Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 13 of 100 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 56 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 13 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Apr 25, 2016 12:55 pm

Nasol de ei. Brunetul o sărută pe brunetă scurt. Iar ca prim ordin de rege.. Să vă distrați cât vreți la banchet. Meritați asta. spune zâmbind. După îi șoptește lui Shirley la ureche. Rămânem la banchet sau mergem să facem un copil? o întreba senzual ultima parte.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 13 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Apr 25, 2016 1:01 pm

Shirley roşeşte tare şi nu ştie ce să răspundă, dar noroc că intervine mama sa. E un banchet în cinstea ta. Trebuie să stai măcar o jumătate de oră. După mă ocup eu. Auzise ce o întrebase pe fată, dar nu avea nimic împotrivă, căci, până la urmă, era normal să aibă moştenitori.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 13 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Apr 25, 2016 1:05 pm

Iar el dă din cap aprobator. Merge cu Shirley la sala de banchet și el se așează pe tron.Mă bucur că oamenii ăștia sunt fericiți. Au trăit o viață întreagă în mizerie și merită măcar o seară de fericire. spune zâmbind normal și ia un pahar de vin. Sora se uita la ei, era la bar cam singur. Nu era el cel mai sociabil om. Își ia și el niște vin. Azi e doar începutul .
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 13 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Apr 25, 2016 2:36 pm

Shirley se aşează şi ea pe tron, lângă el, bând vin alb liniştită. Trebuia să danseze totuşi odată cu Izaya, dar oare ştia să danseze? Vals, mai ales, dacă nu dansurile specifice regatului. Şi ca să nu fie Sora un forever alone, o fată, Annie, obosită de la dans, ia o pauză şi îşi pune şi ea un pahar cu apă. Era o masă lungă în lateralul sălii în care era şi mâncare şi băutură. Nu era bar, că suntem în evul mediu. Se aşează pe un scaun şi bea liniştită.
Spoiler:
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 13 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Apr 25, 2016 2:50 pm

Izaya știa să danseze , că doar a mai făcut spionaj prin alte regate și a fost nevoie să știe pt banchete. Dar nu era bai. Brunetul va dansa și el cât de curând, dar voia să lenevească nițel. Csf? N-ai csf. Sora se uita la cine venea la masă mai mult de curiozitate , dar nu face nimic. Nici măcar nu bea. Totuși, și el va trebui să se ducă la dans.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 13 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Apr 25, 2016 4:33 pm

Annie nu putea să stea prea mult. Se gândea să vadă cum să se strecoare repede, deşi era foarte drăguţ aici şi avea şi de mâncare, dar avea mult de lucru acasă. Marietta îl vede singurel pe Sora şi merge la el. Cam singurel. Tu nu ai pe nimeni?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 13 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Apr 25, 2016 4:38 pm

Iar băiatul îi răspunde cu: 8 planete, 204 țări, 809 insule, 7 oceane, peste 6 miliarde de oameni și..... ia o pauză în vorbire. Da, sunt singur. după chicotește. Deși era tânăr, are multă experiență în război. Acum că războiul e gata...Calitățile mele nu mai sunt de folos. Off, ce o să mă fac? se plânge băiatul puțin, bine a băut mai mult vin și e ușor afectat.
Spoiler:
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 13 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Apr 25, 2016 4:47 pm

O să mergi să te distrezi, cum fac şi prietenii tăi. îi spune calmă şi zâmbeşte. Avea o idee unde să îşi poată arăta în continuare aptitudinile, asta dacă începea ''proiectul'' cu Izaya rapid.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 13 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Apr 25, 2016 4:50 pm

Și începe muzica de vals. Izaya o ia pe Shirley de mână ca să danseze cu ea. Iar Sora se uită după Mona ca să danseze cu ea, că nu prea știa el multe fete. Dar roșcata deja dansa cu Lubbock. Așa că oftează. Se pare că nu am o parteneră. Ce ziceți dumneavostră să facem un dans? îi spune zâmbind politicos.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 13 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Apr 25, 2016 4:59 pm

Ei, dragule, eu trebuie să asigur altceva la momentul ăsta. Găseşti tu. apoi se uită împrejur şi observă acea roşcată care nici nu era prea departe. Ce zici de acea Pretty-Eyes? Am mai văzut-o în regat. E fată muncitoare şi graţioasă. Pot spune că dansează la fel de bine ca mine. apoi chicoteşte şi îi face semn să se ducă la ea. Shirley îl ia de mână pe Izaya şi merg să danseze împreună. După asta se gândea să plece, dar îi era ruşine să-i zică.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 13 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 100 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 56 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum