Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 89 of 100 Previous  1 ... 46 ... 88, 89, 90 ... 94 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 89 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 28, 2022 2:42 pm

Eu m-am simțit trădat de Estelle când am aflat că e însărcinată cu el.Noi aveam in plan asta. Cu el s-a vazut de două ori si a rămas fără să se mai gândească la ce simt eu. și oftează Cu mine niciodată nu si-a aprins parul cum ai facut tu cu mine acum.Deși imi e suflet pereche. Sentimente pentru ea nu am. Așa că pot să te ajut cu ce pot. și o ține de mână. Chestia aia chiar la rănit pe brunet destul de tare.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 89 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 28, 2022 2:52 pm

Raven se pune deasupra lui iar, cu fundul pe penisul lui. Ştii diferenţa dintre mine şi Estelle? Cu mine ai avut vieţi mai frumoase. se laudă puţin, cu un zâmbet şiret pe buze. Dacă stau să fac un total, am fost în egală măsură cu tine şi cu Damian. Iar în restul am murit. Deci universul ăsta decide cine câştigă dintre voi doi. şi îl sărută iar pe buze.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 89 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 28, 2022 2:55 pm

Brunetul zâmbește șiret si intra în ea din nou. Să știi că o să vreau un copil cu tine. și o sărută pe buze pasional.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 89 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 28, 2022 2:58 pm

Movalia geme iar şi se uită în ochiii lui. Mai încolo puţin. După ce mă ceri. şi uite şi posesivitatea ei cum se exteriorizează iar. Între timp se face ora de acel ''foursome'' plănuit, doar că Serena face o magie şi îi vede pe cei doi. Se pare că lucrurile s-au concretizat acolo, deci nu o să o chem pe Vishnu seara asta. şi îi pare puţin rău, că îi place de Vishnu. Dar nu vreau să anulăm. Îmi sunteţi datori cu un foreplay între voi doi. îi spune lui Jimin.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 89 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 28, 2022 3:00 pm

Hmm. Facem asta, după eu cu tine Serena și după threesome. zise argintiul pofticios de amândoi.  Având in vedere că și eu m-am culcat cu altele cât timp Serena era pe uscat , nu comentez. oftează și e împăcat cu ideea.
Hmm. Vezi că Lucifer nu prea e cu biserica. Dar găsim o soluție. și face și el pe posesivul acuma.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 89 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 28, 2022 3:06 pm

Serena cu Jimin pleacă la Damian să facă necurate, în timp ce Raven în sfârşit reuşeşte să mai iasă din depresie. Păi nu mă căsătoresc cu Lucifer, ci cu Kaneki. zice simplu. Mă interesează inelul, jurămintele şi actele. şi i se aprinde iar părul. Se pare că e foarte sensibilă la sexul cu Kaneki şi Damian.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 89 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 28, 2022 3:09 pm

Ții le dau. Iti dau tot ce vrei. și o pipăie și începe să geamă. Legat de gemeni, Damian e ăla agresiv și autoritar iar Jimin devine submisiv în fața lui. Are acest efect cu toată lumea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 89 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 28, 2022 3:47 pm

După o lungă perioadă, Raven se simte în sfârşit pusă pe primul loc în viaţa cuiva. Chiar avea nevoie de asta. Geme şi ea de plăcere şi se mişcă mai repede. Serena se aşează pe un scaun şi se uită la cei doi în timp ce suge o acadea. Ah, ce bine vă stă împreună.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 89 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 28, 2022 3:59 pm

Kaneki deja avea orgasm și se uită la ea foarte îndrăgostit. În paralel, Damian la făcut pe blond ca pe femeia lui, adică capra, ii gemea și numele. Tu esti următoarea. zise argintiul către blondă în timp ce îl strânge de păr pe blond și ii împinge capul de perna. La vrut de mult timp.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 89 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 28, 2022 4:08 pm

Raven cu Kaneki termină partida pe seara aia şi rămân la poveşti şi fumat.
Serena se ridică şi merge la cei doi. Abia aştept să-mi vină rândul. spune cu tupeu în timp ce se uită la buzele lui Damian, apoi îl sărută cât încă îl călărea pe Jimin.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 89 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 89 of 100 Previous  1 ... 46 ... 88, 89, 90 ... 94 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum