după ce rupe sărutul. Serena se uită scurt la Jimin şi zâmbeşte.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 86 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 28, 2022 12:27 pm

Kaneki ca să fie sigur, o ia la dans și tine mâinile pe fundul ei, cu fața aproape de a ei. Jimin răsuflă ușurat, lângă Serena Jesus jobul ăsta mă termină psihic.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 86 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 28, 2022 12:33 pm

Acum că era doar ea cu Kaneki, se simte mai uşurată. Dansează normal cu el şi la un moment dat merge la bar să mai ia două pahare pentru ei doi. Serena bea un vin rose şi ea. Dacă nici acum nu se combină, eu nu îi mai ajut. spune simplu şi pune o mână pe piciorul lui. Hai să ne distrăm şi noi.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 86 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 86 of 100 Previous  1 ... 44 ... 85, 86, 87 ... 93 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum