Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 97 of 100 Previous  1 ... 50 ... 96, 97, 98, 99, 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Nov 29, 2022 6:03 pm

Argintiul si-a făcut dus solo și a pregătit la masa un festin cât să doarmă ok toți trei. La care Jimin Serena ti-a cedat tie. O să te mai vrea. Asa ca imi esti dator. zise oleacă gelos blondul Uh. Cu ce? și mănâncă ceva Paai daca te va vrea si pe tine, va trebui sa o protejezi împreună cu mine. Lumea vampirilor nu e asa pasnica sa stii. Asa ca imi trebuie si ajutorul tau. zise sincer. Argintiul când aude de asta ii spune blondei la ureche, în șoaptă I am going to be your superman, babe. și o mușcă de buza după , cu privirea în ochii ei. Sa îl facă gelos pe blond cu charmul de tip Damian.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Nov 29, 2022 6:09 pm

Ea roşeşte când îl aude pe Damian şi îl împinge repede cu o mână. Apoi se uită la Jimin. A avut mereu asta în plan? Să-i rămână Damian dator. îşi spune în gând, că situaţia e puţin suspicioasă. Dar oricum adevărul nu mai conta că fapta e deja făcută. Doi zei care se luptă să mă protejeze? Abia aştept. spune apoi cu voce tare şi începe să mănânce.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Nov 29, 2022 6:25 pm

De mă ajuti și tu cu Raven in caz de e ceva serios, mă bag. zise scurt. Imi e draga Raven. Așa că accept. Să fim toti ok. și continua cina. Damian era gata de plecare și ii zice la ureche blondei Vezi că așa cum am fost noi in seara asta, am fost in relatii. In caz de erai curioasă de cum ai fii avut o relație cu mine. Au fost multe să știi. o pupa pe obraz și pleacă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Nov 29, 2022 7:06 pm

Serena mănâncă în continuare şi îi face cu mâna când pleacă. Înseamnă că şi eu aveam un comportament mai maleabil acolo. îşi răspunde în gând pe un ton mai amuzat. Tot pe Jimin îl plăcea mai mult, că în universul ăsta nu s-ar potrivi cu Damian. Atunci hai să mergem şi noi.
Şi aşa se sfârşeşte seara. Raven cu Kaneki adorm împreună după multe poveşti. Singurii trezi erau... Hope cu Ragnar. Care rupeau patul. Tu nu oboseşti niciodată? îl întreabă curioasă şi îşi prinde părul în coadă. Ea încă avea energie. Până să fii zeu mai oboseai şi tu, ca orice om...
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Nov 29, 2022 7:22 pm

Planul mi-a reușit. Ai făcut treabă bună. ii zice zâmbind și o mângâie pe cap.Ăăă. Păi pe asta mă bazez eu, pe stamina. și chicotește
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Nov 29, 2022 7:26 pm

Aha. Mă gândeam eu că l-ai manipulat pe Damian. şi chicoteşte. Acum sunteţi chit cu manipularea. Dar rămâneţi datori la mine. şi scoate limba jucăuş, apoi intră în dormitor cu el. Hope îl trage pe Ragnar deasupra ei şi îl sărută iar. Aşa trece şi seara. Raven se trezeşte înaintea lui Kaneki şi se uită la el zâmbind. Se simte bine ştiind că îl are pe unul dintre cei doi alături de ea. Apoi ia telefonul să verifice camerele copiiilor şi după se uită pe net după inele de logodnă, de curiozitate.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Nov 29, 2022 7:34 pm

Acum sunt sigur că nu mă inseli. Cu mine si el, chiar nu te va mai tenta altii. și chicotește, dar cu un strop de adevăr. Damian s-a întors la Estelle iar Kaneki se trezește după.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Nov 29, 2022 7:50 pm

Nici nu mă tenta altcineva. Dar e drăguţ să te văd gelos. şi îl ciupeşte de obraz apoi se pun la somn.
Dimineaţă, Raven când îl simte pe Kaneki că se trezeşte, închide repede pagina web cu inele. Fuck, Raven. Abia v-aţi împăcat. Nu te cere azi. îşi spune în gând ca să se trezească la realitate. Neaţa. spune apoi cu voce tare când se întoarce către el şi îl mângâie.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Nov 29, 2022 7:52 pm

Kaneki se uită și ii zâmbește lung. Se vede ca sunt după sexul de împăcare. Ce fericită pari. Ai dormit bine. și ii mângâie parul.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Nov 29, 2022 7:59 pm

Având în vedere că de un an jumate mă trezesc singură în pat... îşi spune pentru ea. Dar după cum o ştim pe Raven, nu va exprima asta cu voce tare. Ah, da. E efectul vacanţei. se scuză repede. Se ridică din pat şi trage perdelele ca să intre lumină în cameră.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 97 of 100 Previous  1 ... 50 ... 96, 97, 98, 99, 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum