Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 9 of 100 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 54 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 9 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Apr 24, 2016 7:51 pm

Iar brunetul dă din cap aprobator. Îl cheamă pe Sora și îl pune pe el să pregătească balcolul regal. Acolo se fac de obicei anunțurile mari și e mai tot regatul. Marietta, poți să fi mâna mea dreaptă? Adică sfătuitoarea regelui. Am lipsit cam mult și aș avea nevoie de ajutor. îi zice în șoaptă la ureche.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 9 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Apr 24, 2016 7:55 pm

Desigur. Nu îţi fă griji. îi răspunde la fel şi chicoteşte. Shirley îl ţine de mână strâns şi îşi încrucişează degetele cu ale lui. Avea un sentiment de siguranţă şi libertate acum.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 9 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Apr 24, 2016 8:00 pm

Tu condu femeile și copilele la un loc mai luminat de aici. Se pare că Sora a termina de făcut pregătirile pentru anunț. îi zice și deschide ușa. Dar înainte de a se declara rege, mai avea o treabă de făcut! O duce pe Shirley într-o sală mai luxoasă și luminoasă. Se pune în genunchi și scoate inelul. Înainte de a devenii rege.. Vrei să fii soția mea? îi spune privind fata în ochi. Voia să facă asta mai demult, dar eh.. Războiul.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 9 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Apr 24, 2016 8:51 pm

Bruneta se uită la el emoţionată şi îşi pune mâinile pe piept. Uite cum ajunsese el doar într-o zi să o cucerească de să accepte asta. Da, da, vreau! răspunde hotărâtă şi îi întinde mâna stângă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 9 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Apr 24, 2016 8:55 pm

Și brunetul îi pune vergheta pe deget. După se ridică în picioare și o strânge puternic de mână , se uită în ochii ei și o sărută pe buze.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 9 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Apr 24, 2016 9:04 pm

Marietta termină cu tot şi le explică şi lor. Două dintre soţii voiau să plece înapoi în ţara lor cu tot cu copii, dar restul erau de acord să rămână la castel. Femeia nu le putea obliga, deşi era urât că despărţeau fraţii. Revenind, după ce termină, vede că Izaya încă nu a făcut anunţul şi merge să îl caute. Shirley între timp îl săruta cu poftă pe brunet şi îşi ducea mâna liberă după gâtul lui.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 9 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Apr 24, 2016 9:08 pm

Iar el îi răspunde la sărut. A și uitat de anunț săracul, așa fericit era. O ia în brațe și o sărută cu poftă pe noua lui soție. Totuși, Sora îi arată la ceas că e timpul. Mai poate aștepta două minute.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 9 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Apr 24, 2016 9:27 pm

Marietta ajunge şi ea în sala în care erau cei doi şi se opreşte în uşă. Nu voia să deranjeze, dar vede verigheta pe degetul fiicei ei şi tuşeşte tare, intenţionat. Ştii că ai nevoie de aprobarea părinţilor şi că pe ei trebuia să îi întrebi prima oară, nu? Dacă nu ştiai, de aia sunt eu aici. apoi zâmbeşte. Shirley trage cu ochiul la ea, fără să îşi despartă buzele de ale lui Izaya. De parcă nu ar spune şi ea ''da''..
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 9 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Apr 24, 2016 9:30 pm

Și uite din nou de ce e mișto abilitatea cu abilitatea de a vorbii în gând. Uhm, acum mă ține ocupat noua mea soție. Am aprobare? îi zice în gând, dar fără să se despartă de brunetă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 9 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Apr 24, 2016 10:05 pm

Da, ai. îi răspunde zâmbind. Acum mişcă fundul pe balcon să faci odată anunţul ăla. Dar Shirley începe iar să îl sărute pe băiat, de parcă nu se mai sătura. Învăţase şi ea, ce să faci.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 9 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 100 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 54 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum