Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 8 of 26 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 17 ... 26  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jun 16, 2023 4:14 pm

Ce spui, mă?! şi chiar se supără. Când a venit Damian şi ne-a spus adevărul de te-a făcut să îngenunchezi în faţa lui, cine ţi-a luat apărarea fără să ezite şi l-a luat pe el la bătaie? Eu! Cine ţi-a spus după că chiar dacă el e prima mea iubire, nu te las pentru el? Eu! Raven oftează. Avea un temperament ca ea. Dar ce vezi tu? Nişte faze în care nu am putut să ne abţinem, pentru că aia e atracţia dintre noi. Atât. Şi pentru alea mă judeci? Şi tu ai făcut la fel! Recunoaşte că ţi-ai trezit toate amintirile şi pur şi simplu îl iubeşti doar pe el şi atât. Nu inventa scuze ca să mă faci pe mine să mă simt ca o persoană de căcat. Universul l-aţi creat împreună. Ai plănuit alături de el ca noi două să fim împreună. De la început ai vrut să-ţi baţi joc de mine. Nici una dintre celelalte fete nu zic nimic, dar se bucură că copii nu aud cearta asta. După faza asta nu mai rămâne nici loc de ''bună ziua'' gen..

Hope, ascultând vocea lui Ragnar, încearcă să se liniştească. După câteva momente îi dă drumul din braţe şi se întinde iar în pat. Copii sunt bine? încearcă să schimbe subiectul.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Jun 16, 2023 7:21 pm

Akame rămâne neutra si o asculta atent. Uite Cecilia care e treaba. E prima oară când mi se șterge memoria ca acuma pentru că lui Damian ii era frica sa nu pățești ceva. A încercat să mă facă să te iubesc , dar noi am fost mai degraba surori in majoritatea universurilor. Am avut câteva sentimente pentru tine, dar le-am pierdut pana sa îmi recapăt memoria. De folosit , te-am folosit. Asta nu neg. Dar si eu m-am lăsat folosită la rândul meu. Inteleg că ești furioasa pe mine. Dar eu trăiesc de o eternitate încercând sa il împac pe el cât si pe mine. Ce a fost cu Jin a fost o ultima încercare de care chiar am tras si cu despărțire cu tot, rămâne si copilul meu. De ai fii avut răbdare , Cecilia, nu mai ma despărțeam de tine. Eu nu am intenționat să plec chiar de am relația mea cu el. Tu ai renunțat la mine din cauza confuziei pe care o aveam , nu din cauza relației mele cu Damian de care ai aflat acum. Ce te supără așa? Pe la jumătatea poveștii practic am fost singura ca ai luat tot din casa fără măcar să fii vorbit cu mine măcar. Nu mai văd sensul să trag si sa vin după tine ca dupaia iar să pleci. Când am zis că îl iubesc doar pe el, pai chiar pe el doar îl iubesc. Nu mă împac si despart într-una cum am făcut-o cu tine. Nu e iubire adevarata. A fost o încercare cu care am fost de acord ca să nu îți risti viața. Dar n-are sens să mai contunuam.   spuse neutra si la rece, fără să pună gazul pe foc. De i-ar fii mai pasat de bruneta , era si ea la fel de nervoasa , dar nu mai simte nimic.


Last edited by Danu on Sat Jun 17, 2023 4:10 am; edited 1 time in total
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jun 17, 2023 4:04 am

Raven aude povestea şi inspiră lung. Ce metodă naşpa ai ales şi tu.. Dar sper să meargă, ce să zic. şi se uită la Cecilia. Bruneta rămăsese pe jos câteva momente. Se uita în gol şi derula în cap tot ce au trăit ele două şi ce ar fi putut face greşit. Şi nu găsea nimic. Am ales să renunţ la noi când am văzut că te-ai sărutat cu Damian şi ai zis că tot ce ai trăit până acum e o minciună. Tu ai renunţat prima la noi. Dar e ok. E perfect în regulă. Dacă nu mai simti nimic pentru mine, te răsplătesc şi eu la fel şi gata. Şi când era movalia aproape de ea, bruneta se teleportează instant la casa gemenelor. Nu mai ţinea cont de nimic ce era înauntru. Multe lucuri ale ei şi ale lui Jin erau la părinţii ei acasă, dar toate ale lui Akame sau ale lor împreună rămăseseră în casă. Nu voia să vadă casa arzând. Nu voia un proces lent. Voia ceva rapid şi la ţintă, aşa că pune o bombă în bucătărie. Aşa ştiu sigur că nu ne mai întoarcem nici una la viaţa aia toxică. şi când e mai departe, o detonează. Casa explodează în întregime cu tot ce era în ea şi toate amintirile lor. Nici sora mea nu mai e. O soră nu ar face aşa ceva vreodată. Zicea bine mama la început că nu ar trebui să avem o relaţie. spune pentru ea în timp ce se uită la cum rămâne numai scrum din casă. Raven vede în globul ei ce a făcut Cecilia şi se uită la Shirley: O să o rog să vină la mine. O să o antrenez şi o să mă ajute şi cu copii. Aici s-ar plafona. spune logic. N-am nimic împotrivă, cât timp şi ea vrea. Dar daca nu funcţionează, o aduci înapoi aici. şi ridică din umeri. A înţeles şi Shirley că deja nu mai ţinea totul numai de ea şi Izaya şi deciziile lor.

Hope se ridică lent în fund. Părea că are nevoie de ajutor până îşi revine în ritm. Ăăă... Nu vrei să mergem acasă şi să aduci tu copii la mine? Cred că dacă mă ridic în picioare, pic instant. spune sincer. Oricum la casa vampirilor se simţea cel mai în siguranţă. Şi cum petrecerea se spărsese, Serena zice către Jimin: Hai şi noi acasă. Trebuie să îţi înceapă pedeapsa. ca să îl cicălească. Iar în capul lui, vine şi Vishnu cu problema legată de univers: După cum ştii, trebuie să plăteşti pentru ce ai creat în familie şi în viaţa vârcolacilor. Şi cum să te fac să plăteşti? Cel mai mult o iubeşti pe Serena şi banii. Nu o să o pedepsesc pe Serena pentru că a plătit destul deja, dar ai obligaţia începând de luna asta să faci un transfer bancar lunar către regele vârcolacilor cu 50 milioane de dolari, pe termen nelimitat, adică până îşi revin ca ţară, cu infrastructură cu tot.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jun 17, 2023 5:27 am

Akame o lasă in pace. Ii părea rău de ea, dar încă o considera o soră. Izaya vine la ea si ii da o palma. Cum ai putut să faci asta lui Cecilia? De ce? iar roșcata se uita la el, neutra. Sincer ? Nu a fost cu rea intenție. A fost pentru binele ei. Am încercat . Dar nu merge. si face o pauza Dar pentru un pion ai cam mult tupeu așa. Știi cu cine vorbești ? Eu sunt aia care face universurile. Schimb realitatea din degete. Nu sunt ca tine , Shirley sau Cecilia. Nu am fost niciodată. Ar trebuii sa ziceți mersi absolut toți că trăiți mereu tineri , bogați si aveți un tratament mai special din cauza mea, nu să mi-o ardeți cu nu știu ce. iar Akame ridica degetele Vă fac pe toți cum trebuia să fiți inițial. Oameni normali, fără superi puteri ori tinerețe vesnica. Deveniți toți schelete cum a fost si cu Levi de bătrânețe. V-at îndeplinit rolul in univers oricum. la care Damian ce o prinde de mâna Akame, nu. Cecilia e veșnic tânăra din cauza mea si are nevoie si de părinți. Lasă-i in pace. Au fost si ai tai oricum. dar roșcata rade in hohote Parinti pe dracu. Shirley a avut ura pe mine din prima zi iar ăsta a fost rece cu mine. Să mă scutească. iar ea continua. Izaya, reneagă-mă. Nu imi pasa. Dar de aud si un singur plânset din partea lui Jin din cauza ta, te fucking omor. E singurul din familia asta care mai imi pasa. Aveți mare grija. Am tot fost eu buna cu voi. Dar nu vreți sa va fiu dușman. si are o privire plină de ură. Tii la Jin? Mă mir. Dar iti respect dorința să iti vizitezi copilul. Dar inafara de asta, nu mai ai ce cauta in familia asta. Pleacă de aici. iar Akame îl lasă in pace. Se uita la Estelle in special. Ia-o pe Lenalee si haide să plecam in lumea vampirilor. Și nu, nu mă mut la voi. Casa voastră , intimitatea voastră. Voi sta in schimb in vecini. Dar e o chestie destul de importantă despre Damian. L-am tot văzut înnebunit de universuri întregi. Vreau să iti spun cam cum e situația de acum. Damian nu vrea să te panicheze si iti ascunde asta , dar e deja prea serios ca să o mai facem ca el.   iar Damian, Estelle,Akame , Jimin, Serena împreuna cu ciutanii ajung in lumea vampirilor.

Ragnar o ia de mâna si merge împreuna cu ea. Așa facem. Dar nu te grăbi. Încă nu ești complet in regula. Ia-o ușor. Ii aduc eu. si o susține cu ce poate. Astfel si Ragnar e pus pe treaba ca sa își ajute soția.

Jimin in schimb ii pica fața: CATI BANI!?!?? si îl ia cu leșin. Dar avea de ales. Facea ca Vishuu , pierde banii. Facea ca Akame , o pierde pe Serena. Sa îmi fut una că e un preț piperat. Trebuie să fac rost de bani urgent! si se uita stânga dreapta , se uita la Akame Tu, da tu, mergem la furat prin univers împreuna cu frate-mi-o. Și asa te-ai mutat la noi că te-au renegat si pe tine. Plătiți chiria la timp că de nu vă mănânc pe amândoi. si ii ia separat că practic stau separat. Akame pocnește din degete si blondul are mulți saci cu aur. Hai că îmi plac puterile tale. Ai scăpat de chirie luna asta. după roșcata pocnește iar din degete si Serena era in costum de baie in jagguzzi cu Jimin in boxeri ce flutura un evantai, blonda având o găleata cu sânge rece in sticle de Șampanie cu pahare din diamante si ochelari de soare de divă Ce mă!?!? Akame nu mai folosii puterile tale in felul asta !!! O înveți pe a mea. la care roșcata rade. Haaai Jimin da din evantai cu talent.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jun 17, 2023 11:40 am

Cecilia se satură deja. Şi Shirley se simte prost. Oh wow, Damian chiar le-a mulţumit lor că s-au ocupat de familie şi de cupluri până acum. Dar e ok, am înţeles. Nu mă mai iubeşti şi nici pe ei doi nu îi placi. Poţi pleca. Câtă atenţie mai vrei? şi se încruntă la ea. Raven se uită mirată la reacţia Ceciliei. Ţi-ai îndeplinit scopul. Toţi trei te urăsc. şi se uită către Kaneki. Vreau să trec pe la Hope. Duci tu copii acasă şi ne vedem acolo? Pe Cecilia o las aici seara asta. îi zice în gând, ca să nu întrerupă discuţia gemenelor.

Astfel Hope se externează şi se teleportează cu Ragnar acasă, urmând ca el să aducă şi copii. Dar Vishnu continuă discuţia cu Jimin: Păi cât de ieftin credeai că o să fie să ajuţi o planetă întreagă? şi chicoteşte. Nu-ţi interzic să furi, dar vezi de unde furi, să nu îţi fuţi karma. şi da, o amuză să-l vadă pe blond panicat că trebuie să dea bani.

Tot timpul acesta Maze a simţit că au fost puşi intenţionat în camera aia şi a căutat o cale de ieşire, ca să audă ce se petrece, dar nu a găsit nimic, că doar era vrăjită. Bagă un ac prin broasca de la uşă dar nu merge, aşa că se întoarce cu privirea la copii. Tu eşti fiu de zeu. Sigur nu poţi sparge uşa asta? Vreau afară. îi spune lui Kasen la ureche, ca să nu audă şi ceilalţi.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jun 17, 2023 2:09 pm

Mnoh am zis că e prea rea. A avut raci mai vechi cu ei de face așa. Aia e. Poate se vor împăca prin Jin. comentează si argintiul pentru el. Akame in schimb se uita la bruneta Si ce ai de gand sa îmi faci? Să îmi dai niște pumni slabi in fata din cauza nervilor? Fă asta că spre deosebire de Damian, eu chiar răspund. Vrei să încercam ? si se uita la ea. Dar continua. Pentru binele tău , folosește ura asta ca să crești in putere și să nu mai fii o slabă. Vrei să fii prietenă cu Raven, nu? Vezi că e Încolțită toată ziua si are si patru copiii. Ești adult in toată firea, fii un ajutor, nu o povară. si o lasă in pace. Damian a ascultat-o si nu se bagă. Vede din chestia asta mai degraba o motivatie ca bruneta să devină mai puternica , nu o jignire sau amenințare. O zici de parca nu se ajungea aici oricum.  ii zice neutra si lui Raven.

Kaneki o asculta pe movalie. Mă duc să ii iau și să ii duc acasă. Vreau o pauza oricum. Mi-a ajuns de zei manipulatori care fac si distrug universuri si care au aere. ii raspunde satul deja atât de Damian, cat si de Akame. Dar nu intra la scandal cu nici unul.

Între timp raspunde si Jimin: Ăăăă. Nu fur de la săraci ca să mi se fută Karma. Fur de la bogați ca robin hood! Doar că ii iau pe ăia doi că sunt zei. Ne-am întoarce nu cu căruța cu aur, ci cu nava spațială plină de aur. chicoteste puțin. Știu o planeta bogata oricum plină de aur. Plecam toți trei după ce se liniștesc apele. la care ailaltă Leutule, vin la furat cu voi n-am problema. Dar după ce vă bateți. Vreau sa il scot pe Shiva ca sa se bată cu Damian, după să apuce măcar o ora de sex cu Vishuu. Nu sunt o fată rea. la care Shiva Hai mă Akame îmi dai iubire cu portia!??? la care ea Pai ce motivatie sa îți dau ca sa termini odată bătaia ? Tu te joci, nu te bati. De erai serios atunci il terminai repede pe ăla. A fost bună neglijența ta ca sa apar eu. Dar nope. Batete cu Damian si te iubești după cu Vishuu. la care el De ce toți creatorii universului au aere de șefi, îți dau ce îți place cu portia dar le dai si o anumită dreptate de nu îți dau ??? zise uracios. Eeee și tu acuma. Nu sunt șefă cu voi. De o aveai mereu pe Vishuu o mai iubeai cu atâta patos? Trebuie sa îți fie si dor de ea.

Iar Kasen se uita la Maze. Nu mi-am trezit încă puterile. Dar am văzut ceva la televizor. Stai departe. si ia un tub de spray , baga un bat de lemn in el cu fitil si ii da foc. A bubuit toată usa iar toți pereții sunt negrii. Ups…Nu a fost așa la televizor.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jun 17, 2023 3:05 pm

Cecilia deja s-a săturat de apropourile astea cum că e slabă. De ce îţi răceşti gura pentru un simplu om pentru care nu simţi nimic? Nu am nevoie să-mi spui tu ce să fac şi ce să devin.  zice sec. Am terminat? Când pleci? o tot întreabă ca să scape de ea mai repede. Apoi se aude bubuitura făcută de Kasen. Toţi copii erau negrii de la explozie, dar fără răni. Gemenii lui Hope şi Lenalee începuseră să plângă de frică. Maze se panica. OH NU. Sigur au auzit şi o să dea vina pe mine. Hai să ne curăţăm cumva repede! dar nu apucă să facă nimic că: Asta sigur e mâna lui Maze. Du-te după ei şi ne vedem acasă. spune scurt lui Kaneki. Eu mai rămân ca să nu cumva să se ia ăstea la bătaie. Le opresc dacă încep ceva. zice doar către Kaneki. Apoi către Damian: Văd că nu iei partea nici uneia. Mai bine pleci acum cu Estelle şi Akame, că deja se provoacă la bătaie şi o să sfârşim cu Cecilia moartă şi universul resetat. Estelle se teleportează instant acolo şi îşi ia fetiţa şi pe ai lui Hope. I-am luat. Hai să mergem odată Akame. Mai vorbim acolo. Am înţeles totul deocamdată. îi zice în gând.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jun 17, 2023 4:19 pm

Cand se certa cu tine , tot nu am luat partea cuiva si v-am certat pe amândouă. Pare că v-ați potolit. Acuma e cu Cecilia așa. La cât de des s-au împăcat, despărțit si certat astea, e râca lor. Nu e din vina mea cum a fost la voi. Vezi că le scriu copiilor mai incolo. Am vazut că le-ați luat telefoane si știu sa le folosească. si o trage repede de mâna pe nebuna sa nu facă o scena. Astfel Damian, Estelle , Akame, Ragnar , Hope si toți copiii pleacă instant in planeta vampirilor. Nici la revedere nu a mai luat de la ceilalati. Tu stai cu Lenalee , am ceva de vorbit cu Estelle. iar Akame revine argintie. Nu mai era nevoie de forma de zeu. Închide usa si ii zice lui Estelle Uite care e treaba. Damian nu vrea să îți spună asta dar îți spun eu. Viețile astea ale lui care îl fac sa înnebunească îl afectează gradual si poate aparea oricând , nu neaparat că te înșală pe tine sau pe mine. Într-adevăr e zeu acuma si am spart cu el ciclul in care se tot repeta toată acțiunea si acuma universul poate să continue. A înnebunit de doua ori in viața asta cât si își pierde cumpătul de la nervi. De e si a treia oară când înnebunește , va fii ghidat doar de emoțiile tuturor vietilor lui. Va simtii toate depresiile lui deodată cat si nu va mai știi cine e cu foarte multe stări suicidale. Pana acuma m-am ocupat de el că doar pe mine mă vede normal de înnebunește, dar asta mă ajuta doar să vorbesc cu el si sa îl pun să doarma pana ii trece. Soluția mea pentru asta e de ii distrug toate viețile dar va uita de tine , de fete cât si de restul inafara de mine. Dar nu as vrea să fac asta pentru că v-am văzut pe fiecare cât de mult țineți la el si nu as vrea ca munca lui să fie in van. Cât timp călătoresc eu singura in univers , o să îți trimit din cărțile mele de vindecare că poate îl poți salva tu de el însăși fără să uite de tot ce a trăit pana acuma. Iar cat sunt cu voi, mai degraba vreau sa va antrenez sa fiți o echipa din ce in ce mai buna. Cum ți-am mai zis, considera-ma zeul tau, nu rivala ta. ii spune foarte clar cam care e treaba cu Damian cât si intenția ei de a o ajuta,ca să nu ii fie frica de ea.

Ragnar cu Hope si gemenii lor erau si ei in alta parte. Hope era într-un scaun cu rotile in grădina cu Ragnar la spate si cu copiii. Am venit acasă. Cât timp ești slăbită , te împing eu in scaunul asta pana te simți mai bine. O să îți revii, încetul cu încetul.

Iar Kaneki nervos pe ciutani. CE E CU HĂRMĂLAIA ASTA?!! strigase Kaneki autoritar. Kaneki-san , uh, era usa blocată si am vrut sa ii fac o gaura cum am mai văzut la televizor. Dar a explodat….Îmi pare rău. la care el Ăsta e sangele lui Shiva. Ii plac exploziile. la care Lyo ce era pe cel mai mare dulap sare din el dar îl prinde Kaneki.Lyo ești întreg la cap? Cum sa sari de pe dulap ? La ce îți era gândul?! la care Lyo Am vrut să văd dacă pot să zbor , hihihi. la care Kaneki Sinucigaș ca Damian să mor eu.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jun 17, 2023 4:40 pm

Estelle o asculta și înțelege. Dar o îngrijorează. Deci vrei sa spui ca indiferent ce facem, el oricum o sa înnebunească lent și vrei sa ne pregătim pentru moment? Sau cum? 
Hope sta linistita in scaun ca știe ca nu poate face nimic deocamdată. Mersi. O sa am grija sa ma recuperez repede. Vă iubesc prea mult să mai risc ceva. Și vede și copii care se curățasera singuri prin magie şi alergau prin grădină.
Raven pune mana pe umărul Ceciliei, dar bruneta o respinge instant. Acum ca nu mai era Akame, incepe sa plângă și fuge in camera ei. Sunt atâtea lucruri pe care voiam să i le zic şi nu am apucat nimic. M-a atacat în continuu şi a dat vina numai pe mine. S-a abținut pana acum special, dar nu mai putea. Se închide acolo şi se aruncă în pat. Eu nu sunt ca ea să îmi piară sentimentele. Pentru mine contează mult ce am avut în viaţa asta. Movalia ofteaza și după se uita la Shirley. O sa o las în pace pana mâine. Ne vedem atunci. Și pleacă și ea acasă. Adopta imediat rolul de mama serioasa. De ce sunteți toți arși și negrii? Treceți în baie imediat! Fetele cu fetele, băieții cu băieții. Maze cum voia sa scape de vină,  o ia pe Sara si se fac cele mai bune prietene și fug în baia lor. Am scăpat că a luat Kasen vina numai asupra lui. Phew.Sara da drumul la apa în cada și cele doua încep sa se dezbrace.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jun 17, 2023 9:47 pm

Fii suparat pe mine cât vrei, Damian, dar Estelle trebuie să știe si partea aia. si ii zice Da. A pățit asta mereu și se face din ce in ce mai rău. Recent prin prisma puterilor lui, el trăiește câte o viața când doarme si se tot aduna. In fiecare moment de îl afectează ceva, îl ia instant toate viețile alea deodată. Data trecută de exemplu a fost că si-a amintit cum a devenit zeu si a resetat prima oară universul. Îmi e frică de exemplu să nu își amintească ceva grav in una din viețile lui din timpul somnului care l-ar face să înnebunească. spune intr-o forma ceva mai nuanțată de visele cu Cecilia, dar fără să ii zică numele ori ce visează cu ea, pentru că nu e vina brunetei dar nici a lui Damian neaparat , e cinstita cu amândoi. E focusată mai degraba de posibila problema creată , nu de ce fac ei.  Chiar te rog fii atenta când doarme. Nu știu cum ar reacționa. O să te ajut și eu de înnebunește. Eu vorbesc cu el ca să ii aduc aminte unde e și să se controleze, tu iti folosești magia ta. Dar as prefera sa nu se ajungă aici. si oftează lung.  Cum camera respectiva era una simpla, pocnește din degete si camera se schimba într-o biblioteca cu mai multe pastile si medicamente calmante. Pentru început va trebuii sa citești pe rând câte o carte dinasta. Damian ca să fie ocupat fie sta cu Lenalee , fie se antrenează cu Jimin si Shiva. O să citesc si eu împreuna cu tine. De ne combinam creierele , poate găsim ceva. zise ca o forma de încurajare ca poate exista un leac dacă amândouă fac echipa.

Ragnar era liniștit, se oprise undeva unde puteau vedea florile si copiii. Stai liniștita. Te voi proteja mai bine de acum incolo. Nu las nici măcar o muscă să te rănească. Uite ce veseli sunt copiii nostrii. Haide să stam de vorba cu ei. Le-a fost dor de tine. Ca si mine.


In partea cealată băieții erau in cada. Jin, Lyo si Kasen începuseră să se certe pe rățușca plutitoare si fac hărmălaie cu gălăgia lor. E a mea! strigase Lyo. Nu! E a mea! la care Kasen Eu sunt zeu, așa ca e a mea! si iar se bat in cada băiețeii.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 26 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 17 ... 26  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum