Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 52 of 100 Previous  1 ... 27 ... 51, 52, 53 ... 76 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 03, 2016 8:04 pm

Iar el o ia în brațe. Bun. Haide să dormim atunci. Sunt cam obosit. spune brunetul în timp ce căsca și se acoperă pe amândoi cu pătura.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 03, 2016 8:10 pm

Deci cei doi adorm şi dimineaţa următoare Shirley se trezeşte greu, frecându-se la ochi. Rămăsese însărcinată şi îşi amintea acum, oficial, dar era aiurită rău şi nu conştientiza.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 03, 2016 8:17 pm

Iar după ea, se trezește și brunetul. Își amintea și el și cască lung. Pisicuța vine la ei și toarce, așa, de bună dimineața. Ei bine, cum te simți?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 03, 2016 8:21 pm

Şocată... murmură încet şi se dă jos de pe el, punându-se lângă. Eu una îmi amintesc, ceea ce înseamnă că sunt însărcinată. Nu pot să cred că ne-a luat jumătate de an, la dracu. apoi întoarce privirea la el. Nu ştia dacă şi el îşi aminteşte.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 03, 2016 8:23 pm

Jumătate de an să te iau să te iau de nevastă, jumătate de an să te fac gravidă... Ai de pula mea. Îi greu aici. și se uită la ea. După pisica se pune între ei. Măcar pisica asta e una dintre părțile bune de aici. și chicotește, după o mângâie.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 03, 2016 8:33 pm

De', dacă mă violezi! spune ea îmbufnată şi se pune repede peste el, trăgându-l de obraji. Nu ştia cum să-l bată dar să nu îl doară. Şi tu mai voiai să fi şi cu aia.. Nu mai pupi nici o regină. Eu sunt singura regină din viaţa ta şi o să îţi ofer un moştenitor frumos şi mândru ca mine! începe să se laude apoi ia pisica în braţe să se joace cu ea. Cu toate astea, arăţi bine aici, deci e şi asta una dintre părţile bune aici.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 03, 2016 8:50 pm

Privește partea bună. Nu vreau un harem ca cineva de aici. și o atacă în zona ei sensibilă. Da, e greșit să aibă el două regine cât timp ea se mai joacă pe ascuns acasă cu Alexander și Raizel? Iar pisica stă cumințică la brațele brunetei. Nu înțelegea nimic din ce vorbeau ei, dar vede că e bine. Ceva mai agresivă decât deobicei, dar e bine.Da, mereu am vrut să fac pe regele. Și recunoaște, e o poveste mișto în viața asta. O continuăm mai târziu? întreba curios. Apropo, pot să iau dragonul acasă? E foarte folositor...Mi-ar trebui unul.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 03, 2016 9:11 pm

Nu îl iei sub nici o formă. Nu îţi ajung pizdele care gravitează în jurul tău şi şarpele? îl întreabă şi ea răutăcios, referindu-se la Mona şi Serena aici, dar după revine. Da, e frumos aici. Mi-ar plăcea să revenim, dacă se poate. şi zâmbeşte jucăuş. Apropo, Sora e sexy. zice repede şi se ridică de pe el, cu tot cu mâţă în braţe, râzând. Se simţea ca o copilă, dar dacă tot zice de Alexander şi Raizel, să zică şi de Sora! Dar nu o să-i fac nimic.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 03, 2016 9:16 pm

Poate acum. Dar cine știe când te apucă? o întreba amuzat .După se ridică și el și își pune boxerii pe el. Ei bine. Acasă avem treabă. Trebuie să vopsești ouăle! îi zice calm. Iar pisica toarce la ea și freacă capul ușor.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 03, 2016 9:26 pm

Să vopsesc ouăle? Perversule! Sunt însărcinată oficial într-un univers. Nu o să mă apuc să te fut până nu mai poţi acasă! îi zice răutăcios şi se îmbracă şi ea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 52 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 52 of 100 Previous  1 ... 27 ... 51, 52, 53 ... 76 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum