Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 10 of 100 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 55 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 10 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Apr 24, 2016 10:16 pm

Și din păcate apar responsabilitățile odată cu puterea. Rupe sărutul și o privește în ochi. Uhm. O să continuăm diseară după cină cât vrei tu. Acum trebuie să îmi asum responsabilitățile. îi zice el ce o ia de mână. Să fie sigur că îi dă drumul.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 10 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Apr 24, 2016 11:07 pm

Shirley merge frumos după el, zâmbind continuu. Nu putea abţine zâmbetul de pe faţă. Marietta era în spatele lor şi aştepta anunţul noului rege. Tot poporul era strâns acolo de când a văzut că se fac aranjări şi de cum s-a oprit lupta.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 10 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Apr 24, 2016 11:13 pm

Iar Izaya se schimbă în hainele regale repede. Nu putea să se ducă în ălea de război care erau rupte și cu sânge no? Așa că în scurt timp iese cu coroana pe cap. Bună ziua tuturor. Numele meu este Izaya Targaryan. După cum știți, cu ajutorul vostru l-am învins. Totuși, nu putem să nu apreciem și lucrurile lui bune. Crimilanitatea, hoția și cotropitorii au fost ținuți la respect de către acestia. Iar pentru asta, vă rog un minut de reculegere. spune băiatuș ce tace și ține capul plecat. Da, își ține promisiunea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 10 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Apr 24, 2016 11:19 pm

Toată lumea apleacă capul, inclusiv cele două fete, apoi îşi revin. Shirley inspiră adânc. Trebuie să hotărâm şi momentul încoronării oficiale. Nu pui coroana pe cap şi gata, eşti rege. îi zice Marietta lui Izaya, dar prin telepatie.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 10 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Apr 24, 2016 11:24 pm

Nimic nu știu. Ce m-aș face fără tine.. Mamă?! îi zice în gând și chicotește. După dă odată din palme. Astă seară va avea loc încoronarea mea. Vă aștept cu drag la banchet. Toți sunteți bineveniți. le spune pe un ton cald și le zâmbește
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 10 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Apr 24, 2016 11:26 pm

Mulţumea începe să aplaude şi să strige. După încoronare, anunţi şi nunta ta cu Shirley. continuă să îi spună. Nu putea să anunţe de acum nunta, pentru că nu era încă rege.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 10 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Apr 24, 2016 11:30 pm

Ok. Mare noroc că exiști. Sunt eu as în război.. Dar începător când vine vorba de chestiile oficiale. și chicotește scurt și intră în cameră înapoi. Mă place lumea cu adevărat sau se prefac?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 10 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Apr 24, 2016 11:33 pm

O să aflii sigur la banchet. Dar când le spui că te căsătoreşti cu Shirley, o să le crească încrederea sigur şi nu o să fie vreo problemă. Deocamdată ar trebui să vezi cum distribui oamenii să repare cetatea, că iar aţi distrus-o, apoi să te pregăteşti de încoronare. O să îţi trimit eu două servitoare bune. Shirley se uită la mama ei când aude cuvântul ''servitoare''. De ce nu trimite ''servitori''? Nu există? Se pare că nu. Oricum, ele doar îi dădeau hainele şi după ce se îmbrăca, îl ajutau să le aranjeze bine pe el.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 10 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Apr 24, 2016 11:39 pm

Iar Izaya merge în camera lui să se schimbe în haine normale. Oameni? Nu e bai. și Izaya își face 30 de clone. Fiecare va comanda și ajuta oamenii la reconstruirea și înbunătățirea cetății. Un viitor rege să facă îuca grea? Uite că se poate. Din păcate eu cel adevărat am de semnat multe hârtii, nu?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 10 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Apr 24, 2016 11:44 pm

Shirley merge şi ea în camera ei să îşi caute o rochie elegantă pentru ocazia asta, admirându-şi din când în când verigheta. O adora, pur şi simplu, mai ales că era de la un bărbat cu care voia să se căsătorească de bună voie, nu obligată. Acum, la început, doar actul de încoronare şi de nuntă. Mai târziu o să ai multe. De exemplu, o bătaie nu se dă aşa, brusc, că vrei tu, ci trebuie să ai o evidenţă păstrată undeva în cetate în nişte hârtii. îi explică calmă, aducând servitoarele să îi aranjeze hainele. Ea stătea în camera ei separată şi vorbea prin telepatie.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 10 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 100 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 55 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum