Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 46 of 100 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47 ... 73 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 46 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 21, 2022 7:42 pm

Blondul le face cu mâna și pleacă. Trec in jur de 35 de minute și un alt blond bate la ușă. Era Jimin cel tânăr. Sunt eu Jimin. Puteți să deschideți ușa? se aude de afara o alta voce, mult mai tânără.
Spoiler:
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 46 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 21, 2022 7:50 pm

Oh, ce bine că a ajuns în viaţă! spune Serena jucând teatru. Hope, îi deschizi tu? Fata nu înţelege de ce să meargă ea şi nici nu i se dă o explicaţie, dar cum e politicoasă, acceptă şi merge ea la uşă. Hei! Eu sunt Hope! Intră. spune politicos când îl vede şi îi face loc să intre.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 46 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 21, 2022 7:56 pm

Ragnar se uita la el, nu părea ca blondul e puternic. Dar Jimin lup bătrân ii spune: Numele meu e Jimin. Îmi pare bine. N-am mai văzut de mult o fată așa frumoasă ca tine. Ești vampir? și întinde mâna ca sa dea noroc cu ea. La vorbele astea Ragnar tresare imediat și se uita la ei.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 46 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 21, 2022 8:10 pm

Fata se simte flatată şi dă mâna cu el. Ah, mersi. Nu sunt vampir totuşi, sunt înger. îi răspunde politicos, şi cum regulile tocmai se modificaseră şi poate el nu ştia, ţine să precizeze: Dar nu e nici o problemă. Îngerii nu mai sunt restrânşi din a fi prieteni cu vampirii şi alte rase impure. Serena râde în sinea ei când aude conversaţia.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 46 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 21, 2022 8:14 pm

Whoaa, ce șmecher. Cum arată raiul? Ai poze? și face pe interesatul ca să o tragă de limbă. As fii mai mult decât bucuros să mă împrietenesc cu tine. Poate ieșim sa ne cunoaștem mai bine odată. și zâmbește larg. Ragnar lovește cu un deget de mai multe ori canapeaua și zice For Fuck sake. Încă un Damian. dar o zice pentru el, in șoaptă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 46 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 21, 2022 8:24 pm

Iar ea nu bănuieşte nimic şi zâmbeşte politicos pentru că îşi mai face un prieten. Poze nu am, dar îţi pot povesti într-o zi cum arată. Serena îl vede pe Ragnar că emană gelozie. Hei Jimin, bine ai venit. spune ridicându-se de pe fotoliu să îl salute. El e Ragnar, nepotul meu şi viitorul moştenitor al tronului lui Klaus. începe să-i spună ca să stârnească o reacţie de la Ragnar.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 46 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 21, 2022 8:31 pm

Abia aștept să îmi povestești. Poate după cină. ii zice lui Hope in timp ce ii zâmbește. Atenția o mută la Ragnar Bună, eu sunt Ragnar, prietenul lui Hope. spune serios și ii întinde mâna. Jimin dă noroc cu el, dar cu o strânsoare puternica cât sa îl țină minte. Bună. Eu sunt Jimin. Îmi pare bine. Acum înțeleg când ziceau că este puternic.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 46 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 21, 2022 8:38 pm

Să te servesc cu ceva? Ţi-e foame? Ţi-e sete de nişte sânge? îl întreabă şi îşi trece mâna prin părul lui ca la copilul ei, plus că îi plăcea că e iar tânăr dar trebuie să se abţină. Hope se pune lângă Ragnar, dar e atentă la blond.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 46 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Nov 21, 2022 8:40 pm

Da. Poți te rog frumos Doamnă Serena să îmi servești ceva in Bucătărie? A fost un drum lung. și face pe copilul politicos. Ragnar se uita la el cu coada ochiului.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 46 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Nov 21, 2022 8:49 pm

Blondina aprobă şi merge la bucătărie. Aveau un dozator de sânge proaspăt şi îi pune într-un pahar de sticlă, apoi se gândeşte ce să îi ordone bucătarului să gătească. Deja emană gelozie. Ce drăguţ. spune scurt, în şoaptă. Hope rămâne cu Ragnar în living. Ce băiat prietenos. Păcat că a fost nevoit să fugă de acasă. spune ea inocent.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 46 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 46 of 100 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47 ... 73 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum