Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 85 of 100 Previous  1 ... 44 ... 84, 85, 86 ... 92 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 85 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Nov 27, 2022 2:47 pm

Damian oftează lung și revine la muncă. Ba da. Putem avea masa la restaurant. zise simplu. După toată joaca de zei chiar ii era foame.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 85 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Nov 27, 2022 8:13 pm

Astfel Shirley ia telefonul în mână şi găseşte cel mai sofisticat restaurant de pe insulă. Am făcut rezervare la o masă mare. Să vă îmbrăcaţi cât mai frumos. În 30 de minute mergem. şi uite că nu le prea lasă timp la dispoziţie. Raven se ridică de pe şezlong. Merg să îmi fac un duş, să mă spăl de apa asta cu clor şi sare. şi pleacă prima de acolo. Un duş sună bine şi pentru cupluri, atâta timp cât e duş la comun. Hope îl ia de mână pe Ragnar, fiind puţin pofticioasă. Atunci trebuie să ne grăbim şi noi. şi dă să plece. Hei! N-avem timp să vă futeţi ca iepurii, că după întârziem.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 85 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Nov 27, 2022 9:04 pm

Kaneki respecta distanta lui Raven. Asa ca face dus rapid separat. Dar mult timp ia luat să usuce parul ca helău e lung. Ragnar deși o vrea pe Hope, cam ascultă de bruneta. Iar blonzii sunt deja gata oricum.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 85 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Nov 27, 2022 9:57 pm

Hope s-a supărat puţin că nu aveau timp de un shower-sex. Las că după cină nu ne mai opreşte. spune în şoaptă şi după se pregăteşte şi ea. Revin la grup, toţi pregătiţi, Raven îmbrăcată într-o rochie special dăruită de la Shirley, că e single şi îşi permite. Bun, să mergem. şi uite cum Shirley aduce o fucking limuzină pe insulă ca să se deplaseze.
Spoiler:
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 85 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Nov 27, 2022 11:18 pm

Astfel toți sunt in limuzina și merg. Kaneki în schimb ii zice ceva drăguț că vrea să fie atent cu ea De vrei să
te descarci, te astept oricând
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 85 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Nov 27, 2022 11:25 pm

Raven stătea chiar lângă el, dar după cum o ştim pe movalie, foarte rar îşi arată sentimentele, numai în anumite situaţii sensibile, aşa că deocamdată îi zâmbeşte şi îl ia de braţ. Ştiu că pot veni la tine pentru asta. Mersi. şi după tace. Dar în conversaţie se bagă Serena. Am găsit un club super aproape de restaurant. Cine vrea să meargă acolo după masă? şi se uită în special la cei tineri. Hope se lasă pe spate. Seara asta cred că zic pas. La fel şi Shirley. Raven ridică din umeri, indiferent. De ce nu. Şi Cecilia se uită la sora ei: Mergem şi râdem de băieţii care se dau la noi, că suntem lesbie? apoi chicoteşte.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 85 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Nov 27, 2022 11:36 pm

Am chef de alcool si dans, mă bag. zise entuziasmat brunetul. Argintia are chef de caterinca N-am mai făcut misto de unii de mult. Desigur că vreau. și are un zâmbet malefic.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 85 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Nov 27, 2022 11:43 pm

Când coboară toţi din limuzică, fiind numai cupluri care se ţin de mâini, Raven cu Kaneki coboară ultimii şi îl ţine şi ea de braţ. Dar era tăcută şi prinsă în gânduri, că se gândea la toată faza cu Kaneki şi Damian şi la viitorul ei. La masă sunt puşi unul lângă altul şi Raven după ce comandă mâncarea, comandă şi nişte alcool. Hope observă asta şi se uită la Shirley, dar bruneta n-are ce face. Unii combat depresia stând închişi, cum făceam eu cu Cecilia. Ea combate depresia cu alcool. îi transmite ca fata să nu zică nimic despre asta.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 85 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Nov 27, 2022 11:58 pm

Kaneki fiind ultimul alcoolic ca Raven, comanda niște sticle de Gin,Rom,Coniac, Whisky și Vodka, plus sucurile aferente. Hai să ne facem praf. ii zice ca însuși dracu, ca chiar e, să dea drumul la distracție.
Izaya în schimb ii lasă în pace Sunt doi alcoolici depresivi. Ori se fut de la alcool, ori o să fie leșinați.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 85 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 28, 2022 9:40 am

Raven e mulţumită de treabă şi începe să bea şi să mănânce cu Kaneki. Cel puţin până se întorcea la copii, îşi permite să se distreze. Astfel, după ce masa se termină, unele cupluri merg înapoi la vilă şi restul în club. Cecilia îşi trage sora de mână direct în mijlocul mulţimii ca să danseze sexy împreună. Pe Raven o luase puţin durerea de cap aşa că îşi aprinde o ţigară şi se pune pe un scaun. Dar Serena avea deja un plan. O să mă fac în altă fată şi o să mă dau la Kaneki ca să o enervez. îi zice la ureche lui Jimin. Şiii se transformă într-o brunetă cu părul lung cât al lui Raven, cu ochii mov ca ai ei, de înălţimea ei, singurul plus fiind un corp mult mai bombat. La ce beat e, poate mă şi confundă cu ea. şi chicoteşte.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 85 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 85 of 100 Previous  1 ... 44 ... 84, 85, 86 ... 92 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum