Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 44 of 100 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 72 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 44 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 21, 2022 11:10 am

O mângâie pe cap cu drag. Te am doar pe tine și nu te voi dezamăgii, jur. după ii ridica bărbia. Mâine alegem planeta și facem bagajele. Până atunci, hai să ne distrăm cât de mult putem. Ce zici? o sărută și ii zâmbește.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 44 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 21, 2022 11:26 am

Sigur. Ai ceva în plan? îl întreabă şi se suie pe el să îl sărute în continuare.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 44 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 21, 2022 11:30 am

O ține in brațe și o pipăie. Hmm. O plimbare cu motorul pana la parcul de distracții și să mergem la un bal mascat noaptea. zise printre săruturi.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 44 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 21, 2022 11:42 am

Ohh bal mascat. Nu am mai fost de mult. şi se excită iar, îl bagă înapoi în ea şi începe să-l sărute pe gât.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 44 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 21, 2022 11:47 am

Damian o prinde de fund și o mișcă. Dar nu atât de tare ca să nu fie auziți. Mrrr. Credeam că doar eu sunt ăla care vrea dragoste. da, cu Estelle nu mai folosește cuvântul sex. Vezi că la bal sunt cu ochii pe tine. Sunt foarte gelos să știi.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 44 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 21, 2022 11:58 am

M-am dedicat ţie cu totul, am acceptat să fiu exilată cu tine şi îţi port copilul. Chiar crezi că mai e nevoie să fii gelos? îi spune cicălitor şi îl muşcă de buză.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 44 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 21, 2022 12:01 pm

Dacă nu aveam sentimente pentru tine , nu eram gelos. și o mușcă de buză și o sărută frantuzesc după , in timp ce o strânge de fund și o mișcă mai tare.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 44 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 21, 2022 12:13 pm

Astfel cei doi termină şi runda doi şi după merg să îşi desfăşoare ziua cum au planificat. În timpul ăsta Raven şi-a terminat criza de plâns, a aranjat casa, a dat comandă de mobilă şi diferite lucruri. Amenaja frumos noua casă. La casa vampirilor, Hope cu Ragnar erau în sufragerie împreună cu Serena şi Jimin când intr-o dată, în braţele lui Hope apare un pergament cu noile reguli din Rai. Ca să fie sigur că toată lumea le citeşte, Yahve a trimis câte unul la fiecare înger. Ah, a funcţionat planul. zice zâmbind şi desface pergamentul ca să înceapă să citească ce s-a modificat. Le citeşte pe fiecare în parte şi la final spune cu un ton încet: Relaţiile dintre îngeri şi alte specii sunt permise, fără constrângeri şi prejudecăţi. şi rămâne surprinsă. Serena se aştepta acum ca cei doi în sfârşit să aibă parte de nişte acţiune.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 44 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 21, 2022 12:29 pm

Plan? Ce plan? Nu știu nimic. răspunde Ragnar la prima propoziție a lui Hope. Dar e plăcut surprins de a doua totuși. A manipulat Damian mai multă lume ca să reformeze raiul. zice Jimin pe scurt. Ragnar oftează lung și se uită la Hope. Poartă pică pe Damian, daaar nu e important acum. Și cum e menționat , argintiul dă un ultim mesaj. Atât lui Jimin și Serena , cât și lui Raven. Ca Ragnar să prindă curaj cu Hope, făceți-l gelos.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 44 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 21, 2022 12:39 pm

Raven plănuia camerele bebeluşilor când primeşte vestea aia. Pentru câteva momente e gen ''wtf de unde ştie şi de ce îmi zice mie'', apoi îşi aminteşte că ei acum sunt zei şi ştiu tot şi începe să chicotească. Ok, dar cu cine să îl facem gelos? Trebuie să fie cineva nou, poate competitiv ca să îl întărâte şi pe Ragnar totuşi, că e prea liniştit. Serena se gândeşte puţin şi i se pare că ar fi interesantă următoarea idee: Jimin tânăr? Înafară de Shirley şi Izaya, nimeni nu mai ştie cum arăta Jimin pe atunci. Şi cine ştie cum să întărâte un vampir mai bine decât Tatăl Vampirilor? spune şi ea malefic. Nu ar fi geloasă pe treaba asta, că ştie că ea cu el sunt legaţi pe viaţă, plus că o să supravegheze şi ea treaba.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 44 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 44 of 100 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 72 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum